|   On-line: 35

Radomiak wygrał po raz pierwszy wiosną
Radomiak bez względu na sytuację, w jakiej się znalazł, ma grać na całego. Ta zasada przyświecała piłkarzom dzisiaj w meczu ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Wychodzących na murawę zawodników powitał transparent: Zróbcie nam niespodziankę, strzelcie chociaż bramkę. Bardzo się starali i udało się to w doliczonym czasie gry!

Strona wymaga odświeżania

RADOMIAK RADOM - ŚWIT NOWY DWÓR MAZOWIECKI 1:0 (0:0)
Bramka:
Leandro (90.+3)
Radomiak: Kula, Jaroch, Markowski, Puton, Wojdyga, Cieciura, Masiuda (74. Stanisławski), Orzechowski, Brągiel, Filipek (57. Orłowski), Leandro.
Świt: Domżal - Drwęcki, Renaldo, Nowotka, Szuprytowski, Zawiska, Ziąbski (57. Kiwała), Duda, Szabat, Imiela (73. Melon), Szczepański

RELACJA LIVE
* - KONIEC MECZU!
* - goooooool! Leandro!
* - Kiwała otrzymał żółtą kartkę
90 minuta - zaczyna się doliczony czas gry. Sędzia doliczył conajmniej trzy minuty.
88 minuta - tym razem rzut wolny dla Świtu z 24 metrów.
87 minuta - Kula pewnie chwyta piłkę.
86 minuta - Orłowski wpada w pole karne. Przegrywa pojedynek z Renaldo. Rożny dla radomian.
85 minuta - bramkarz nawet nie drgnął, piłka trafia w... słupek.
85 minuta - wolny dla Radomiaka z 18 metrów. Będzie uderzał Leandro.
84 minuta - Zawiska uderzał z 4 metrów, ale bardzo nieporadnie.
83 minuta - Wojdyga ukarany żółtą kartką.
81 minuta - rożny dla Radomiaka. Piłka ugrzęzła między nogami rywal.
79 minuta - Zieloni wreszcie, chociaż przez chwilę prowali swoją publiczność. Ale wykończyć skutecznie akcji nie potrafią.
78 minuta - wrzutka Orłowskiego w pole karne, ale zbyt mocno.
76 minuta - przepychanka na środku boiska. Żołtymi kartkami ukarani Duda, Melon i Leandro
74 minuta - Puton tuż obok słupka.
73 minuta - w ekipie gości Imielę zastąpił Melon.
72 minuta - Brągiel znów na pozycji strzeleckiej, ale znów szukał podania.
71 minuta - Orzechowski huknął z 8 metrów. Obok spojenia.
70 minuta - Orzechowski faulowany. Wolny dla Radomiaka z 25 metrów. Leandro uderza, Domżal wybija.
69 minuta - tym razem okazję do zaprezentowania umiejętności miał Markowski i Kula. Obydwaj skutecznie.
67 minuta - rożny dla Radomiaka. Piłka łapie Domżal.
66 minuta - wolny dla Radomiaka, a po nim kontra gości. Ci jednak nie mają chyba chęci do ruszania się z własnej połowy.
63 minuta - zmiana... sędziego liniowego. Podskocył nad piłką i padł na ziemię. Jego miejsce zajmuje Sławomir Pipczyński.
62 minuta - Szuprytowski uderza z 25 metrów, ale bardzo niecelnie.
60 minuta - Orłowski sponiewierany w polu karnym. Sędzia nie reaguje.
59 minuta - Orłowski strzela z wolnego, Domżal z trudem wybija. Jaroch uderza z dystansu.
58 minuta - Leandro długo holował piłkę wzdłuż pola karnego. Potem wybrał strzał, ale nie trafił czysto w piłkę.
57 minuta - w Radomiaku Orłowski za Filipka. W Świcie Kiwała za Ziąbskiego.
55 minuta - Krystian Puton uderzał, ale o chwilę za późno...
53 minuta - Ziąbski z dystansu, Kula bronii.
51 minuta - Dariusz Brągiel zamiast uderzać szukał kolegi.
50 minuta - akcja za akcję, ale raz zatrzymany Leandor, w drugim przypadku skutecznie Cieciura.
49 minuta - Leandro naciska bramkarza gości, ten dotyka piłki ręką poza polem karnym, sędziowie nie reagują
48 minuta - Wojdyga skutecznie w defensywie
46 minuta - pierwsz akcja radomian. Domżal łapie piłkę
46 minuta - rozpoczęli goście

