|   On-line: 26

Mateusz Gos z biletem na Mistrzostwa Europy w biegach przełajowych
Nie zawiedli pokładanych nadziei lekkoatleci RLTL Optima Radom. W najważniejszej przełajowej imprezie sezonu zdobyli pięć medali. Co więcej, zgarnęli złoto w klasyfikacji drużynowej w kategorii junior młodszy!
Data: 2022-11-29 19:17:05 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Siedem medali radomskich lekkoatletów na mistrzostwach Mazowsza
Udany występ podczas mistrzostw Mazowsza zanotowali radomscy lekkoatleci. W sumie wywalczyli siedem medali. Był to ostatni sprawdzian przed krajowym czempionatem, który odbędzie się w najbliższy weekend.
Data: 2022-11-21 15:09:50 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Mateusz Kaczor kontrolował świąteczne bieganie
Nie tylko w Radomiu i Warszawie biegali w niepodległościowych biegach sportowcy z naszego regionu. Do Rzeszowa wybrał się Mateusz Kaczor i bez większych problemów zgarnął najcenniejsze trofeum.
Data: 2022-11-11 20:59:33 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Jubileuszowy Bieg i Marsz Niepodległości w Radomiu
Już po raz 10. odbył się w Radomiu Bieg Niepodległości. 11 listopada miłośnicy biegania i marszu z kijkami czyli nordic walking, najpierw odśpiewali hymn narodowy, a następnie przystąpili do sportowej rywalizacji.
Data: 2022-11-11 20:30:17 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Przed nami jubileuszowy Bieg Niepodległości
Już po raz 10. odbędzie się w Radomiu Bieg Niepodległości. W czwartek, 11 listopada miłośnicy biegania i marszu z kijkami czyli nordic walking, uczczą narodowe święto.
Data: 2022-11-10 06:49:10 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Mateusz Kaczor z tytułem mistrza Polski!
Drugi rok z rzędu radomianin stanął na najwyższym stopniu podium mistrzostw Polski na dystansie pięciu kilometrów. Podczas zmagań Niepodległa Piątka na PGE Narodowym Mateusz Kaczor powtórzył wynik Patryka Kozłowskiego sprzed roku.
Data: 2022-11-07 08:41:11 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Przed nami Mikołajkowy Bieg Przyjaźni
Już po raz czwarty w Dzierzkówku Starym odbędzie się Mikołajkowy Bieg Przyjaźni. Organizatorzy zachęcają do zapisywania się do udziału w wydarzeniu.
Data: 2022-11-04 10:17:49 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Radomianie w czołówce podczas Cracovia półmaratonu
Wykorzystując znakomitą aurę, biegacze z Radomia uczestniczyli m.in. w ósmej edycji Cracovia Półmaratonu. Tuż za podium uplasował się Mateusz Kaczor, na szóstym miejscu zmagania ukończył Patryk Kozłowski.
Data: 2022-10-17 12:33:16 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Tadeusz Kraska: W drodze do zwycięstwa potrzebna jest pasja!
O wyjątkowej idei, która przyświeca Maratonowi Trzeźwości, drodze do zwycięstwa nad uzależnieniem i pasji, która nadaje życiu nowych barw opowiada Tadeusz Kraska, prezes Stowarzyszenia BiegiemRadom!, pomysłodawca wielu imprez w naszym mieście i regionie, a dla wielu wzór, że odniesienie zwycięstwa zawsze jest możliwe!
Data: 2022-10-12 18:32:10 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Maratończycy będą propagować trzeźwy styl życia
Już po raz siedemnasty odbędzie się Radomski Maraton Trzeźwości. Uczestnicy zmagań mogą rywalizować na trasie maratonu i półmaratonu. W programie zawodów jest również rywalizacja Nordic Walking. Przez internet do imprezy można zgłosić się jeszcze tylko do środy.
Data: 2022-10-03 14:20:51 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka