|   On-line: 28

Porażka drugoligowych Czarnych w Lublinie
LKPS Politechnika Lublin okazał się lepszy od Czarnych Radom. W kolejnym meczu II ligi radomianie na parkiecie rywali ugrali jednego seta
Data: 23-10-2017 11:05 | Kategoria: Siatkówka / II liga mężczyzn
Kolejny tie break z udziałem Radomki. Lider stracił pierwsze punkty w Radomiu
Siatkarki E.Leclerc Radomki Radom stają się specjalistkami, jeżeli chodzi o "pięciosetówki". Podobnie jak w ostatnich pojedynkach, tak i tym razem ich bój rozstrzygnął się dopiero po tie breaku. Górą były siatkarki dotychczasowego lidera - Calisii Kalisz.
Data: 21-10-2017 19:20 | Kategoria: Siatkówka / I liga kobiet
Cerrad Czarni Radom polegli w hali mistrza Polski
Najlepsza ekipa w kraju - ZAKSA Kędzierzyn Koźle - nie pozostawiła złudzeń Cerradowi Czarnym Radom, kto przynajmniej na razie jest lepszy. Mistrzowie Polski wygrali bez straty seta, wygrali wyraźnie, ale radomianie wcale nie musieli ulec do zera. W trzeciej partii postawili się gigantowi i przegrali dopiero na przewagi.
Data: 21-10-2017 18:35 | Kategoria: Siatkówka / PlusLiga
Sypacz Cerradu Czarni wyjeżdża na Słowenię
Kontuzja rozgrywającego Cerradu Czarni. Dejana Vincica okazała się bardziej poważna i wyjeżdża do swojego rodzinnego kraju, gdzie zajmą się nim specjaliści z kadry narodowej Słowenii. Przerwa w grze może potrwać około czterech tygodni, ale niewykluczone, że Dejan wróci do zespołu wcześniej gdy jego stan zdrowia znacznie się poprawi.
Data: 20-10-2017 13:13 | Kategoria: Siatkówka / PlusLiga
Cerrad Czarni Radom przed bitwą w jaskini lwa
Z aktualnym mistrzem Polski, liderem aktualnych rozgrywek PLusLigi – ZAKSĄ Kedzierzyn-Koźle, na dodatek na jego terenie, przyjdzie w sobotę 21 października skonfrontować siły Cerrad Czarnych Radom. Faworyt starcia wydaje się oczywisty, ale to wie, może właśnie w takim pojedynku radomscy siatkarze pokażą drzemiące w nich możliwości.
Data: 20-10-2017 10:51 | Kategoria: Siatkówka / PlusLiga
PP: Czarni w trzeciej rundzie zagrają z wiceliderem I ligi!
Siatkarze RCS-u Czarni Radom pokonali AKS Tychy w drugiej rundzie rozgrywek o Puchar Polski i w kolejnej rundzie zmierzą się z wiceliderem pierwszej ligi - APP Krispolem Września
Data: 19-10-2017 11:23 | Kategoria: Siatkówka / II liga mężczyzn
Niespodziewana porażka Radomki Radom w Gliwicach
Zwycięstwo było w zasięgu ręki, ale jeszcze raz potwierdziła się stara siatkarska zasada, że jak się nie wygrywa 3:0, to się przegrywa 2:3. Dokładnie tak było w wyjazdowym meczu E.Leclerc Radomki Radom, która prowadząc 2:0 w setach, uległa ostatecznie AZS-owi Politechnika Śląska Gliwice po tie-breaku.
Data: 19-10-2017 08:49 | Kategoria: Siatkówka / I liga kobiet
Cerrad Czarni przełamali się we własnej hali [GALERIA]
Pierwsze zwycięstwo we własnej hali odnieśli siatkarze Cerradu Czarni Radom. BBTS Bielsko Biała odprawili "do zera", zadając kłam stwierdzeniom, że Górale w hali MOSiR-u mają szansę na pierwsze punkty w sezonie.
Data: 18-10-2017 18:56 | Kategoria: Siatkówka / PlusLiga
Siatkarze amatorzy wchodzą w decydującą fazę
Amatorska liga piłki siatkowej weszła w ostatnią fazę rozgrywek. W ósmej jesiennej kolejce w meczu na szczycie Administrator minimalnie wygrał z mistrzem wiosny - Kowalą.
Data: 17-10-2017 11:06 | Kategoria: Siatkówka / Liga amatorska
Do trzech razy sztuka - Cerrad Czarni zagrają na własną nutę?
W żadnym wypadku siatkarze Cerradu Czarni Radom nie mogą dać się wciągnąć w góralskiego Krzesanego. W środę, 18 października, staną przed szansą odniesienia pierwszego zwycięstwa w sezonie we własnej hali, ale żeby zrealizować ten cel, zespół musi pokazać to, na co go stać.
Data: 17-10-2017 09:52 | Kategoria: Siatkówka / PlusLiga