W Jastrzębi powstała bieżnia dla młodych sportowców
Mali lekkoatleci z Jastrzębi doczekali się nowego obiektu, gdzie będą mogli doskonalić swoje umiejętności. Zakończyła się właśnie budowa bieżni przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym
Data: 2020-12-31 08:22:10 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Już dzisiaj zapisz się do wyjątkowego biegu
Trwają zapisy do biegu "Policz się z cukrzycą". Tym razem zmagania odbędą się w formule zmagań indywidualnych
Data: 2020-12-27 13:49:51 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Jarosław Kucharski trzeci w kraju, w biegach przełajowych
Trzecie miejsce w Mistrzostwach Polski w Biegach Przełajowych wśród młodzieżowców zajął Jarosław Kucharski z RLTL Optima Radom. Biegacz z podradomskiego Lisowa jest podopiecznym trenera Leszka Trzosa.

Data: 2020-11-30 08:57:53 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Patryk Kozłowski z medalami przełajowego czempionatu!
Tytuł mistrza Polski w kategorii do 23 lat oraz druga lokata wśród seniorów - lepszego zakończenia sezonu Patryk Kozłowski z RLTL Optima Radom nie mógł sobie wymarzyć. Co ciekawe, w tej drugiej kategorii uległ jedynie debiutującemu w biegach przełajowych, jednemu z najbardziej utytułowanych sportowców w Polsce, Marcinowi Lewandowskiemu!
Data: 2020-11-28 23:31:58 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Tatrzańskie szlaki należały do biegaczy radomskich klubów
Stało się już tradycją, że formę na nowy sezon przedstawiciele radomskich klubów lekkoatletycznych szlifują pod Giewontem. Nie inaczej było i w tym roku, kiedy skorzystali oni z wyjątkowej, jesiennej aury
Data: 2020-11-02 13:07:12 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Bieg Niepodległości w tym roku się nie odbędzie
W związku z panującą epidemią, organizatorzy VIII Radomskiego Biegu Niepodległości zdecydowali o odwołaniu tegorocznej imprezy. Czasowo zawieszone zostały także zapisy na Bieg Mikołajkowy
Data: 2020-10-19 09:39:43 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Lekkoatletyczne pożegnanie z bieżnią
Lekkoatleci po raz ostatni w tym roku startowali na bieżni Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomiu. Zawody te zakończyły niezwykle udany sezon radomskich sportowców.
Data: 2020-10-14 09:26:04 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Jubileuszowy Maraton Trzeźwości w wyjątkowej formule
Nie tylko na królewskim dystansie, ale także na 70-kilometrowej trasie oraz nieco krótszych odcinkach rywalizowali uczestnicy XV Maratonu Trzeźwości, który zagościł na terenie Ośrodka Szkoleniowego Nadleśnictwa Radom.
Data: 2020-10-14 08:41:59 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Ostatnie zawody lekkoatletyczne w Radomiu w tym roku
W najbliższą niedzielę, 11 października na stadionie MOSiR-u odbędzie się ostatni mityng lekkoatletyczny. Po udanym sezonie w wykonaniu radomskich lekkoatletów, którzy zdobyli ponad 20 medali w zawodach o randze mistrzostw Polski, nadszedł czas na start na nietypowych dla nich dystansach.
Data: 2020-10-09 13:33:20 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Radomskie mistrzostwa lekkoatletycznych nadziei przeszły do historii
Mocnym akordem zakończyły się 52. PZLA Mistrzostwa Polski U18 w Radomiu. Zespół LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża czasem 3:18.55 poprawił rekord Polski w sztafecie 4x400 m ustanowiony przed 40 laty! Jedyny medal dla naszych teamów wywalczyła Aleksandra Sot z Olimpu Kozienice. Natalia Szczęsna i Martyna Prygiel (na zdjęciu) z RLTL Optima Radom otarły się o podium...
Data: 2020-09-21 07:56:09 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka