|   On-line: 33

Ruta i Lenart zakończyli sezon Super Finałem
Kierowcy zespołu Pantano Team Poland zakończyli kartingowy sezon 2024 startując w prestiżowym, światowym Super Finale kartingowej serii Rok Cup. Na torze we włoskim Lonato Aleksander Ruta i Antoni Lenart pokazali się z bardzo dobrej strony i otarli o wielki finał klasy Senior.
Data: 2024-10-22 23:20:52 | Kategoria: Inne / Sporty Motorowe
Aleksander Ruta triumfem w Zielonej Górze zapewnił sobie miejsce na podium!
Wygrywając kończące sezon kartingowej serii Rok Cup Poland zawody w Zielonej Górze, Aleksander Ruta zapewnił sobie rewelacyjne, drugie miejsce w klasyfikacji generalnej licznie obsadzonej kategorii Senior Rok.
Data: 2024-09-24 08:45:47 | Kategoria: Inne / Sporty Motorowe
Seniorzy w aucie będą bezpieczni
Automobilklub Radomski zaprasza do udziału w projekcie "Senior w aucie - sprawny i bezpieczny - Edycja II.
Data: 2024-08-23 12:45:45 | Kategoria: Inne / Sporty Motorowe
Ruta w nocnym finale Rok Cup Italia w Lonato
Aleksander Ruta zakwalifikował się do finału swoich pierwszych w karierze nocnych zawodów kartingowych. Na włoskim torze w Lonato młody Polak wywalczył 23. miejsce w stawce 49 zawodników z całej Europy, po drodze imponując w biegach kwalifikacyjnych prestiżowej serii Rok Cup Italia.
Data: 2024-07-18 22:57:31 | Kategoria: Inne / Sporty Motorowe
Puchar Retro Kart i Open Kart Cup już w ten weekend
Najbliższy weekend będzie wielkim świętem dla fanów motoryzacji sprzed lat. Puchar Retro Kart i Open Kart Cup zagości na "Kartodrom - Radom", przy ul. Warszawskiej 17/21.
Data: 2024-07-12 13:35:14 | Kategoria: Inne / Sporty Motorowe
Aleksander Ruta coraz wyżej w Iame Euro Series
Aleksander Ruta zakończył trzecią rundę kartingowych zawodów Iame Euro Series w połowie stawki ponad stu zawodników z całego świata w Wackersdorfie, pokazując kolejne postępy.
Data: 2024-07-05 14:18:41 | Kategoria: Inne / Sporty Motorowe
Aleksander Ruta wygrywa w Bydgoszczy
Niemal dokładnie dwa lata po uzyskaniu licencji kartingowej, 15-letni Aleksander Ruta wywalczył swoje pierwsze zwycięstwo. Na torze w Bydgoszczy wygrał w klasie Senior zawody trzeciej rundy cyklu Rok Cup Poland.
Data: 2024-06-25 15:06:44 | Kategoria: Inne / Sporty Motorowe
Wojtek Czekański na podium w Czechach
W czeskich Sedlcanach podczas Mistrzostw Europy strefy centralnej oraz Mistrzostw Polski w Rallycrossie drugie miejsce zajął Wojtek Czekański.
Data: 2024-06-18 21:52:02 | Kategoria: Inne / Sporty Motorowe
Radomianin awansował do finału w Lonato
Aleksander Ruta, podopieczny kartingowej ekipy Pantano Team przebił się do finałowego biegu podczas prestiżowych zawodów Rok Cup Italy na słynnym torze w Lonato.
Data: 2024-05-27 23:34:01 | Kategoria: Inne / Sporty Motorowe
Ruta z dobrym tempem w Bydgoszczy
Aleksander Ruta zaprezentował bardzo dobre tempo i ukończył pierwszą rundę Kartingowych Mistrzostw Polski na dziewiątej pozycji w klasie Senior Rok GP.
Data: 2024-04-25 23:03:42 | Kategoria: Inne / Sporty Motorowe

następna >>

Najmłodsi klasycy Olimpijczyka z workiem medali 14-10-2024

Jodła Jedlnia-Letnisko idzie jak burza w Tymex Lidze Okręgowej [TABELA] 13-10-2024

Czarni znów wracają do domu bez punktów... 12-10-2024

Wyjazdowa wpadka HydroTrucku we Wrocławiu 12-10-2024

Lider z Kozienic bezlitosny dla Drogowca, rezerwy Radomiaka i Proch wygrały! 12-10-2024