|   On-line: 25

Mateusz Kaczor wicemistrzem Polski!
Mateusz Kaczor z ZTE Radom został srebrnym medalistą 95. PZLA Mistrzostw Polski. W biegu na 3000 m z przeszkodami uzyskał czas 8:54,71
Data: 23-08-2019 20:09 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Triumf Aleksandry Buczyńskiej w Łodzi
Na najwyższym stopniu podium zakończyła rywalizację w łódzkim Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Kobiet zawodniczka AT Masters Aleksandra Buczyńska.
Data: 23-08-2019 05:27 | Kategoria: Inne / Tenis
Ruszają 95. PZLA Mistrzostwa Polski
Czołowi zawodnicy i zawodniczki wezmą udział w 95. PZLA Mistrzostwach Polski w Lekkiej Atletyce, które już w piątek rozpoczną się na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomiu. Walka o medale potrwa do niedzieli.
Data: 23-08-2019 00:32 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Dwa medale Wiktorii Chmielewskiej w WTK skrzatów
W Piotrkowie Trybunalskim odbył się Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny skrzatów, w którym bardzo dobry wynik uzyskała zawodniczka AT Masters Wiktoria Chmielewska. Podopieczna Katarzyny Chmielewskiej wywalczyła pierwsze miejsce w deblu i drugie w singlu.
Data: 21-08-2019 15:39 | Kategoria: Inne / Tenis
Srebrny medal Karoliny Gołdy w OTK młodzików
Bardzo dobry wynik uzyskała zawodniczka AT Masters, Karolina Gołda w Ogólnopolskim Turnieju Młodzików, który rozegrany został w Krakowie. Dotarła do finału imprezy gdzie stoczyła zacięty pojedynek z turniejową „dwójką” Orianą Gniewkowską (Sopot Tenis Klub).
Data: 20-08-2019 15:02 | Kategoria: Inne / Tenis
Daniel Kwiecień podwójnym medalistą w Ogólnopolskim Turnieju „Tenis 10”
W Warszawie na obiekcie „WKT Mera” odbył się Ogólnopolski Turniej „Tenis 10”, w którym udział wziął zawodnik AT Masters Daniel Kwiecień. Siedmiolatek świetnie sobie radził, wygrał turniej w kat. do lat 8, i zajął drugie miejsce w kat. do lat 9.
Data: 19-08-2019 13:08 | Kategoria: Inne / Tenis
Najlepsze i najsmutniejsze zarazem mistrzostwa Mateusza Kaczora
Mateusz Kaczor z RLTL ZTE Radom zajął czwarte miejsce w mistrzostwach Polski w biegu na 5000m. To najlepszy wynik podczas zmagań seniorów w karierze, ale osiągnięty rezultat pozostawił niedosyt.
Data: 18-08-2019 22:08 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Sztafeta RLTL Radom czeka na mistrzowski rewanż
Memoriał Zygmunta Szelesta był generalnym sprawdzianem przed 95. Mistrzostwami Polski w lekkiej atletyce, które od piątku rozpoczną się w Radomiu. W zmaganiach udział wzięła sztafeta RLTL Radom, która będzie miała na obiekcie MOSIR-u okazję do rewanżu
Data: 18-08-2019 11:55 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Martyna Kotwiła i Natalia Wosztyl wśród gwiazd
Już po raz piąty w Warszawie odbędzie się międzynarodowy memoriał Zygmunta Szelesta. Podczas największego w tym roku lekkoatletycznego wydarzenia w stolicy z udziałem gwiazd polskiego sportu, nie może zabraknąć radomianek - Martyny Kotwiły i Natalii Wosztyl (na zdjęciu)
Data: 16-08-2019 14:25 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
O te medale powalczą lekkoatleci w Radomiu
Fani Królowej Sportu odliczają już dni do inauguracji 95. PZLA Mistrzostw Polski, które po raz pierwszy odbędą się w Radomiu. Dzisiaj zaprezentowane zostały medale, które otrzymają laureaci zmagań
Data: 16-08-2019 12:11 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka