Ruszają pracę na budowie Radomskiego Centrum Sportu!
Betonox Construction przejął teren budowy Radomskiego Centrum Sportu. W przyszłą środę wykonawca inwestycji ma przedstawić harmonogram prac. Jeszcze w styczniu rozpoczną się pierwsze prace rozbiórkowe budynku sądu.
Data: 20-01-2020 12:22 | Kategoria: Inne / 1 liga
Daniel Kwiecień najlepszy w Warszawie
W rozegranym w Warszawie turnieju Tenis 10 wystąpił zawodnik AT Masters, Daniel Kwiecień. Występ należy uznać za bardzo udany, bowiem po wygraniu trzech spotkań wywalczył pierwsze miejsce.
Data: 20-01-2020 10:39 | Kategoria: Inne / Tenis
Kolejne przesunięcie walki Cieślaka
Nie ma szczęścia Michał Cieślak co do swojej walki życia. Radomianin najchętniej już miałby ją za sobą, znów musi czekać dłużej niż pierwotnie zapowiadano.
Data: 18-01-2020 08:29 | Kategoria: Inne / Boks
Wiktoria Chmielewska na podium w WTK młodzików
Mocną obsadę miał Wojewódzki Turniej młodzików, w którym wystąpiła zawodniczka AT Masters Wiktoria Chmielewska. W Pabianicach radomianka zajęła trzecie miejsce zarówno w singlu jak i deblu.
Data: 17-01-2020 08:34 | Kategoria: Inne / Tenis
Umowa na dokończenie budowy RCS podpisana
W najbliższych dniach na nowo ruszą prace przy budowie Radomskiego Centrum Sportu. Umowa na dokończenie inwestycji została podpisana. Firma Betonox Construction z Sopotu ma od dziś na wykonanie wszystkich prac 12 miesięcy.
Data: 16-01-2020 13:43 | Kategoria: Inne / Pozostałe
Podwójne złoto Karoliny Gołdy
W Grodzisku Maz. odbył się Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny młodzików rangi Super Seria. Zawody zdominowała zawodniczka AT Masters Karolina Gołda
Data: 16-01-2020 10:34 | Kategoria: Inne / Tenis
Dwa medale Huberta Plenkiewicza na Mistrzostwach Polski
Hubert Plenkiewicz, 12-letni zawodnik klubu Tenisowego AG Tenis Chorzowska dwukrotnie stanął na podium Halowych Mistrzostw Polski w tenisie, potwierdzając pozycję lidera w rankingu PZT!
Data: 13-01-2020 08:48 | Kategoria: Inne / Tenis
W Kazanowie fantastyczna frekwencja przy tenisowych stołach
W trzech kategoriach w sali przy ZPO w Kazanowie rozgrywany był „Noworoczny Turniej Tenisa Stołowego”. - Ponad 10-godzinne zmagania stały na bardzo wysokim poziomie sportowym jak i organizacyjnym - podkreśla Mateusz Król, prezes miejscowego klubu.
Data: 09-01-2020 09:19 | Kategoria: Inne / Tenis stołowy
Będzie drugi przetarg na modernizację oświetlenia
Postępowanie pn. „Dostosowanie oświetlenia Stadionu Lekkoatletyczno-Piłkarskiego im. Józefa Piłsudskiego przy ul. Narutowicza 9 w Radomiu do wymagań ekstraklasy” zostało unieważnione.
Data: 07-01-2020 15:15 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Prezent dla trenera - BKS Radomiak Radom drugim klubem w Polsce
BKS Radomiak Radom uplasował się na drugim miejscu rankingu Polskiego Związku Bokserskiego za 2019 rok. To wspaniały prezent dla obchodzącego 60. urodziny trenera, Sławomira Żeromińskiego.
Data: 07-01-2020 14:20 | Kategoria: Inne / Boks