|   On-line: 18

Mistrz Polski zgarnął w meczu z Cerradem Enea Czarni pełną pulę
Skoro HydroTruckowi Radom udało się pokonać Anwil Włocławek na jego terenie a Radomiak Radom przywiózł z areny, której gospodarzem jest GKS Tychy remis, chociaż niespełna kwadrans przed zakończeniem pojedynku przegrywał 0:2, siatkarze Cerradu Enea Czarni Radom mieli prawo wierzyć w przerwanie zwycięskiej serii mistrza Polski - Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Doświadczeniu rywale jednak na to nie pozwolili...
Data: 2019-11-17 15:29:04 | Kategoria: Siatkówka / PlusLiga
Ważna wygrana Cerrad Enea Czarnych Radom w Lubinie
Nie od razu zespół Cerrad Enea Czarnych Radom postawił się Cuprumowi Lubin na jego terenie, ale najważniejsze, że przełamał rywala w newralgicznym momencie, a potem zgarnął pełną pulę. To niezwykle cenne zwycięstwo drużyny trenera Roberta Prygla w kontekście dalszej części sezonu.
Data: 2019-11-13 18:04:09 | Kategoria: Siatkówka / PlusLiga
Siatkarze Cerradu Enea Czarni Radom w ligowym wirze
Listopadowe PlusLigowe tornado rozkręciło swój lej na całego. Jeszcze nie opadły emocje po triumfie radomian nad MKS-em Będzin, a team Roberta Prygla wyruszył na wyjazdowy bój z Cuprum Lubin
Data: 2019-11-12 11:18:18 | Kategoria: Siatkówka / PlusLiga
Pierwszy komplet punktów siatkarzy Cerradu Enea Czarni Radom!
Siatkarze Cerradu Enea Czarni Radom nie mieli najmniejszych problemów z odniesieniem pewnego triumfu nad MKS-em Będzin. Rywalom nie dali ugrać nawet jednego seta.
Data: 2019-11-10 17:12:22 | Kategoria: Siatkówka / PlusLiga
Cerrad Enea Czarni Radom w drodze po drugi triumf
Pełen patriotycznych akcentów będzie najbliższy weekend dla ekip oraz fanów PlusLigi. Obok prezentacji symboli narodowych, dla ekipy Cerradu Enea Czarni Radom najcenniejszym będzie triumf nad MKS-em Będzin
Data: 2019-11-08 16:25:45 | Kategoria: Siatkówka / PlusLiga
Cerrad Enea Czarni Radom z pierwszym triumfem w nowym sezonie!
W pierwszym meczu nowego sezonu rozgrywanym w hali MOSiR-u, siatkarze Cerradu Enea Czarni Radom pokonali po pięciu setach BKS Visła Bydgoszcz. Dla rywali wywalczony punkt i poszczególne partie były również pierwszymi, które zapisali po stronie zdobyczy w tym cyklu rozgrywkowym.
Data: 2019-11-04 23:06:31 | Kategoria: Siatkówka / PlusLiga
Siatkarze Cerrad Enea Czarni od boju z Visłą Bydgoszcz rozpoczynają maraton
Poniedziałkowy mecz z Visłą Bydgoszcz będzie dla ekipy Cerradu Enea Czarni Radom początkiem listopadowej serii ośmiu spotkań. Co ciekawe, aż pięć z nich radomianie zagrają w hali MOSiR-u
Data: 2019-11-03 16:27:23 | Kategoria: Siatkówka / PlusLiga
Cerrad Enea Czarni wciąż bez triumfu
Środowego wypadu nad morze siatkarze Cerradu Enea Czarni Radom nie zaliczą do udanych. W Gdańsku, w boju z Treflem zdołali ugrać tylko jednego seta
Data: 2019-10-30 20:41:22 | Kategoria: Siatkówka / PlusLiga
Cerrad Enea Czarni Radom bez wicemistrza Europy
Przyjmujący reprezentacji Słowenii Alen Sket opuszcza drużynę Cerrad Enea Czarnych Radom. Powodem decyzji o rozstaniu zawodnika z radomskim klubem są problemy zdrowotne siatkarza.
Data: 2019-10-28 19:44:09 | Kategoria: Siatkówka / PlusLiga
Jeden punkt Cerradu Enea Czarni na inaugurację!
Jeżeli przez cały cykl rozgrywkowy tyle emocji będzie towarzyszyło meczom Cerradu Enea Czarni Radom, co w pojedynku otwarcia nowego sezonu, to może być niezapomniany rok z siatkówką. Podopieczni Roberta Prygla zdobyli jeden punkt po pięciosetowym pojedynku
Data: 2019-10-26 17:54:41 | Kategoria: Siatkówka / PlusLiga