|   On-line: 23

Zamłynie Radom zdeklasowało Hutnika Huta Czechy [TABELA]
Najwyższe zwycięstwo w tym sezonie IV ligi odniosło Zamłynie Radom. Mimo kłopotów kadrowych, zespół trenera Marcina Sikorskiego rozgromił Hutnika Huta Czechy. Radomianie umocnili się tym samym na trzecim miejscu w tabeli.
Data: 2021-04-18 15:59:45 | Kategoria: Piłka Nożna / 4 liga
Radomiak II Radom rozbity przez Mszczonowiankę Mszczonów
Dwa razy w ciągu do by, Stadion Miejski w Pionkach był świadkiem dotkliwej porażki gospodarzy w takim samym stosunku - 1:5. Tym razem goryczy przegranej zaznał drugi zespół Radomiaka Radom, który tylko do przerwy dotrzymywał kroku Mszczonowiance Mszczonów.
Data: 2021-04-18 14:04:54 | Kategoria: Piłka Nożna / 4 liga
Oskar Przysucha zdominował pojedynek z Prochem w Pionkach
W niezwykle ciekawie zapowiadającym się pojedynku, Proch Pionki mierzył się z Oskarem Przysucha. Goście już po kwadransie prowadzili 2:0 i w dalszych odsłonach meczu dokończyli dzieła zniszczenia. Sytuacja Prochu w lidze, staje się nie do pozazdroszczenia.
Data: 2021-04-17 14:42:14 | Kategoria: Piłka Nożna / 4 liga
Pilica Białobrzegi bezbramkowo zremisowała z Wilgą Garwolin
Zmierzająca do bram trzeciej ligi Pilica Białobrzegi po raz pierwszy w sezonie na własnym boisku podzieliła się z rywalem punktami. Zarówno gospodarzom, jak i teamowi Wilgi Garwolin w sobotę nie udało się strzelić gola.
Data: 2021-04-17 14:35:07 | Kategoria: Piłka Nożna / 4 liga
KS Warka poległa z Mazovią w... Grójcu. Mazowsze tymczasem poległo z Tygrysem
Zalane boisko w Warce wymusiło decyzję rozegrania dzisiejszego meczu pomiędzy KS Warka, a Mazovią Mińsk Mazowiecki na boisku ze sztuczną trawą w Grójcu. Gospodarze w sobotnie popołudnie, szczególnie po przerwie, nie mogli się na niej odnaleźć i ponieśli srogą porażkę. Mazowsze Grójec tymczasem wysoko przegrało z Tygrysem Huta Mińska
Data: 2021-04-17 14:31:55 | Kategoria: Piłka Nożna / 4 liga
Porażka KS-u Warka z Hutnikiem, remis Oskara w Mszczonowie [TABELA]
Jeszcze pięć minut przed zakończeniem regulaminowego czasu gry ekipa KS-u Warka prowadziła z Hutnikiem Huta Czechy. Nic wówczas nie wskazywało na to, że grający w "dziesiątkę", niżej notowany rywal może zgarnąć pełną pulę. Remisem zakończyła się wyjazdowa konfrontacja Oskara Przysucha w Mszczonowie.
Data: 2021-04-14 19:15:21 | Kategoria: Piłka Nożna / 4 liga
Tomasz Grzywna ocenił swój zespół po otwarciu piłkarskiej wiosny
Piłkarze Pilicy Białobrzegi wiosenne zmagania rozpoczęli od wyjazdowego zwycięstwa nad Oskarem Przysucha. Sobotnią konfrontację ocenił trener Pilicy, Tomasz Grzywna. - Myślę, że każdy mecz w rundzie wiosennej będzie trudny, a jednocześnie najważniejszy - przyznaje szkoleniowiec.
Data: 2021-04-13 10:12:08 | Kategoria: Piłka Nożna / 4 liga
Ekspresowe tempo KS-u Warka na otwarcie wiosny
Piłkarze KS-u Warka od bardzo cennego triumfu rozpoczęli wiosenną rywalizację. Co ciekawe, już za dwa dni staną przed szansą zdobycia kolejnego kompletu punktów
Data: 2021-04-12 13:56:32 | Kategoria: Piłka Nożna / 4 liga
Radomiak na remis, Warka z triumfem na podsumowanie czwartoligowej soboty
Piłkarze rezerw Radomiaka podzielili się punktami z Mazovią w Mińsku Mazowieckim po golu straconym w 90 minucie, a KS-u Warka w Garwolinie zainkasowały niezwykle cenny triumf
Data: 2021-04-10 19:01:28 | Kategoria: Piłka Nożna / 4 liga
Podlasie wzięło srogi rewanż na osłabionym Zamłyniu
Bez Mateusza Kubicy, Patryka Szubińskiego wybrali się do Sokołowa Podlaskiego piłkarze Zamłynia Radom. W trakcie meczu, jeszcze w pierwszej połowie, kontuzji doznał Daniel Barzyński. Nic więc dziwnego, że rywale zrewanżowali się radomskiemu czwartoligowcowi za jesienną porażkę

Piotr Kardaś: - Najgorsze za nami, może być tylko lepiej 13-04-2021

Wytypuj wynik meczu Radomiaka i zdobądź sportową torbę oraz unikatową publikację 13-04-2021

Atakujący zostaje na kolejny sezon w Cerradzie Enea Czarni Radom! 13-04-2021

Sławomir Pietrzyk kandydatem na prezesa MZPN! 13-04-2021

Biegacze spotkali się na dzikim crossie 13-04-2021

Tomasz Grzywna ocenił swój zespół po otwarciu piłkarskiej wiosny 13-04-2021

Ekspresowe tempo KS-u Warka na otwarcie wiosny 12-04-2021

Dwa mecze Tymex Ligi Okręgowej na zakończenie kolejki 11-04-2021

Rywale Radomiaka znów bez zwycięstw. Jedna trybuna, pomimo pandemii, już otwarta 11-04-2021