45 minuta - przerwa.
44 minuta narozgrzewkę ruszyli rezerwowi Radomiaka.
42 minuta - znów seria niedokładnych podań. A gdy Filipek z Leandro nacisnęli obrońcę, sędzia odgwizdał faul.
39 minuta - Filipek w polu karnym Świtu i traci piłkę przy jego bocznej linii.
38 minuta - pierwszy rożny dla Radomiaka. Wrzuca Puton, chwilę później Zieloni szukają się nawzajem w polu karnym, piłka poza boiskiem.
37 minuta - zrywa się Leandro i traci piłkę. Kontra gości.
35 minuta - Filipek wpada w pole karne, po zderzeniu z obrońcą pada, ale sędzia nie reaguje.
34 minuta - pod stadion dotarła grupa kibiców z Nowego Dworu Mazowieckiego, ale na trybuny nie wejdą, gdyż sektor gości jest zamknięty.
33 minuta - odrobina, dosłowni eodrobina walki w środku pola i nuuuuuudy.
29 minuta - jedno z efektowniejszych zagrań Wojdygi i Szczepańskiego... Obydwaj padli na murawę.
27 minuta - Kula chwyta piłkę po rzucie wolnym.
25 minuta - Szczepański minął Wojdygę, wyszedł sam na sam z Kulą, uderzył, ale piłka musnęła słupek. Na szczęście dla Zielonych, z zewnętrznej jego strony.
24 minuta - uderza Cieciura, ale w nogi obrońców.
23 minuta - Puton popędził lewą stroną boiska, jednak zatrzymał się na 16 metrze...
20 minuta - rożny dla Świtu. Wszyscy gracze Zielonych w swoim polu karnym.
19 minuta - Leandro uderza z 25 metrów. Bardzo niecelnie.
17 minuta - Zieloni coraz odważniej. Filipek stracił teraz futbolówkę tuż przed polem karnym gości.
17 minuta - Puton walczył z Renaldo.
16 minuta - Brągiel zdecydował się na strzał z dystansu. Domżal chwyta piłkę. Na trybunach po raz pierwszy od dawna pojawiły się gromkie oklaski.
15 minuta - skuteczna interwencja Kuli.
12 minuta - Zieloni powinni uderzać z dystansu. Szukali jednak sposobu, żeby wcisnąć piłkę w pole karne i ją stracili
10 minuta - Leandro przejął piłkę, wpadł w pole karne, podał do Putona, a ten strzelił obok słupka.
8 minuta - Szczepański huknął z 7 metrów, ale wysoko nad poprzeczką.
7 minuta - dwie straty w środku pola i groźna kontra gości. Na rożny wybija WOjdyga.
5 minuta - Zieloni o mały włos nie sprokurowaliby zagrożenia pod własną bramką. Dobrze, że napastnik Świtu dotknął piłki ręką.
4 minuta - pierwszy rożny dla Świtu. Bez zagrożenia.
2 minuta - piłka nie opuściła jeszcze strefy środkowej boiska.
Godz. 15.31 - rozpoczęli Zieloni
Godz. 15.26 - piłkarze wychodzą na murawę, a Zielonych przywitał transparent o treści Zróbcie nam niespodziankę, strzelcie chociaż bramkę.

Data: 2014-04-12 13:59:02 | Kategoria: Piłka Nożna / 2 liga | Odwiedzin: 7270