|   On-line: 26

Coraz mniej Jakuba Rolinca w Radomiaku...
Napastnik Radomiaka Radom Jakub Rolnic, po 25. kolejkach II ligi, ma na swoim koncie o połowę mniej rozegranych minut niż na tym samym etapie w poprzednim sezonie. Czech znajduje się na równi pochyłej i nic nie wskazuje na to, by jego sytuacja miała ulec zmianie, bowiem w hierarchii napastników wyprzedził go już 19-letni Patryk Winsztal, który notabene nie jest nawet nominalną „dziewiątką”.
Data: 2019-03-26 13:56:53 | Kategoria: Piłka Nożna / 2 liga
Radomiak Radom wrócił na fotle lidera! [GALERIA]
Najpierw Radomiak Radom pokonał Stal Stalowa Wola, po celnym strzale z rzutu karnego Rossi Pereira Leandro, a potem Widzew Łódź zremisował z Elaną Toruń. Wyniki te sprawiły, że Zieloni objęli samodzielne przodownictwo w tabeli.
Do meczu ze "Stalówką" wracamy GALERIĄ ZDJĘĆ autorstwa Aleksandry Krzemińskiej.
Data: 2019-03-24 11:14:21 | Kategoria: Piłka Nożna / 2 liga
Leandro Show na Radomiaku!
Zwycięstwo rodzące się w bólach ponoć smakuje najlepiej. Do przerwy, na meczu Radomiaka Radom ze Stalą Stalowa Wola wiało nudą, ale w drugiej połowie pelerynę superbohatera postanowił założyć Rossi Pereira Leandro. Twardy przeciwnik, porażka w środku pola i „Leandro Show”, czyli analizujemy mecz Radomiaka ze „Stalówką”.
Data: 2019-03-23 21:39:14 | Kategoria: Piłka Nożna / 2 liga
Radomiak wygrał ze Stalą Stalowa Wola. Leo znów strzela!
Bez Macieja Świdzikowskiego i Dominika Sokoła, z Leandro Rossi (na zdjęciu), jako kapitanem przystąpił do sobotniego starcia ze Stalą Stalowa Wola Radomiak Radom. I to Brazylijczyk wprowadził w euforię fanów Zielonych, zdobywając gola decydującego o triumfie Zielonych!
Data: 2019-03-23 09:23:24 | Kategoria: Piłka Nożna / 2 liga
Radomiak Radom vs Stal Stalowa Wola – czas na rehabilitację
Bez Macieja Świdzikowskiego i Dominika Sokoła, ale z głowami pełnymi determinacji, przystąpi do sobotniego starcia ze Stalą Stalowa Wola zespół Radomiaka Radom. Gorąco ma być nie tylko na boisku, ale i na trybunach, bowiem na przyjazd do Radomia mobilizuje się grupa kibiców „Stalówki”. – Każde zwycięstwo przybliża rywali do tej grupy pościgowej, ale my gramy u siebie i musimy zmazać plamę sprzed tygodnia – zapowiada trener Zielonych Dariusz Banasik.
Data: 2019-03-22 11:22:24 | Kategoria: Piłka Nożna / 2 liga
Debiut Dominika Sokoła w reprezentacji Polski!
Napastnik Radomiaka, Dominik Sokół zadebiutował w reprezentacji Polski U-20 w towarzyskim meczu z Japonią wygranym 4:1. Zawodnik pojawił się na boisku w 84. minucie, zmieniając Dominika Steczyka.
Data: 2019-03-21 19:40:33 | Kategoria: Piłka Nożna / 2 liga
Mateusz Kochalski trenował z pierwszą drużyną Legii Warszawa
Wypożyczony do Radomiaka Radom Mateusz Kochalski wziął udział w środowym treningu Legii Warszawa. Sztab szkoleniowy mistrza Polski przyglądał się umiejętnościom 18-latka, któremu wraz z końcem czerwca kończy się okres wypożyczenia do Radomiaka. – Dostałem telefon z Warszawy i podjęliśmy decyzję, że puścimy Mateusza – przyznał Dariusz Banasik, szkoleniowiec Zielonych.
Data: 2019-03-21 19:30:05 | Kategoria: Piłka Nożna / 2 liga
Powrót Petera Mazana blisko, coraz bliżej…
W czerwcu ubiegłego roku Peter Mazan zerwał więzadła w kolanie oraz uszkodził łękotkę. Mimo wygasającej umowy i perspektywy długiego leczenia, klub zdecydował się przedłużyć kontrakt ze słowackim pomocnikiem. Optymistyczne prognozy zapowiadały, że Mazan będzie gotowy na pierwszy mecz wiosny. Tak się nie stało, ale na szczęście do powrotu na ligowe boiska bliżej niż dalej.
Data: 2019-03-21 16:21:29 | Kategoria: Piłka Nożna / 2 liga
Ruszyła sprzedaż biletów na mecz Radomiaka ze Stalą
W najbliższą sobotę, 23 marca, piłkarze Radomiaka rozegrają drugi wiosenny mecz w Radomiu. O godz. 14 podejmą Stal Stalowa Wola. Ruszyła sprzedaż wejściówek na ten pojedynek
Data: 2019-03-20 09:06:22 | Kategoria: Piłka Nożna / 2 liga
Słabsza forma Leandro – Radomiak przegrywa!
Od wielu lat mówi się o wpływie, jaki wywiera Rossi Pereira Leandro na Radomiaka Radom. Okazuje się, że choćby w ostatnim sezonie, Zieloni wygrali aż 88% procent meczów, w których Brazylijczyk trafiał do siatki. Statystyka budzi podziw, ale ma też swoje drugie dno.
Data: 2019-03-19 07:29:03 | Kategoria: Piłka Nożna / 2 liga