|   On-line: 32

Filip Bulski mistrzem województwa młodzików
Na kortach AG Chorzowska Filip Bulski (na zdjęciu) zdobył tytuł mistrza województwa młodzików. W imprezie świetnie zaprezentowali się zawodnicy Akademii Tenisowej Masters, którzy wywalczyli w sumie pięć medali.
Data: 2024-03-07 10:14:49 | Kategoria: Inne / Tenis
Medalowe żniwa zawodników AT Masters
Kolejny tydzień świetnych wyników młodzików Akademii Tenisowej Masters. Tym razem na Ogólnopolskim Turnieju młodzików w Stalowej Woli wywalczyli pięć medali w singlu i deblu.
Data: 2024-02-21 08:53:12 | Kategoria: Inne / Tenis
Sześć medali zawodników AT Masters
Sześć medali wywalczyli zawodnicy AT Masters podczas Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego młodzików, który rozegrany został w Kozerkach.
Data: 2024-02-16 10:01:03 | Kategoria: Inne / Tenis
Radomianin z kadrą Polski awansował do finału Drużynowych Mistrzostw Europy!
Pierwsze skrzypce w reprezentacji Polski zagrał Daniel Kwiecień. Radomianin, wygrywając swoje mecze singlowe, walnie przyczynił się do awansu do finału Drużynowych Mistrzostw Europy U12!
Data: 2024-02-05 10:32:53 | Kategoria: Inne / Tenis
Radomianin jedzie na mistrzostwa Europy!
Ogromne wyróżnienie spotkało zawodnika Akademii Tenisowej Masters, Daniela Kwietnia. Otrzymał powołanie do Reprezentacji Polski na Halowe Drużynowe Mistrzostwa Europy Winter Cups by Dunlop U12!
Data: 2024-01-25 12:48:51 | Kategoria: Inne / Tenis
Radomianin otworzył sportowy rok od wywalczenia podwójnego mistrzostwa Polski!
Wymarzony początek roku zanotował zawodnik Akademii Tenisowej Masters Daniel Kwiecień. Podczas Mistrzostw Polski skrzatów, które odbyły się w Bielsku-Białej. Wywalczył złoty medal w grze pojedynczej i deblu!
Data: 2024-01-15 08:58:59 | Kategoria: Inne / Tenis
Złoty medal radomianina w Halowym Pucharze Polski
Daniel Kwiecień, zawodnik Akademii Tenisowej Masters, zanotował wyśmienity występ podczas Ogólnopolskiego Turnieju "Halowy Puchar Polski". Zdobył dwa medale, w tym złoto w singlu!
Data: 2023-12-22 09:33:51 | Kategoria: Inne / Tenis
Złote medale najmłodszych zawodników AT Masters
Bardzo dobre wyniki uzyskali zawodnicy AT Masters w turniejach "Tenis 10" rozegranych w ostatni przedświąteczny weekend. W sumie wygrali dwa turnieje!
Data: 2023-12-21 11:08:41 | Kategoria: Inne / Tenis
Finał Daniela Kwietnia w Supermastersie
Daniel Kwiecień wystąpił w finale turnieju Supermasters, który odbył się w Toruniu. W imprezie wystąpiło 10 najlepszych zawodników w kraju w kategorii wiekowej do lat 11.
Data: 2023-12-18 09:06:59 | Kategoria: Inne / Tenis
Siedem medali dla zawodników AT Masters
W Radomiu na obiekcie MOSIR rozegrany został Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny młodzików. Organizatorem turnieju była Akademia Tenisowa Masters. W zawodach udział wzięło ponad 40 uczestników z całego kraju, w tym ośmiu zawodników gospodarzy. Ci ostatni wywalczyli aż siedem "krążków".
Data: 2023-12-12 10:31:54 | Kategoria: Inne / Tenis

następna >>

Pilica Białobrzegi przegrała z Victorią Sulejówek 06-03-2024

Rekordowa frekwencja w Biegu Kazików. Weź udział w charytatywnej akcji! 06-03-2024