|   On-line: 60

Przed nami Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny
W dniach 11-13 sierpnia na kortach MOSIR przy ul. Bulwarowej 19 rozegrany zostanie Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Młodzików. Organizatorem zawodów jest Akademia Tenisowa Masters. W turnieju wystartuje 40 zawodników i zawodniczek z całego kraju.
Data: 2018-08-10 09:06:55 | Kategoria: Inne / Tenis
Złoty i brązowy medal Wiktorii Chmielewskiej w WTK
W Grodzisku Mazowieckim rozegrany został Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny skrzatów, w którym udział wzięło dwóch zawodników AT Masters Wiktoria Chmielewska i Alex Freestone. Łupem tej pierwszej padło dwa medale
Data: 2018-08-07 09:04:17 | Kategoria: Inne / Tenis
Kolejne pudło Gabrysi Kraski
Upał ani burze nie stanęły na przeszkodzie do wywalczenia przez Gabrielę Kraskę drugiego miejsca w Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym wśród młodziczek.
Data: 2018-07-31 14:55:07 | Kategoria: Inne / Tenis
Weronika Falkowska brązową medalistką Mistrzostw Europy
Weronika Falkowska z AT Masters Radom występując w parze z Mają Chwalińską, stanęła na najniższym stopniu podium mistrzostw Starego Kontynentu, co jest jednym z największych sukcesów klubu
Data: 2018-07-30 10:30:25 | Kategoria: Inne / Tenis
Weronika Falkowska wystartuje na Mistrzostwach Europy!
Duże wyróżnienie spotkało zawodniczką AT Masters, Weronikę Falkowską. Otrzymała z Polskiego Związku Tenisowego powołanie na indywidualne Mistrzostwa Europy juniorek.
Data: 2018-07-20 11:41:58 | Kategoria: Inne / Tenis
Ogólnopolskie zmagania najmłodszych w Radomiu
W Radomiu odbył się Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny skrzatów do lat 12. Przez trzy dni 30 zawodników i zawodniczek rywalizowało w grze pojedynczej i podwójnej. Na podium zmagań uplasowali się Wiktoria Chmielewska oraz Kuba Hrynkiewicz
Data: 2018-07-17 10:37:46 | Kategoria: Inne / Tenis
Podwójne mistrzostwo Polski dla Weroniki Falkowskiej
Znakomity występ zanotowała tenisistka AT Masters Radom Weronika Falkowska na Mistrzostwach Polski Juniorów, które rozgrywane były w Bytomiu. Nasza zawodniczka wywalczyła dwa tytuły mistrzowskie – w singlu i mikście. A na Śląsk trafiła prosto z Wimbledonu.
Data: 2018-07-16 18:53:40 | Kategoria: Inne / Tenis
Dwa medale Młodzieżowych Mistrzostw Polski tenisistów AT Masters
W Świdniku rozgrywane były Młodzieżowe Mistrzostwa Polski do lat 23, w których wystąpiło dwóch reprezentantów AT Masters Radom, Aleksandra Buczyńska i Konrad Fryze. Obydwoje wywalczyli brązowe medale, Konrad Fryze w mikście, a Ola Buczyńska w deblu i co ciekawe z tą samą partnerką Julią Oczachowską.
Data: 2018-07-05 11:36:51 | Kategoria: Inne / Tenis
Podwójny triumf Plenkiewicza w stolicy
Bardzo udany występ zanotował Hubert Plenkiewicz z AG Tenis Chorzowska w Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym w kategorii skrzaty do lat 12. Na kortach Centrum Tenisowego Prestige w Warszawie dziesięciolatek grający w wyższej kategorii wiekowej, w singlu zdobył złoto. Również w deblu stanął na najwyższym stopniu podium.
Data: 2018-07-04 09:13:48 | Kategoria: Inne / Tenis
Trzy medale zawodniczek AG Tenis Chorzowska
Gabriela Kraska z AG Tenis Chorzowska wygrała Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w kategorii młodziczek do lat 14, który odbył się na kortach AG Tenis w Radomiu. Trzecia była jej koleżanka klubowa Nikola Piasta.
Data: 2018-06-27 10:27:27 | Kategoria: Inne / Tenis