|   On-line: 23

Ruta w nocnym finale Rok Cup Italia w Lonato
Aleksander Ruta zakwalifikował się do finału swoich pierwszych w karierze nocnych zawodów kartingowych. Na włoskim torze w Lonato młody Polak wywalczył 23. miejsce w stawce 49 zawodników z całej Europy, po drodze imponując w biegach kwalifikacyjnych prestiżowej serii Rok Cup Italia.
Data: 2024-07-18 22:57:31 | Kategoria: Inne / Sporty Motorowe
Puchar Retro Kart i Open Kart Cup już w ten weekend
Najbliższy weekend będzie wielkim świętem dla fanów motoryzacji sprzed lat. Puchar Retro Kart i Open Kart Cup zagości na "Kartodrom - Radom", przy ul. Warszawskiej 17/21.
Data: 2024-07-12 13:35:14 | Kategoria: Inne / Sporty Motorowe
Aleksander Ruta coraz wyżej w Iame Euro Series
Aleksander Ruta zakończył trzecią rundę kartingowych zawodów Iame Euro Series w połowie stawki ponad stu zawodników z całego świata w Wackersdorfie, pokazując kolejne postępy.
Data: 2024-07-05 14:18:41 | Kategoria: Inne / Sporty Motorowe
Aleksander Ruta wygrywa w Bydgoszczy
Niemal dokładnie dwa lata po uzyskaniu licencji kartingowej, 15-letni Aleksander Ruta wywalczył swoje pierwsze zwycięstwo. Na torze w Bydgoszczy wygrał w klasie Senior zawody trzeciej rundy cyklu Rok Cup Poland.
Data: 2024-06-25 15:06:44 | Kategoria: Inne / Sporty Motorowe
Wojtek Czekański na podium w Czechach
W czeskich Sedlcanach podczas Mistrzostw Europy strefy centralnej oraz Mistrzostw Polski w Rallycrossie drugie miejsce zajął Wojtek Czekański.
Data: 2024-06-18 21:52:02 | Kategoria: Inne / Sporty Motorowe
Radomianin awansował do finału w Lonato
Aleksander Ruta, podopieczny kartingowej ekipy Pantano Team przebił się do finałowego biegu podczas prestiżowych zawodów Rok Cup Italy na słynnym torze w Lonato.
Data: 2024-05-27 23:34:01 | Kategoria: Inne / Sporty Motorowe
Ruta z dobrym tempem w Bydgoszczy
Aleksander Ruta zaprezentował bardzo dobre tempo i ukończył pierwszą rundę Kartingowych Mistrzostw Polski na dziewiątej pozycji w klasie Senior Rok GP.
Data: 2024-04-25 23:03:42 | Kategoria: Inne / Sporty Motorowe
Ruta w finale Iame Series Italy we Włoszech
Po wywalczeniu podium w zawodach Rok Cup Poland w Toruniu, reprezentujący barwy Pantano Team Poland Aleksander Ruta tym razem awansował do finału kartingowych zawodów Iame Series Italy na torze Franciacorta.
Data: 2024-04-18 20:07:56 | Kategoria: Inne / Sporty Motorowe
Otwarcie motocyklowego sezonu już w niedzielę
Zarząd Automobilklubu Radomskiego zaprasza na "Otwarcie sezonu motocyklowego 2024". Impreza rekreacyjno-sportowa na radomskim obiekcie odbędzie się 14 kwietnia 2024 roku.
Data: 2024-04-10 14:00:56 | Kategoria: Inne / Sporty Motorowe
Podium radomianina w Rok Cup Poland!
Aleksander Ruta rozpoczął sezon kartingowej rywalizacji w serii Rok Cup Poland od wywalczenia trzeciego miejsca w zawodach w Toruniu.
Data: 2024-04-09 10:16:23 | Kategoria: Inne / Sporty Motorowe

następna >>

Patryk Jakubczyk wzmocnił Broń Radom 16-07-2024

Leo Legenda jedzie na festiwal! 16-07-2024

Damian Winiarski wrócił do Broni Radom 15-07-2024

Sneakersy niskie czy wysokie – które wybrać?

15-07-2024

Damian Żarłok grającym trenerem Ruszcovii Borkowice 14-07-2024

Dariusz Mortka grającym trenerem KS Błotnica 14-07-2024

Transferowy hit w Broni i porażka ze Stalą SW 13-07-2024

Remis Radomiaka z Motorem w ostatnim sprawdzianie przed ligą 12-07-2024

Poznaliśmy pary I rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu radomskiego 12-07-2024