Radomianie z Motorsport Solutions w pierwszej dziesiątce w Bydgoszczy
Radomscy kartingowcy mają za sobą udane zakończenie sezonu na torze w Bydgoszczy, gdzie młodzi kierowcy ekipy Motorsport Solutions zrobili kolejny krok w kierunku czołówki serii Rok Cup Poland.
Data: 28-09-2020 09:20 | Kategoria: Inne / Sporty Motorowe
Trzy medale Weroniki Wójcik na łuczniczych mistrzostwach
Weronika Wójcik z Łuczniczego Klubu Sportowego Radom wywalczyła kolejne medale w swojej karierze. Tym razem podopieczna Iwony Trześniewskiej zanotowała udany start podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików
Data: 25-09-2020 13:09 | Kategoria: Inne / Łucznictwo
Podium pary zawodników AT Masters
Patrycja Pietrzyk i Daniel Kwiecień z Akademii Tenisowej Masters znaleźli się w gronie najlepszych ośmiu zawodników ogólnopolskich zmagań Masters „Tenis 10” w kat. do lat 10. I obydwoje zajęli lokaty na podium!
Data: 24-09-2020 05:04 | Kategoria: Inne / Tenis
Zgłoś się do Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego
Przed nami kolejna edycja Radomskiej Ligi Tenisa Stołowego. Jej organizatorzy, czyli Urząd Miejski w Radomiu i Regionalne Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej w Radomiu zapraszają pasjonatów tenisa stołowego, amatorów oraz byłych ligowców, do drużynowej rywalizacji w lidze. Na zgłoszenia zainteresowanych czekają do 1 października.
Data: 23-09-2020 09:23 | Kategoria: Inne / Tenis stołowy
Wiktoria Chmielewska z triumfem w mistrzostwach Mazowsza
Na kortach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyły się Mistrzostwa Mazowsza młodzików, a organizatorem zawodów była Akademia Tenisowa Masters. Triumf w deblu padł łupem Wiktorii Chmielewskiej. W finale zagrała również para z AG Chorzowska
Data: 22-09-2020 11:36 | Kategoria: Inne / Tenis
Możesz się zgłosić do międzynarodowego memoriału
W październiku odbędzie się Międzynarodowy Memoriał Szachowego Rodziny Ulmów, którego celem będzie upamiętnienie wszystkich Polaków zamordowanych przez Niemców, za pomoc Żydom podczas II wojny światowej. Organizatorami zmagań są Kapituła Kultury Szachowej, Uczniowski Klub Sportowy „Roszada”, Klub Szachowy „Alternatywa”, Akademia Szachowa Marka Niedźwieckiego, przy współpracy z IPN-em oraz RSO
Data: 22-09-2020 11:30 | Kategoria: Inne / Szachy
AT Masters drugą drużyną w Talentiadzie 2020!
Poznański finał zakończył tegoroczną edycję Talentiady. W zawodach uczestniczyło 15 najlepszych drużyn do lat 10. Na drugim miejscu zmagania zakończyli sportowcy z Akademii Tenisowej Masters Radom.
Data: 21-09-2020 14:17 | Kategoria: Inne / Tenis
Radomskie mistrzostwa lekkoatletycznych nadziei przeszły do historii
Mocnym akordem zakończyły się 52. PZLA Mistrzostwa Polski U18 w Radomiu. Zespół LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża czasem 3:18.55 poprawił rekord Polski w sztafecie 4x400 m ustanowiony przed 40 laty! Jedyny medal dla naszych teamów wywalczyła Aleksandra Sot z Olimpu Kozienice. Natalia Szczęsna i Martyna Prygiel (na zdjęciu) z RLTL Optima Radom otarły się o podium...
Data: 21-09-2020 07:56 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Radomianin mistrzem Polski w biegu na 10000 m!
Patryk Kozłowski udowodnił, że jest dominatorem wśród młodzieżowych długodystansowców. Po sukcesach w rywalizacji na 5 km wśród seniorów i w kategorii U23, w tej w Karpaczu wywalczył złoty medal w biegu na 10000 metrów U23!
Data: 20-09-2020 07:55 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Finał Julii Cieśluk w OTK Kadetów
Julia Cieśluk po raz pierwszy dotarła do finału Ogólnopolskiego Turnieju w kategorii kadetów. W Grodzisku Mazowieckim była o krok od triumfu, bowiem decydujący bój przegrała dopiero po supertiebreaku
Data: 17-09-2020 11:56 | Kategoria: Inne / Tenis