|   On-line: 10

Broń w nieprawdopodobnych okolicznościach wywalczyła remis
W Wielki Piątek piłkarze trzecioligowej Broni Radom zmierzyli się z rezerwami Widzewa Łódź. Obawy kibiców o kadrę gości na to spotkane okazały się jednak na wyrost, bowiem Widzew nie wzmocnił się znacząco zawodnikami z pierwszej drużyny. Mimo to młodzi piłkarze gości prezentowali zdecydowanie dojrzalszy futbol. Broń przegrywała już 0:3, ale zdołała wywalczyć remis. W ostatnich sekundach bramkę na 3:3 strzelił Skórnicki.

BROŃ RADOM - WIDZEW II ŁÓDŹ 3:3 (0:2)
Bramki:
Marczak (66. - karny), Nowosielski (78.), Skórnicki (90.+4) - Narożnik (33.), Kolasa (39., 55.)

BROŃ: Majos, Rdzanek, Skórnicki, Gorczyca, Budziński, Leśniewski, Sałek, Oshikoya, Lach, Marczak, Nowosielski
WIDZEW: Wlazłowski, Czapliński, Pankowski, Kasperkiewicz, Kozłowski, Kolasa, Grube, Rozwandowicz, Bartłoszewski, Warchoł, Narożnik

KONIEC! Broń w ostatnich sekundach ratuje remis!
90'+4' - ...i wyrównującą bramkę strzela Skórnicki
90'+3' - jeszcze rzut rożny dla Broni
90'+1' - Marat zmienia Narożnika
90' - trzy minuty doliczył sędzia
89' - Widzew skutecznie oddala grę od własnej bramki
83' - zakotłowało się w polu karnym Widzewa, przez chwilę była pusta bramka, ale nie udało się wykorzystać tej sytuacji. Lipski zmienia Kolasę
81' - kolejny korner dla Broni. Gospodarze poczuli krew
80' - tylko rzut rożny
79' - rzut wolny dla Broni na 17. metrze. Będzie znakomita okazja dla Marczaka na 3:3
78' - po dośrodkowaniu Lacha bramkę kontaktową głową strzelił Nowosielski
73' - Wichucki szukał w polu karnym Lacha, ale ten drugi nie doskoczył do piłki
71' - Marcioch za Bartłoszewskiego
70' - Wichucki zmienia Leśniewskiego
69' - dokładne dośrodkowanie z boku boiska i znakomitą sytuacje strzałem głową marnuje Narożnik
67' - żółtą kartką upomniany Sałek
66' - rzut karny dla Broni. Wlazłowski faulował Marczaka. Poszkodowany sam wymierzył sprawiedliwośc. Gol dla Broni
63' - żółtą kartkę za próbę wymuszenia rzutu karnego zobaczył Bojek
61' - zrobił się mecz. Z osiemnastego metra przymierzał Marczak, ale piłka minimalnie obok słupka
60' - dwóch na czterech wychodził z kontrą Widzew, ale mimo to udało się rozerwać prostopadłym podaniem defensywę Broni. Szybszy jednak Majos
59' - akcjaza akcję - teraz w idealnej sytuacji Marczak przegrał pojedynek z Wlazłowskim
58' - mogła odpowiedzieć Broń, bramkarz Widzewa minął się z piłką przed polem karnym, ale Nowosielski w trudnej sytuacji nie zdołał skierować piłki do bramki
57' - żółtą kartką upomniany Czapliński
56' - kolejna akcja rezerw Widzewa, a;e faulował napastnik gości. Młodzi piłkarze prezentują się na tle gospodarzy przynajmniej o klasę lepiej
55' - od początku drugiej połowy zapowiadało się na bramkę dla gości i teraz Kolasa z najbliższej odległości wykorzystuje dokładne dośrodkowanie Bartłoszewskiego
50' - kolejna groźna akcja Widzewa. Zdecydowanie za szybki dla obrońców był w tej akcji Kolasa
48' - katastrofalnie piłkę wyprowadzał Skórnicki i Narożnik marnuje kolejną dogodną sytuację. Powinno być 3:0
46' - początek drugiej połowy. Od pierwszych minut Bojek zmienia bezproduktywnego Oshikoyę
45'+1' - po dodatkowej minucie sędzia kończy pierwszą połowę
44' - rzut rożny dla Broni, która za wszelką cenę stara sie zdobyć kontaktową bramkę przed przerwą. Bliski zamknięcia dośrodkowania Nowosielski, ale nie trafił w piłkę
40' - w odpowiedzi indywidualnie próbował Nowosielski, znakomity strzał pod poprzeczkę, ale jeszcze lepsza interwencja Wlazłowskiego
39' - Narożnik dośrodkowywał do Krystiana Kolasy, ten na raty, ale pokonał z najbliższej odległości Majosa
36' - zabawa Gorczycy z Rdzankiem w polu karnym mogła skończyć się drugą bramką. Tym razem sytuację sam na sam z Narożnikiem wygrał Majos
33' - w ciągu minuty dwie znakomite okazje miał Narożnik i wykorzystał drugą z nich. Bez szans w sytuacji sam na sam przelobowany Majos
30' - Skórnicki ubiegł Bartłomieja Grube, bo ten znalazłby się w sytuacji sam na sam
27' - krótka przerwa w grze bo na boisku leży Marcin Kozłowski
24' - tempo gry znacznie spadło - dużo niedokładności w poczynaniach obu zespołów
17' - znakomita sytuacja Broni - najpierw strzał Oshikoya, ale uderzenie zablokowane, później po ziemi poprawił Lach, ale kapitalna interwencja bramkarza
16' - Leśniewski wzdłuż linii bramkowej, ale nikt nie przeciął. Faulowany Nowosielski
15' - poważny błąd Leśniewskiego w ostatniej chwili w polu karnym naprawił Skórnicki
13' - na spalonym Narożnik - mogło być groźnie
12' - podanie po przekątnej od Nowosielskiego z trudem przecina obrońca gości
9' - Rdzanek dobrze długą piłką chciał uruchomić Marczaka, ale szybszy Kasperkiewicz
4' - aktywny w pierwszych minutach jest Lach. Wywalczył drugi korner
2' - pierwszy rzut rożny dla Broni
1' - początek meczu, rozpoczyna Broń

PIŁKARSKI ROZKŁAD JAZDY NA WEEKEND (12-14 kwietnia) 12-04-2024

Cztery medalowe zdobycze radomian na młodzieżowych mistrzostwach Polski 11-04-2024