|   On-line: 25

B klasa, gr. II: Iskra i Tęcza gonią liderów, Wyśmierzyce wystrzeliły
Dwaj liderzy - TKKF Grójec i Chojniak Wieniawa - pauzują w 17. kolejce grupy II B-klasy, ale nie oznacza to, że emocji zabraknie, wręcz przeciwnie. Drużyny mające szanse na trzecie miejsce w tabeli - Iskra Zbrosza Duża, KS Lesznowola i Tęcza Augustów zagrają na wyjazdach.

Dzięki wygranej w Głuchowie, Iskra Zbrosza Duża jest na trzecim miejscu w tabeli. Goście strzelali dopiero w drugiej połowie, ale zwyciężyli pewnie i zasłużenie. Gole zdobyli: Maciej Sałyga i Damian Słupek.

GPSZ GŁUCHÓW - ISKRA ZBROSZA DUŻA 0:2 (0:0)
Bramki:
Sałyga, Słupek.

*****

GKS Chynów wreszcie wygrał i z całą pewnością, po meczu w Drwalewie, wszyscy związani z gospodarzami odetchnęli z ulgą. - Mam nadzieję, że teraz będzie z górki - oznajmił prezes klubu Mariusz Jaskólski.

GKS CHYNÓW - LKS PNIEWY 4:1 (2:1)
Bramki:
Przychodzki 2, Brożek, Druszcz - dla Chynowa.

*****

Dramatyczny mecz rozegrany został w Belsku Dużym. Gospodarze prowadzili już 2:0, a przy stracie drugiego gola, bramkarz Tęczy Tomasz Kaczmarzyk tak nieszczęśliwie zderzył się z napastnikiem, że doznał groźnie wyglądającego urazu i został odwieziony do szpitala. Goście nie mieli rezerwowego golkipera i w bramce stanął zawodnik z pola.
Wydawało się, że GKS zainkasuje komplet punktów, ale po przerwie zdecydowanie lepszą drużyną była Tęcza. Po niespełna godzinie gry był już remis, a tuż przed końcem augustowianie zdobyli zwycięską bramkę.
- Radość była podwójna. Przede wszystkim po badaniach w szpitalu okazało się, że Tomek Kaczmarczyk jest tylko mocno poobijany. No i wygraliśmy po niezwykłych emocjach - cieszył się trener Tęczy Dariusz Karczewski.

GKS BELSK DUŻY - TĘCZA AUGUSTÓW 2:3 (2:0)
Bramki:
(14.), (33.) - Opaliński (53., 89.), Marek (57. - karny)

*****

Zespół Zorzy był bardzo niepocieszony po meczu z Lesznowolą. I trudno się dziwić. Jeszcze na nieco ponad kwadrans przed końcem gospodarze prowadzili 2:0. Co prawda kontaktową bramkę dla gości zdobył Karol Kołecki, ale przez kolejne minuty obie drużyny grały nieskutecznie.
Przyszedł wreszcie doliczony czas gry, na indywidualną akcję zdecydował się Łukasz Juras i chwilę później doprowadził do remisu.

ZORZA KLWÓW - KS LESZNOWOLA 2:2 (1:0)
Bramki:
Kotlimowski (40.), samobójcza (55.) - Kołecki (75.), Juras (90.)

Po raz pierwszy na nowym obiekcie w tym sezonie triumf zanotował MKS Wyśmierzyce. I to d razu jaki efektowny...

MKS WYŚMIERZYCE - BELWEDER MOGIELNICA 7:0 (2:0)
Bramki:
N. Łysakowski 5, R. Napiórkowski, samobójcza.