|   On-line: 45

Alicja Fiodorow mistrzynią Europy!
Złoty medal w biegu na 400 metrów na mistrzostwach Europy sportowców niepełnosprawnych w Walii zdobyła Alicja Fiodorow ze Startu Radom. Nasza sprinterka wystartuje jeszcze w biegu na 100 metrów i także będzie jedną z faworytek do medalu.

Radomianka stanęła na najwyższym stopniu podium już pierwszego dnia mistrzostw w walijskim Swonsea. Dystans jednego okrążenia przebiegła w czasie 1:01.62, o blisko dwie sekundy wyprzedzając Rosjankę Aleksandrę Maguchayę. Taka różnica nie pozostawia złudzeń, że Alicja Fiodorow była zdecydowanie najlepsza.

W Walii startowali już także inni przedstawiciele radomskiego Startu. W biegu na 100 metrów, siódmy był Mateusz Owczarek, a na tym samym dystansie, tyle że w innej grupie schorzeń, ósme miejsce zajął Mariusz Sobczak.

Data: 2014-08-20 11:28:23 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka | Odwiedzin: 2798

Finał Wiktorii Chmielewskiej w Bytomiu 21-03-2024

Przedsmak Euro 2024 w Radomiu już w kwietniu! 21-03-2024

PIŁKARSKI ROZKŁAD JAZDY NA WEEKEND (22-24 marca) 21-03-2024

Rozpoczyna się Trening do Rowerowej Stolicy Polski! Zapisz się już dziś! 20-03-2024

Były mistrz świata piłkarzem Radomiaka 19-03-2024

Porozmawiajmy o Muzeum Radomskiego Sportu 19-03-2024

Róznorodność w sporcie może być siłą! 19-03-2024

Trzy medale zapaśników Olimpijczyka na MP 19-03-2024

Bolesny błąd HydroLuksiar w boju z wiceliderem 18-03-2024

Z piekła niemal pod niebiosa - Pilica Białobrzegi z pierwszym wiosennym triumfem 17-03-2024

APR Radom znów wygrał - tym razem w Szczecinie 16-03-2024

HydroTruck poległ w wyjazdowym boju z GKS-em Tychy 16-03-2024

Wystartowała Tymex Liga Okręgowa. I to w jakim stylu! 16-03-2024

Radomiak uległ liderowi z Białegostoku 16-03-2024

Rezerwy stołecznej Legii nie były zbyt gościnne dla piłkarzy radomskiej Broni 16-03-2024