|   On-line: 43

W Radomiu poznamy mistrzów Polski Lig Amatorskich
W najbliższą sobotę. 15 września, Radom będzie opanowany przez koszykówkę. Obok turnieju Rosa Cup i zmagań EABL odbędą się Mistrzostwa Polski Lig Amatorskich w Koszykówce.
Data: 2018-09-11 09:18:55 | Kategoria: Koszykówka / Liga amatorska
Zgłoś się do kolejnej edycji RBNA
Ty i Twoja drużyna może zostać mistrzem zmagań Radomskiego Nurtu Basketu Amatorskiego. Ruszyły zapisy do 23. edycji zmagań
Data: 2018-09-05 12:11:54 | Kategoria: Koszykówka / Liga amatorska
Radomianie wyruszają na finał mistrzostw Polski
Mistrz Radomia w koszykówce 3x3 - Kottrans, wystąpi w turnieju finałowym z cyklu BOSCH GRAND PRIX POLSKI 2018.
Data: 2018-08-08 08:38:02 | Kategoria: Koszykówka / Liga amatorska
Kottrans z głównym trofeum I Mistrzostw Radomia w koszykówce 3x3
Pierwsze Mistrzostwa Radomia w koszykówce 3x3 Veroni Active przeszły do historii. Finałowy pojedynek zapisze się jednak złotymi zgłoskami, bowiem o triumfie Kottransu nad Plexilandem zadecydował ostatni rzut wykonany przez Jacka Wólczyńskiego równo z syreną kończącą zmagania!
Data: 2018-08-01 04:59:10 | Kategoria: Koszykówka / Liga amatorska
Poznamy pierwszego mistrza Radomia 3x3
Konkurs wsadów, Skok na MercBusa i wiele innych atrakcji czeka fanów basketu, którzy w najbliższą niedzielę, 29 lipca będą uczestniczyć w finałowym turnieju pierwszych mistrzostw Radomia w koszykówce 3x3 Veroni Active.
Data: 2018-07-24 08:48:15 | Kategoria: Koszykówka / Liga amatorska
Sezon zasadniczy ligi 3x3 z niespodziankami
Sporo niespodzianek towarzyszyło ostatniej serii ligi 3x3 w Radomiu. Znakomitym wzmocnieniem Ekonomika okazała się Katarzyna Szpera, która została MVP serii.
Data: 2018-07-04 08:41:23 | Kategoria: Koszykówka / Liga amatorska
Mocna stawka w czubie zmagań 3x3
Za nami kolejne zmagania 3x3 na Ekonomiku. ROSA Radom zasilona Daniel Wallem była ciężkim rywalem i tylko KOTTRANS Radom potrafił się jej postawić i pokonać.
Data: 2018-06-26 09:37:16 | Kategoria: Koszykówka / Liga amatorska
Kolejna odsłona EABL z udziałem Kottransu
Kottrans w dość okrojonym składzie po raz drugi zameldował się na Super Finale EABL - European Basketball League w Windawa. W turnieju na Łotwie zajął szóste miejsce.
Data: 2018-06-14 14:20:34 | Kategoria: Koszykówka / Liga amatorska
Niespodziewane rozstrzygnięcia w lidze 3x3
Do kilku niespodzianek doszło w kolejnej odsłonie ligi 3x3. Bezkonkurencyjny w weekend był Plexiland, którego gracze wygrali wszystkie swoje spotkania a mecz z ROSA Radom to popisowa gra Kacpra Wydry, MVP kolejki.
Data: 2018-06-04 09:55:00 | Kategoria: Koszykówka / Liga amatorska
KS Kottrans otwiera tabelę zmagań 3x3
Siedem drużyn rywalizowało w kolejnej odsłonie ligi 3x3. Wpadło 516 punktów w tym 109 zza linii 6,75 m. Najwięcej punktów - aż 53 - zdobył Marcin Skrzek
Data: 2018-05-14 10:33:42 | Kategoria: Koszykówka / Liga amatorska

następna >>

W tej chwili nie prowadzimy sondażu. Zapraszamy wkrótce!
Radomiak Radom - Kotwica Kołobrzeg (skrót meczu)

dodano: 4.04.2016
Konferencja prasowa po meczu Radomiak - Kotwica

Minuta ciszy przed meczem Radomiak - Kotwica

Broń Radom - Polonia Warszawa (skrót meczu)

IV liga: Radomiak zremisował na terenie Sparty 15-09-2018

Zawodnik RKT RETURN RADOM wygrał zawody, podczas Narodowego Dnia Tenisa 15-09-2018

Siatkarki Radomki na zakończenie zgrupowania zremisowały z KS Developres 14-09-2018