|   On-line: 20

A klasa, gr. I: Większość gra już dzisiaj
Na czterech boiskach rywalizować będą o punkty w sobotę piłkarze występujący w pierwszej grupie radomskiej A klasy. Zamłynie zdemolowało gości ze Świerży Górnych. Trzy punkty zainkasowały również Strażak Wielogóra, Akcja Jastrzębia oraz Hubertus Chomentów

Piłkarze Zamłynia Radom udowodnili w sobotnie popołudnie, że nieprzypadkowo mówi się o nich jako o faworytach zmagań. Niemal każdy z kluczowych zawodników zespołu wpisał się na listę strzelców, a dwukrotnie dokonał tego Robert Rogala.

Na ostrą wymianę ciosów poszły ekipy Strażaka Wielogóra i Centrum Radom. W 16 minucie było 2:1 dla radomian, ale kolejne fragmenty konfrontacji skuteczniej rozgrywali gospodarze. Centrum od 70 minuty grało w "dziesiątkę", co przy stanie 4:2 dla Strażaka praktycznie przesądziło wynik konfrontacji.

Tuż po przerwie Akcja Jastrzębia wyszła na trzybramkowe prowadzenie w Policznej. I chociaż gospodarze rzucili się do odrabiania strat, komplet "oczek" stał się udziałem teamu z Jastrzębii. Także goście wygrali w boju Gryfii z Hubertusem.

ZAMŁYNIE RADOM - MEGAWAT ŚWIERŻE GÓRNE 7:0 (3:0)
Bramki:
Rogala (29., 50.), Ławrecki (42.), Mazur (45.), Góralski (55.), Nosowski (70.), Banaszkiewicz (85.)

STRAŻAK WIELOGÓRA - CENTRUM RADOM 4:2 (3:2)
Bramki:
Zakrzewski 2, Kolecki, Kleczewski - dla Strażaka

GRYF POLICZNA - AKCJA JASTRZĘBIA 2:3 (0:1)
Bramki:
M. Mazur (70.), P. Mazur (75.) - dla Gryfa

GRYFIA MIRÓW - HUBERTUS CHOMENTÓW 1:3 (0:2)
Bramki:
Maciejczak (80.) - dla Gryfii

SKARYSZEWIANKA SKARYSZEW - ZORZA KOWALA, niedziela, godz. 13
CHOJNIAK WIENIAWA - ISKRA GÓZD, niedziela, godz. 16
MKS KOZIENICE - GRACJA TCZÓW, niedziela, godz. 17

Jeżeli nie ma jeszcze relacji z meczu Twojej drużyny, bądź chcesz uzupełnić informację o strzelców, bądź ciekawostkę, to na wyniki uzyskane przez Wasze ekipy i inne informacje czekamy m. in. pod nr tel 606 717 041 (SMS), mailowo: redakcja@radomsport.pl oraz na naszym FanPage-RadomSport PISZCIE!

Data: 2014-08-30 12:42:35 | Kategoria: Piłka Nożna / Klasa A (grupa I) | Odwiedzin: 2767