|   On-line: 27

Radomiak wywiózł cenny punkt z Siedlec
Piłkarze Radomiaka, na finisz ligowego maratonu przeszli ciężki egzamin. W rezerwach Pogoni Siedlce zagrali praktycznie wszyscy gracze pierwszego zespołu. Walkę stoczyli pasjonującą, a z urazami skończyli ją Leandro, Stanisławski i Radecki. Dlatego punkt Zielonych ma tym większe znaczenie. Zieloni są drudzy w tabeli - Ursus Warszawa wyprzedził ich lepszą różnicą bramek.

Relacja trwa (Strona wymaga odświeżania)
W międzyaczaie zachęcamy do udziału w zabawie, w której możecie wygrać bilety na derby. Szczegóły TUTAJ

POGOŃ II SIEDLCE - RADOMIAK RADOM 0:0
Pogoń II: Tobjasz - Pisarczuk, Dybiec, Zawadka, Wójcik, Olczak, Gąsior, Tomalski, Wocial, Krawczyk, Dzięgielewski oraz Ciechański i Kitliński
Radomiak: Kula - Cieciura, Świdzikowski, Dubina, Karasek, Brągiel (60. Barzyński), Agu, Radecki, K. Puton, Leandro, Stanisławski (58. Śliwiński)

Relacja live:
90 minuta - koniec spotkania
83 minuta - Śliwiński nie opanował piłki na szóstym metrze. Jest blisko, bardzo blisko...
82 minuta - Leandro wychodził sam na sam, wpadł w Kitlińskiego, ale sędia nie reaguje.
80 minuta - Śliwiński dostał piłkę na 16 metrze, ale zdołał się odwrócić i uderzyć.
78 minuta - Puton uderzył, ale zbyt lekko. Szkoda, że nie podał do Barzyńśkiego...
76 minuta - Leandro huknął z 16 metrów, ale milimetry nad poprzeczką.
75 minuta - Wocial z 16 metrów, ale zbyt lekko.
73 minuta - Barzyńśki z 18 metrów, obok słupka.
72 minuta - Barzyńśki z Radeckim we dwójke byli bliscy rozpracowania defensywy Pogoni.
70 minuta - Olczak w akcie desperacji zdecydował się uderzyć z ponad 40 metrów. Celność strzału pozostawimy bez komentarza.
69 minuta - Barzyński wpadł w pole karne, strzelił w krótki słupek ale Tobjasz wybija na róg. Dubina dośrodkowuje za głęboko.
68 minuta - Pierwszy strzał Ciechańskiego z 18 metrów, ale bardzo niecelnie
66 minuta - Karasek dośrodkowuje w pole karne. Ale Leandro uprzedzony przez defensorów.
65 minuta - Śliwiński wychodził sam na sam z Tobjaszem, ale o kilkanascie centymetrów szybszy golkiper Pogoni.
64 minuta - Zieloni w defensywie. Rożny dla Pogoni
62 minuta - Olczak i Leandro zderzyli się i obydwaj potrzebują pomocy lekarskiej.Piłkarz Radomiaka ukarany żółtą kartką.
61 minuta - tym razem w ekipie Pogoni na murawę wchodzi Kitliński.
60 minuta - Barzyński za Brągiela.
58 minuta - Zmiana w Radomiaku. Stanisłąwskiego zastąpił Śliwiński.
56 minuta - Dzięgielowski uderzył z dystansu, ale tym razem niecelnie.
54 minuta - Leandro nie doszedł do podania Putona, a mogło być bardzo groźnie.
54 minuta - Zieloni osiągnęli przewagę, Cieciura dośrodkowuje, ale piłka przeleciała nad głową
52 minuta - Radecki ambitnie, ale minimalnie przekorczył przepisy
51 minuta - kontra Radomiaka, Puton z 7 metrów uderza, tuż obok spojenia słupka i poprzeczki.
49 minuta - Wocial uderzał z dystansu, ale zbyt lekko, żeby zaskoczyć Kulę.
47 minuta - Radecki Odważnie wszedł w Pisarczuka. Ten leżał dopóki sędzia nie przerwał gry. Chwilę później wstał i pobiegł pod pole karne Pogoni.
* II połowę rozpoczyna Radomiak. Agu brutalnie potraktował rywala, ale sędzia nie ukarał go kartką.

45 minuta - koniec pierwszej połowy.
44 minuta - Dzięgielewski, a chwlę później Krawczyk sprawdzili czujność Kuli.
43 minuta - tym razem piłki nie opanował Łukasz Wójcik.
42 minuta - na trybunach zrobiło się bardzo gorąco, co odbija się także na atmosferę na murawie.
40 minuta - Pisarczuk wpada w pole karne Radomiaka, ale wygoniony za końcową linię.
39 minuta - Agu faulowany przez Wociala. Sytuacja znów uspokojona.
37 minuta - Agu wybija piłkę na aut. Chwilę później uruchamia Putona, ten oddaje piłkę Cieciurze, po dośrodkowaniu jednak futbolówka pada łupem gospodarzy.
36 minuta - na minimalnym spalonym Dzięgielewski.
35 minuta - Brągiel wyprzedza Pisarczuka, ale nie opanował piłki przed końcową linią.
33 minuta Wocial wrzuca, Dubina ratuje sytuację w potwornym zamieszaniu.
32 minuta - strata Dubiny, kontra gości i Kula z najwyższym trudem wybija piłkę na rzut rożny.
31 minuta - po jednym ze zderzeń, na środku boiska padł Sebastian Olczak.
29 minuta - pod stadion zajechał autobus z kibicami gości, co podnosi jeszcze bardziej adrenalinę w żyłach fanów Pogoni.
27 minuta - rożny dla Pogoni.Zawadka uderzał po dośrodkowaniu Wociala, tuż obok słupka.
26 minuta - tym razem Gąsior faulował Agu. Dubina tymczasem skutecznie zatrzymał Dzięgielewskiego.
24 minuta - Kula z najwyższym trudem sparował piłkę zmierzającą do bramki po strzale z dystansu.
23 minuta - AKcja Zielonych z boku boiska (z prawej jego strony), Cieciura wrzuca w pole karne, piłka trafia do Radeckiego, a ten z dystansu uderza, ale zbyt lekko.
21 minuta - Dubina z Putonem naradzają się na 35 metrze. Szukali w polu karnym Stanisałwskiego, ale ten uprzedzony
20 minuta - Olczak brutalnie fauluje wychodzącego z kontrą Leandro. Zółta kartka.
19 minuta - Zieloni pod bramką rywali, ale Leao i Stanisławski wypchnięci przez obrońców.
17 minuta - Wocial zainicjował bardzo groźną akcję Pogoni, na szczęście zakończoną niecelnym strzałem.
15 minuta - tym razem Tomalskiego uprzedził Dubina. Gospodarze sprawiają wrażenie jak gdyby byli zdecydowanie bardziej wypoczęci.
14 minuta - czujność Kuli sprawdzona. Tym razem bez zarzutu.
13 minuta - piłka od dłuższego czasu nie opuszca środkowej str
Data: | Kategoria: Piłka Nożna / 3 liga | Odwiedzin: 14579