|   On-line: 25

Mikołajki z reprezentantami Tang Soo Do Pionki
Największy klubowy turniej Tang Soo Do odbył się w Pionkach. Do rywalizacji przystąpiło 81 zawodników z pionkowskiego klubu.
Data: 2018-12-10 09:33:18 | Kategoria: Inne / Sztuki walki
Sukcesy zawodników Margi na Wyspach
Trzech zawodników Marga Submission Fighting Gym wraz z trenerem, walczyło w The English Open BJJ Championship 2018. I z imprezy o najwyższej randze w United Kingdom Brazilian Jiu Jitsu
Association przywieźli cenne trofea.
Data: 2018-11-29 09:22:18 | Kategoria: Inne / Sztuki walki
Efektywne występy zawodników BJJ Marga
Pracowicie spędzili ostatnie dni zawodnicy radomskiego klubu BJJ Marga Radom. Wzięli udział w seminarium z legendarnym trenerem mistrzów świata i założycielem ZR Team Association, Jose Olimpio, a Tymoteusz Marcula stanął na podium zmagań w I Pucharze Polski w Grapplingu.
Data: 2018-11-22 09:01:54 | Kategoria: Inne / Sztuki walki
Worek medali zawodników KSC Tang Soo Do Pionki
Aż 17 medali, w tym pięć złotych, 10 srebrnych i dwa brązowe wywalczyli zawodnicy Klubu Sportowego Centrum Tang Soo Do Pionki w międzynarodowym turnieju Taekwondo Polish Open Cup, który odbył się w Opolu.
Data: 2018-11-20 15:36:14 | Kategoria: Inne / Sztuki walki
Worek medali w Mistrzostwach Polski MMA, złoty Piotr Chudzik!
Z sześcioma medalami wrócili radomscy wojownicy z Mistrzostw Polski MMA w Sochaczewie. Najwięcej powodów do radości ma Piotr Chudzik, który stanął na najwyższym stopniu podium, a co ciekawe debiutował w tego typu zawodach.
Data: 2018-11-12 12:08:50 | Kategoria: Inne / Sztuki walki
Medalowe zdobycze zawodników Margi
Podczas XIV Mistrzostw Polski w Brazylijskim Jiu-Jitsu w Gnieźnie dwóch zawodników Margi Radom wywalczyło trzy medale. W kategorii Junior srebro wywalczył Alan Wiąk, a brązowy medal Adam Kozieł. Ponadto ten ostatni wygrał kategorię Adult - białe pasy.
Data: 2018-11-07 09:18:21 | Kategoria: Inne / Sztuki walki
Pół tuzina medali Dragona Radom w Skarżysku-Kamiennej
Bardzo dobrze zaprezentowała się reprezentacja Dragona Fight Club Radom w IV Międzynarodowym Turnieju Karate Skarżysko-Kamienna Cup 2018. Podopieczni sensei Łukasza Guzika wywalczyli w mocnej stawce sześć medali.
Data: 2018-10-15 10:58:33 | Kategoria: Inne / Sztuki walki
Radomianin podbił greckie Ateny!
Alan Wiąk z Radomskiego Klubu Marga triumfował w zmaganiach Pucharu Świata w jujitsu
Data: 2018-09-26 08:33:48 | Kategoria: Inne / Sztuki walki
KS Centrum Tang Soo Do z medalami MP
Cztery medale wywalczyli zawodnicy Klubu Sportowego Centrum Tang Soo Do Pionki podczas Mistrzostw Polski Kickboxingu Light Contact PZKB.
Data: 2018-06-12 11:06:27 | Kategoria: Inne / Sztuki walki
Albert Odzimkowski już po operacji. Na przyjaciół zawsze może liczyć!
- Za trzy miesiące będę mógł wrócić do pełnych obciążeń i normalnych treningów. W klatce powinienem pojawić się natomiast pod koniec roku - nie kryje satysfakcji Albert Odzimkowski, który dzięki wsparciu przyjaciół i sponsorów przeszedł poważną operację
Data: 2018-05-09 09:15:54 | Kategoria: Inne / Sztuki walki