|   On-line: 71

Mistrzowskie podium na 5. Półmaratonie Radomskiego Czerwca [DUŻA GALERIA]
Arkadiusz Gardzielewski, aktualny mistrz Polski na dyst. 10000 m triumfował w 5. Półmaratonie Radomskiego Czerwca. Na mecie wyprzedził Tomasza Grycko, ubiegłorocznego triumfatora imprezy. Wśród kobiet wygrała Izabela Trzaskalska, aktualna mistrzyni Polski w półmaratonie (na zdjęciu po prawej, w towarzystwie Andzeliki Mach i Karoliny Waśniewskiej.
Data: 2017-06-25 12:14:34 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Niezwykle silna obsada półmaratonu
Już 1000 osób zgłosiło swój udział do tegorocznej edycji Półmaratonu Radomskiego Czerwca'76. Obsada biegu głównego jest niesamowicie mocna. Na starcie ujrzymy wielokrotnych medalistów, a także wielokrotne medalistki mistrzostw Polski.
Data: 2017-06-22 14:06:57 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Radomianie z siedmioma medalami krajowego finału Czwartków Lekkoatletycznych
Nie ma wątpliwości, że Radom należy do ścisłej czołówki ośrodków szkolących młodzież w kraju. Siedem medali wywalczonych w Łodzi, dało reprezentacji naszego regionu drugie miejsce w klasyfikacji generalnej
Data: 2017-06-21 09:26:46 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Półmaraton Radomskiego Czerwca już w weekend
Przed nami największe wydarzenie biegowe w mieście - 5. Półmaraton Radomskiego Czerwca76. W tym roku impreza obędzie się w dniach 24-25 czerwca 2017 roku.
Data: 2017-06-19 10:08:48 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Mateusz Dębski z minimum na Mistrzostwa Europy!
Szereg wartościowych wyników uzyskali młodzi lekkoatleci podczas 45. Memoriału Józefa Żylewicza w Gdańsku. Dębski pobił rekord życiowy w biegu na 1500 metrów.
Data: 2017-06-16 17:31:59 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
ZTE Radom w medalowym blasku
Czwarte miejsce w gronie ponad 90 klubów zajął ZTE Radom podczas lekkoatletycznych mistrzostw Polski LZS-ów. Jego przedstawiciele wywalczyli dziewięć medali w tym aż pięć złotych!
Data: 2017-06-07 11:43:31 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Największe gwiazdy światowego sportu wystąpiły w Radomiu! [154 zdjęcia]
To była absolutnie kapitalna impreza! Na radomskim stadionie wystąpiły wielkie gwiazdy światowej lekkoatletyki, m.in.: Kamila Lićwinko, Joanna Jóźwik, Sofia Ennaoui, Piotr Małachowski, Konrad Bukowiecki, czy Adam Kszczot. Zapraszamy do galerii zdjęć z tego wydarzenia autorstwa Emila Ekerta.

Data: 2017-06-05 08:32:20 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Ino się nie zgub - wyjątkowy bieg dla żaków
We wtorek, 30 maja, studenci UTH zapraszają do udziału w wyjątkowym biegu na orientację Biegu na Orientację pod hasłem "Ino się nie zgub!"
Data: 2017-05-29 12:21:43 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Ekstremalne osiągnięcia mazowieckich policjantów
Karina Kubara-Grabska z Wydziału Konwojowego KWP zs. w Radomiu zajęła drugie miejsce w Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w Biegach Górskich o Puchar Komendanta Głównego Policji, które odbyły się w powiecie żywieckim. Na mecie tego ekstremalnego biegu zameldowała się cała drużyna KWP.
Data: 2017-05-22 12:25:47 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Mateusz Kaczor łamie granice - został wicemistrzem Polski!
Podczas rozgrywanych w Bielsku-Białej Młodzieżowych (do 23 lat) Mistrzostw Polski w biegu na 10 000 m Mateusz Kaczor z ZTE Radom zdobył srebrny medal!
Data: 2017-05-20 22:53:47 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka

następna >>

W tej chwili nie prowadzimy sondażu. Zapraszamy wkrótce!
Radomiak Radom - Kotwica Kołobrzeg (skrót meczu)

dodano: 4.04.2016
Konferencja prasowa po meczu Radomiak - Kotwica

Minuta ciszy przed meczem Radomiak - Kotwica

Broń Radom - Polonia Warszawa (skrót meczu)

Piłkarze PG 22 Radom z medalem Mistrzostw Polski 24-06-2017

W. Żaliński: - Chwila zapomnienia może przekreślić możliwość spełnienia marzeń 23-06-2017

Piłkarskie popołudnie w AS Radomiak na podsumowanie sezonu 23-06-2017

Świetny start Mistrzostw Świata Polaków! Trzech siatkarzy Czarnych na parkiecie! 23-06-2017