Piotr Kacprzak zdobył pas Federacji Babilon MMA
Piotr Kacprzak z Cross Fight Radom zwyciężył w walce wieczoru podczas Gali Babilon MMA 29, która odbyła się w hali Radomskiego Centrum Sportu i wywalczył tytuł w wadze piórkowej
Data: 2022-06-11 08:05:45 | Kategoria: Inne / Sztuki walki
Cztery mistrzowskie "krążki" reprezentantów KSC Tang Soo Do Pionki
Dwa tytuły mistrzowskie i dwa wicemistrzowskie podczas krajowego czempionatu w Kickboxingu Kadetów formuły pointfighting w Bałtowie wywalczyła sześcioosobowa reprezentacja Klubu Sportowego Centrum Tang Soo Do Pionki.
Data: 2022-06-06 09:11:42 | Kategoria: Inne / Sztuki walki
Medalowe łupy wojowników z Pionek
Trzy tytuły mistrzów Polski kickboxingu i pięć brązowych medali to dorobek zawodników Klubu Sportowego Centrum Tang Soo Do Pionki w Mistrzostwach Polski Kickboxingu, które odbyły się w Zawierciu.
Data: 2022-05-30 11:18:15 | Kategoria: Inne / Sztuki walki
Fighterzy z Szydłowca z czterema medalami
Srebrny oraz trzy brązowe medale wywalczyli zawodnicy KS KB Viktoria Szydłowiec podczas Mistrzostw Polski Juniorów i Seniorów w formule low-kick
Data: 2022-04-06 13:55:06 | Kategoria: Inne / Sztuki walki
KSW 68 w Radomiu - to był niezapomniany wieczór!
Do czerwoności została rozgrzana publiczność zgromadzona w hali Radomskiego Centrum Sportu na gali MMA - KSW 68. Swoje walki wygrali radomscy wojownicy - Piotr Kacprzak, Albert Odzimkowski, Patryk Kaczmarczyk, ale w walce wieczoru o pas mistrzowski, wyższość rywala musiał uznać Daniel "Rutek" Rutkowski.
Data: 2022-03-20 09:49:10 | Kategoria: Inne / Sztuki walki
Daniel Rutkowski na radomskim KSW ma spełnić kolejne marzenie!
Radomski wojownik, Daniel Rutkowski oficjalnie poinformował, że jego rywalem podczas marcowej gali KSW w Radomiu będzie Salahdine Parnasse, międzynarodowy mistrz KSW w wadze piórkowej!
Data: 2022-02-16 19:48:30 | Kategoria: Inne / Sztuki walki
Gala KSW 68 w Radomskim Centrum Sportu!
Potwierdziły się nasze informacje - Gala KSW 68 MMA odbędzie się w Radomiu! Areną zmagań wojowników będzie hala Radomskiego Centrum Sportu przy Struga 63. To wyjątkowe wydarzenie zaplanowano na sobotę 19 marca.
Data: 2022-02-09 15:24:06 | Kategoria: Inne / Sztuki walki
Trzy miejsca na pudle zawodników Dragona
Ekipa Dragona Radom postawiła swoje pierwsze kroki na zawodach Virtus CUP NO GI. Z siedmiu startujących zawodników klubu aż trzem udało się zakończyć zawody w swoich kategoriach wagowych na podium.
Data: 2022-01-31 17:06:55 | Kategoria: Inne / Sztuki walki
Triumf Karola Kutyły na gali Babilon MMA 27 w Skierniewicach
Na zwycięskie tory powrócił Karol Kutyła z Radomskiego Klubu Taekwondo podczas gali Babilon MMA 27 w Skierniewicach. Nasz wojownik pokonał Piotra Wróblewskiego, przez techniczny knockout w drugiej rundzie.
Data: 2022-01-29 09:54:41 | Kategoria: Inne / Sztuki walki