|   On-line: 28

Radomiak nie poskromił górali
O podtrzymanie zwycięskiej passy walczyli dzisiaj w Limanowej piłkarze Radomiaka. Miejscowa Limanovia w tabeli jest znacznie wyżej, i chociaż to radomianie mieli więcej okazji, to rywale wygrali 1:0.

Po dwóch zwycięstwach fani Radomiaka mieli prawo liczyć, że i tym razem ich pupile przywiozą do domu trzy punkty. I chociaż Zieloni stoczyli wyrównany bój, a trzeba przyznać, że w końcówce pierwszej połowy, jak i na początku drugiej mieli taką przewagę, że powinni zdobyć gola, nie wykorzystali korzystnych okazji. Zemściło się to i tym razem jednobramkowy trumf padł łupem rywali. W sobotę radomianie podejmują Motor Lublin.

LIMANOVIA LIMANOWA - RADOMIAK RADOM 1:0 (0:0)
Bramka:
Dziadzio (77.)
Radomiak: Kula - Jaroch, Markowski, Świdzikowski, Cieciura, Białożyt, Puton, Brągiel, Orzechowski, Leandro, Orłowski.

* Koniec spotkania
90 + 3 Swidzikowski strzelał głową z 5 metrów. Rożny i Białożyt ma okazję! Niecelnie
90 + 2 Rzut wolny dla Radomiaka spod linii bocznej
90 minuta Pogramy jeszcze przez 4 minuty
89 minuta Limanovia rozsądnie dysponuje czasem pozostałym do końca spotkania. Rożny dla gospodarzy
87 minuta Wolski za Cieciurę
86 minuta Rożny dla Radomiaka po dobrej, szybkiej akcji prawym skrzydłem
85 minuta Starcie Cieciury ze strzelcem bramki i potrzebna pomoc medyczna. Zmiana schodzi Orłowski, a szanse dostaje Marek Masiuda
84 minuta Kolejna akcja gopodarzy, na szczęście w pojedynku z dwoma atakującymi lepszy okazał się Cieciura
83 minuta Swidzikowski poszukał Orłowskiego, ale piłką przejął defensor z Limanowej.
82 minuta Limanovia atakuje piłka z prawej flanki w pole karne. Bez strzału na bramkę
80 minuta Limanovia zabija akcje Radomiaka już w zarodku nie pozwalając Zielonym wyjsc z piłką własnej połowy
79 minuta Radomiak od straty gola nie stworzył jeszcze żadnego realnego zagrożenia
78 minuta Żółta kartka dla Putona
77 minuta Wojciech Dziadzio i 1:0
76 minuta Drugi karny. Cieciura zagrywa ręką
75 minuta Napastnik Limanovii w polu karnym! Na szczęście interwencja stoperów skuteczna
74 minuta Najpierw Brągiel w sytuacji trzech nad dwóch za długo zwlekał z ostatnim podaniem, a następnie Orłowski oddał strzał zza 16 jednak niecelnie!
73 minuta Radomiak próbuje gry długimi piłkami, a Limanoviaa stawia z kolei na błyskawiczne kontry. a nad stadionem burza.
71 minuta Puton strzela z dystansu. Rykoszet i piłkę ma już w garści bramkarz Limanovii
70 minuta Ależ taconazo! Orłowski pięta do Putona, ten strzela, niestety piłka zatrzymuje się na ostatnim obrońcy
68 minuta Okazja dla Radomiaka! Niestety Orłowski nie zdołał oddac strzału. Zmiana. Stanisławski za Leandro
66 minuta Oba zespołu chcą zadac decydujący cios, z czego nie wynikają na razie odważniejsze próby finalnego szturmu na bramkę rywala
64 minuta Krótka przerwa w grze; opatrywany na środku boiska Leandro
62 minuta Znajomośc przepisów sędziego i korzystna interpretacja na stronę Zielonych sprawia że Radomiak wciąż jest w grze i od razu rzuca sie do ataku. Cieciura dośrodkowuje spod lewej linii szukajac Leandro, ale piłka w rekach bramkarza
60 minuta Konsternacja na trybunach. padł gol, ale sędzia wskazał na piąty metr. nieprzepisowo wykonany karny na "dwa tempa" przez Dzadzio, który ewidentnie zatrzymał sie przed strzałem z jedenastu metrów.
59 minuta Strata Leandro. Faul Swidzikowskiego. Szybka akcja Limanovii i karny dla Czerwonych po faulu na Serafinie
57 minuta Białozyt przejmuje na połowie Radomiaka. Mija dwóch obrońców i próbuje długim przerzutem uruchomic Leandro, jednak to podanie było ponad możliwości Leo
56 minuta Stały fragment gry. Dośrodkowanie Cieciury, ale za głęboko i piłka w rękach golkipera
54 minuta Żółta kartka dla Skiby za faul na Brągielu
53 minuta Marcin Orłowski w polu karnym w trudnej sytuacji złożył się do dośrodkowania Putona. Niewiele zabrakło aby piłka wpadła do siatki!
52 minuta Klepka Limanovii z prawej strony boiska. Na szczęście dosrodkowanie skrzydłowego klubu z Beskidu Wyspowego nie dochodzi do celu
49 minuta Markowski kiksuje w okolicy kola środkowego, na szczęście zawodnik Limanovii oddał od razu strzał z dystansu i nie stworzyło to zagrożenia dla bramki Radomiaka
48 minuta Brągiel rusza na skrzydle! Zablokowany rajd zawodnika zielonych
47 minuta Strzał Putona zablokowany
17.05 Zaczynamy bez zmian w składach w Radomiaku. W Limanovii Kmiecik za Piwowarczyka

* - KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY

45 minuta - Orzechowski padł w polu karnym, ale sędzia nie reaguje. Chwilę później Orzechowski znów uderza, ale trafia w obronców.
44 minuta - Brągiel z 13 metrów, ale Bomba wybił piłkę.
41 minuta - to powinien być gol. Orłowski uderzył z 16 metrów, bramkarz nawet nie drgnął, ale piłka munęła tylko słupek...
40 minuta - ależ fragment naporu radomian. Cieciura dośrodkowuje, ale golkiper Limanovii na posterunku.
40 minuta - tym razem Jaroch trafia w obrońców.
39 minuta - Orłowski uderzył z dystansku, ale Bomba na posterunku.
37 minuta - wolny dla Radomiaka spod linii bocznej. Bomba na posterunku. Chwilę później w polu karnym fauluje Leandro.
35 minuta - teraz sporo chaosu w środku pola.
34 minuta - Piwowarczyk huknął zza linii pola karnego, ale Kula na posterunku.
33 minuta - Orzechowski wychodzi z kontrą, ale złapany za koszulkę przez Pietrasa. Żółta kartka dla pomocnika gospodarzy.
32 minuta - szybka kontra Radomiaka, Brągiel poślizgnął się i dotknął piłki ręką.
30 minuta - Puton uderza tyle mocno, co i niecelnie.
30 minuta - wolny dla Radomiaka z 24 metrów.
29 minuta - Orzechowski uderzył z dystansu, ale bardzo niecelnie.
28 minuta - rożny dla Radomiaka. Puton przerzucił pole karne.
26 minuta - tempo gry znacznie spadło.
24 minuta - Cieciura szukał w polu karnym Orłowskiego. Uprzedził go Bomba.
23 minuta - rożny Limanovii, uderzył Niechciał, ale piłka mija słupek.
21 minuta - Markowski fauluje przy narożniku pola karnego. Wolny dla Limanovii.
20 minuta - próba gry radomian długimi podaniami nie jest zbyt skuteczna na tym krótkim boisku.
18 minuta - uderzał Dziadzio i Pyciak, ale radomianie blokują. Kontra Orłowskiego, ale zatrzymana na 35 metrze.
17 minuta - rzut wolny dla Limanovii z 25 metrów.
15 minuta - skuteczna interwencja w obornie Markowskiego
14 minuta - Jaroch potrzebuje pomocy medycznej
13 minuta - jak na razie trwa walka o opanowanie środka boiska. Żadna ze stron nie może jednak wypracować sobie w tej strefie przewagi.
11 minuta - milimetrów zabrakło, żeby podanie Brągiela do Orłowskiego dotarło do wychodzącego na czystą pozycję napastnika Radomiaka.
10 minuta - Kula ponownie pewnie chwyta piłkę.
9 minuta - ależ było groźnie, Bomba trafił piłką w Brągiela, ale ta nie skierowała się do bramki, tylko za końcową linię boiska.
8 minuta - tym razem w defensywie skutecznie Orzechowski.
7 minuta - Markowski czujnie w defensywie. Rożny dla Limanovii
6 minuta - Pyciak uderzał z 12 metrów, z ostrego kąta, ale Kula na posterunku.
4 minuta - Brągiel poszkodowany. Rzut wolny dla Radomiaka.
3 minuta - Zieloni po raz pierwszy przekorczyli środkową linię boiska. Wrzutka w pole karne, ale golkiper Limanovii na posterunku
1 minuta - i pierwsza interwencja Michała Kuli.