|   On-line: 20

Łukasz Guzik srebrnym medalistą Pucharu Europy
Łukasz Guzik został srebrnym medalistą Pucharu Europy w formule MMA w kategorii ciężkiej, chociaż werdykt sędziów o przerwaniu walki wzbudził w środowisku niesmak.
Data: 2019-12-10 10:40:48 | Kategoria: Inne / Sztuki walki
Odzimkowski przegrał na KSW 52
Porażką zakończył się debiut Alberta Odzimkowskiego w federacji KSW. Radomianin przegrał swój pojedynek w pierwszej rundzie.
Data: 2019-12-08 10:12:15 | Kategoria: Inne / Sztuki walki
Coraz bliżej walki radomianina na KSW
Już w sobotę, 7 grudnia, do klatki ponownie wejdzie Albert Odzimkowski. Radomianin zadebiutuje wówczas w największej polskiej federacji MMA - Konfrontacji Sztuk Walki. Jak "Złoty" poradzi sobie z pierwszym rywalem pod nowym szyldem?
Data: 2019-12-03 07:30:05 | Kategoria: Inne / Sztuki walki
Medalowe zdobycze ULKS Judo Kowala
Zawodnicy ULKS Judo Kowala mają za sobą udany początek grudnia. W Kielcach oraz Warszawie klub z naszego regionu wywalczył cenne medale.
Data: 2019-12-02 12:04:40 | Kategoria: Inne / Sztuki walki
Rutków dwóch! Brat mistrza debiutuje w MMA
Rodzina Rutkowskich przypuszcza prawdziwy szturm na MMA! Podczas najbliższej gali Tomasza Babilońskiego w oktagonie zobaczymy nie tylko mistrza federacji Daniela, ale tez jego młodszego brata Grzegorza.
Data: 2019-11-29 22:52:34 | Kategoria: Inne / Sztuki walki
Dwa medale reprezentantów Dragona w Lublinie
Łukasz Guzik zdobył złoty medal, a Fabian Tomczuk brązowy podczas ALMMA 178 Bull Terror Challenge Lublin
Data: 2019-11-28 09:24:19 | Kategoria: Inne / Sztuki walki
Złoto i brąz mistrzostw Europy wojowników Oyama Radom
Dwa medale wywalczyli zawodnicy Radomskiego Klubu Sportowego OYAMA podczas Mistrzostw Europy i Pucharu Europy World Kyokushin Budokai w Kata i Kumite. W zawodach wzięło udział ponad 600 zawodniczek z 21 krajów.
Data: 2019-11-27 10:26:47 | Kategoria: Inne / Sztuki walki
Sukcesy karateków Dragona Radom
Zawodnicy Dragon Fight Club Radom w ostatnim czasie odnieśli spore sukcesy. Radomski klub podczas dwóch turniejów mistrzowskich zdobył łącznie pięć medali.
Data: 2019-11-18 11:27:11 | Kategoria: Inne / Sztuki walki
Radomianka wywalczyła tytuł mistrzyni świata!
Wyjazd do Abu Dhabi w Emiratach Arabskich Joanna Gabryluk będzie wspominała długo. Podczas rozgrywanego tam czempionatu, zdobyła tytuł mistrzyni świata!!!
Data: 2019-11-17 17:28:57 | Kategoria: Inne / Sztuki walki
Zawodnik Cross Fight Radom wygrał na KSW
Reprezentanci radomskiej sceny sportów walki odnoszą kolejne sukcesy. Podczas międzynarodowej gali KSW 51, która odbyła się w Chorwacji, zwycięstwo zapisał na koncie Cezary Kęsik. Zawodnik Cross Fight Radom pokonał Aleksandra Ilica.
Data: 2019-11-12 19:47:55 | Kategoria: Inne / Sztuki walki