|   On-line: 38

Martyna Kotwiła z medalem Mistrzostw Świata!
Walka do ostatnich metrów, wielkie serce włożone w każdy start, no i niepodważalna klasa sportowa - między innymi te cechy zdecydowały, że Martyna Kotwiła z ZTE Radom zdobyła brązowy medal w biegu na 200 metrów na Mistrzostwach Świata w Lekkiej Atletyce, w fińskim Tampere.
Data: 2018-07-14 14:18:00 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Wosztyl szósta, Kotwiła w finale na MŚ U20!
Kapitalną robotę wykonują lekkoatletki ZTE Radom na Mistrzostwach Świata Juniorów U20 w Lekkiej Atletyce w fińskim Tampere. Natalia Wosztyl zajęła szóste miejsce w finałowym biegu na 400 metrów przez płotki, a Martyna Kotwiła awansowała do finału biegu na 200 metrów z trzecim czasem półfinałów!
Data: 2018-07-13 22:13:44 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Natalia Wosztyl w finale Mistrzostw Świata U20!
Znakomicie spisuje się w Mistrzostwach Świata Juniorów U20 w Lekkiej Atletyce Natalia Wosztyl z ZTE Radom. Podopieczna trenerki Bożeny Jadczak awansowała do finału biegu na 400 metrów przez płotki. Wielkie brawa!
Data: 2018-07-12 19:44:23 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Medalowa zdobycz młodzieżowców na mistrzostwach Polski
Pięć medali zdobyli lekkoatleci ZTE Radom na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski do lat 23, które odbyły się w Sieradzu. Ten z najcenniejszego kruszcu padł łupem Dawida Żebrowskiego, który nie miał sobie równych w biegu na 110 metrów przez płotki. Dwa „srebra” zdobył średniodystansowiec Patryk Kozłowski, a srebrny i brązowy dołożył Mateusz Kaczor.
Data: 2018-07-02 13:40:22 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
6. Półmaraton Radomskiego Czerwca za nami [GALERIA]
Żadna z imprez rozgrywanych w ramach Półmaratonu Radomskiego Czerwca'76 nie jest taka sama. Także tegoroczne przedsięwzięcie zapisze się w pamięci uczestników jako wyjątkowe. Zachęcamyd o obejrzenia galerii zdjęć ze zmagań
Data: 2018-06-24 15:54:28 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Martyna Kotwiła wicemistrzynią Polski
Martyna Kotwiła potwierdza swoją nieprzeciętną dyspozycję. We Włocławku zdobyła tytuł wicemistrzyni Polski w kategorii do lat 20
Data: 2018-06-24 15:28:48 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Dumne Warchoły na biegowej trasie [GALERIA]
Najmłodsi biegacze oraz uczestnicy Biegu Dumne Warchoły uczcili bohaterów Radomskiego Czerwca. Jutro główna rywalizacja Półmaratonu Radomskiego Czerwca
Data: 2018-06-23 14:01:16 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
6. Półmaraton Radomskiego Czerwca’76 już w ten weekend!
Bieg główny odbędzie się w niedzielę 24 czerwca, ale impreza pod nazwą 6. Półmaraton Radomskiego Czerwca’76 startuje już w sobotę. Najpierw zaplanowano bowiem biegi dla dzieci i młodzieży oraz Bieg Radości „Dumne Warchoły”. Jedno jest pewne – znów będzie to impreza na medal!
Data: 2018-06-22 08:33:25 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Kolejna życiówka Natalii Wosztyl i minimum na mistrzostwa świata w sztafecie!
Polscy juniorzy wygrali mecz lekkoatletyczny z Czechami, Węgrami, Słowakami i Słoweńcami. Świetnie zaprezentowały się szczególnie 400-metrówki, które w wietrznych warunkach poprawiły życiówki o około sekundę! Wśród nich była Natalia Wosztyl.
Data: 2018-06-17 11:29:08 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
6.Półmaraton Radomskiego Czerwca’76 – pojedynek gigantów
Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja radomskiego półmaratonu - imprezy, która przypomina wydarzenia, jakie miały w naszym mieście w czerwcu 1976 roku. A będzie ona w tym roku wyjątkowa.
Data: 2018-06-14 13:00:45 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka

następna >>

W tej chwili nie prowadzimy sondażu. Zapraszamy wkrótce!
Radomiak Radom - Kotwica Kołobrzeg (skrót meczu)

dodano: 4.04.2016
Konferencja prasowa po meczu Radomiak - Kotwica

Minuta ciszy przed meczem Radomiak - Kotwica

Broń Radom - Polonia Warszawa (skrót meczu)

Zorza Kowala utrzymała się w A klasie! 05-07-2018

Terminarz domowych meczów Radomiaka w rundzie jesiennej sezonu 2018/19 05-07-2018