|   On-line: 40

A klasa, gr. II: Nowy lider z Potworowa
Wysuwające się na pierwszy plan derby Potworowa, w który KS pokonał LKS, odbyły się w sobotę. Palmową Niedzielę udanie otworzyła Kraska Jasieniec, która aż 6:1 pokonała KS Magnuszew. Triumfowały także Zodia Sucha, Akcja, Sokół Przytyk i Orzeł Jedlanka

Skutecznie, zwłaszcza po przerwie, zaprezentowali się piłkarze Kraski Jasieniec. Ozdobą konfrontacji z KS-em Magnuszew były dwa tradienia z rzutów wolnych Bartłomieja Szymczaka.

KRASKA JASIENIEC - KS MAGNUSZEW 6:1 (2:1)
Bramki:
Dąbrowski 2, Szymczak 2, Ł. Sarniak, K. Okolus - dla Kraski

*****

Jedna bramka decydowała o losach konfrontacji w Jastrzębii. Akcja pokonała Orła, a gola na wagę trzech "oczek" zdobył Banach.

AKCJA JASTRZĘBIA - ORZEŁ JEDLANKA 1:0 (0:0)
Bramka:
Banach (52.)

*****

Prowadzenie 2:0 i gra z przewagą jednego zawodnika tak niekorzystnie wpłynęły na Jaguara Wolanów, że stracił on dwie bramki. Tym samym, team z Wolanowa musiał zadowolić się remisem z Powałą Taczów.

JAGUAR WOLANÓW - POWAŁA TACZÓW 2:2 (1:0)
Bramki:
Tkaczyk (30., 60.) - (68., 69.)

*****

Orzeł Gielniów doczekał się pewnego zwycięstwo. Padło ono jego łupem w konfrontacji z Mogielanką Mogielnica, która - zwłaszcza po przerwie - nie miała zbyt wiele do powiedzenia na murawie.

ORZEŁ GIELNÓW - MOGIELANKA MOGIELNICA 4:0 (1:0)
Bramki:
Krzyżanowski 2, Natorski, Ścierski

*****

GKS JEDLIŃSK - ZODIAK SUCHA 1:2 (1:1)
Bramki: Wielgus, Ł. Prasek - dla Zodiaka

*****

- W piłce w każdym meczu trzeba udowadniać swoją wartość, a nie tylko w jednej rundzie - denerwował się po meczu z Sokołem Przytyk trener Sadownika, Mariusz Nowak. Jego team przegrał bowiem niespodziewanie 0:2...

SADOWNIK BŁĘDÓW - SOKÓŁ PRZYTYK 0:2 (0:0)

15. KS Magnuszew17927:62

Data: 2014-04-13 14:42:57 | Kategoria: Piłka Nożna / Klasa A (grupa II) | Odwiedzin: 5413

Nowa miotła w Polonii Iłża 18-04-2024

Siatkarka Radomki nie zagra już w TauronLidze 18-04-2024

Ruta w finale Iame Series Italy we Włoszech 18-04-2024

Martyna Kotwiła powołana na mistrzostwa świata. Powalczy o wyjazd na Olimpiadę! 18-04-2024