O kolejny komplet punktów piłkarze Radomiaka walczyli dzisiaj w Kleszczowie. Na terenie najbogatszej gminy w Polsce zgarnęli siódmy komplet "oczek" w tym sezonie

Zapis relacji live poniżej

OMEGA KLESZCZÓW - RADOMIAK RADOM 1:2 (1:2)
Bramka:
Czaplarski (19.) - Barzyński (24.), Stanisławski (41.)
Omega: Wiśniewski - Krymarys, Łucki, Słomian, Jacak, Berg, Cukiernik, Zawodziński (77. Górski), Marciniak, Rozwandowicz, Czaplarski (46. Solecki).
Radomiak: Kula - Cieciura, Dubina, Świdzikowski, Serodziński, Puton, Agu, Radecki, Barzyński (66. Brągiel), Leandro (90. Wnuk), Stanisławski (78. Śliwiński)

RELACJA LIVE:
* KONIEC MECZU> RADOMIAK WYGRYWA 7 MECZ W SEZONIE!
* - Agu pada w polu karnym Radomiaka.
* - sędzia już powinien skończyć mecz.
* - Kula efektownie broni i pada na murawę
* zmiana w Radomiaku. Leandro zmieniony przez Wnuka
90 minuta - 4 minuty doliczone
90 minuta - znów rywale padają w pole karne. Nie mają pomysłu na inne rozwiązanie akcji.
89 minuta - rywale wszyscy w polu karnym Radomiaka
88 minuta - Śliwiński sam w polu karnym, ale nie oddał czystego strzału
87 minuta - znów Solecki i znów wysoko nad bramką
86 minuta - Jacak rzucił się na Dubinę w polu karnym Radomiaka. Sędzia tym razem się nie nabrał
85 minuta - Leandro opuszcza boisko przy pomocy fizjoterapeuty.
84 minuta - Rozwandowicz wszedł prostą nogą w Leandro i dostaje czerwoną kartkę.
83 minuta - wznowienie gry i kontra gospodarzy. Kula skutecznie.
81 minuta - zderzenie Śliwińskiego z bramkarzem Omegi. Golkiper potrzebuje interwencji lekarza.
80 minuta - gospodarze napędzają się jeszcze bardziej, ale dwukrotnie na spalonym
79 minuta - seria podań od bramkarza do bramkarza.
78 minuta - Śliwiński zmienia Stanisławskiego
77 minuta - zmiana w Omedze. Górska za Zawodzińskiego
76 minuta - radomianie wyglądają, jakby grali na nieco wolniejszych obrotach.
74 minuta - gospodarze opanowali środek pola, i znów coraz częściej goszczą w okolicy pola karnego. Uderzał Zawodziński.
72 minuta - Wolny spod linii bocznej, ale akcja Zielonych bez wykończenia.
70 minuta - Krymarys wyskoczył najwyżej w polu karnym Radomiaka, uderzył głową, ale niecelnie.
69 minuta - Leandro "zakręcił" obrońcami, uderzył po ziemi piłka znów o milimetry obok słupka.
68 minuta - Solecki dostał piłkę na 10 metrze, uderzył bardzo mocno, ale równie niecelnie.
67 minuta - wrzuca Serodziński, Leandor uderzył głową, ale niecelnie
66 minuta - zmiana w Radomiaku. Brągiel za Barzyńskiego.
66 minuta - Kula zmuszony do interwencji za polem karnym
65 minuta - dwa rzuty rożne z rzędu dla Omegi
63 minuta - Kula czubkiem palców wybił piłkę po strzale Krymarysa.
62 minuta - rywale rzucają wszystko na jedną kartę. Co chwila wpadają w pole karne.
60 minuta - bomba Zawodzińskiego z ponad 40 metrów, minimalnie obok spojenia słupka z poprzeczką.
58 minuta - znów Stanisławski napędził stracha rywalom. Jego strzał o milimetry mija światło bramki.
56 minuta - wolny dla Omegi (żółtą kartką ukarany Świdzikowski), tymczasem w polu karnym "z Łokcia" dostał Agu, który nie ma dzisiaj dobrego dnia
55 minuta - było bardzo nerwowo w polu karnym Zielonych. Cieciura wyjaśnia sytuację.
53 minuta - Agu uderzył z 22 metrów, ale trafił w Zawodzińskiego. Rywale wyszli z kontrą i znó domagają się rzutu karnego.
52 minuta - Cieciura głęboko dośrodkowuje, ale bramkarz wybija w pole.
51 minuta - Stanisławski wymanewrował obrońców, ale w ostatniej chwili jeden z nich wybił piłkę na róg.
50 minuta - groźnie gospodarze, Rozwandowicz miał nieco więcej miejsca, huknął z 25 metrów, ale nad bramką.
49 minuta - Leandro wrzuca w pole karne, Radecki uderza głową, bramkarz nawet nie drgnął. Ale futbolówka przeleciała tuż obok słupka.
48 minuta - Stanisławski w defensywie. Wybił piłkę na rzut rożny. Kula chwyta piłkę.
47 minuta - Serodziński ukarany żółtą kartką. Rzut wolny dla Omegi
46 minuta - Stanisławski huknął z 40 metrów, ale wysoko nad bramką.
* - jedna zmiana u rywali. Za Czaplarskiego Solecki
Godz. 16.59 - sędzia zaprosił piłkarzy na drugą połowę.

* KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY
45 minuta - Stanisławski bliski przelobowania golkipera gospodarzy.
43 minuta - Zieloni szukają kolejnej bramki. Gospodarze poszli do przodu, co otwiera szansę do kontrowania ich...
41 minuta - Stanisławski dobił strzał Putona i 2:1 dla Zielonych
39 minuta - Rozwandowicz uderzył z 20 metrów. Kula na posterunku
39 minuta - znów świetne podanie Barzyńskiego do Stanisławskiego, ale ten nie zdołał zagarnąć futbolówki przed linią końcową.
38 minuta - Kula czujnie w polu karnym i uruchamia kontrę.
37 minuta - Barzyński uruchomił Leandro. Ten znów stał się ofiarą zbyt krótkiego boiska, bo nad rywalai wypracował sobie kilkumetrową przewagę.
36 minuta - rzut wolny, wrzuca Barzyński, ale zbyt nisko. W zamieszaniu przed polem karnym powalony na ziemię Świdzikowski, dlatego... barmkarz rozpocznie od bramki.
35 minuta - znów faul rywali, tym razem Jacak otrzymał żółtą kartkę.
33 minuta - gospodarze sami zgotowali sobie kocioł w polu karnym, ale na strzał nie zdecydował się ani Barzyński, ani Stanisławski.
31 minuta - Dubina strzela z rzutu wolnego, ale po obrońcach. Futbolówkę łapie bramkarz Omegi.
29 minuta - znów Radomiak w polu karnym Omegi. Tym razem w długi róg strzela Radecki, ale golkiper łapie piłkę.
28 minuta - Zieloni w ataku. Serodziński coraz częściej dogrywa w pole karne, a sędzia widać, doświadczenia na tym poziomie nie ma zbyt wielkiego.
27 minuta - Tym razem dogrywał Barzyński, Stanisławski nie sięgnął piłki...
25 minuta - Leandro dogrywa do Barzyńśkiego i 1:1
24 minuta - Cukiernik sam na sam z Kulą. Górą golkiper Radomiaka.
23 minuta - rożny dla Radomiaka. Wrzuca Dubina, ale po złym rozegraniu strata i wolny dla gospodarzy.
22 minuta - Serodziński dobrze dośrodkowuje, ale Stanisławskiego uprzedził Wiśniewski.
21 minuta - Zieloni rzucili się do drabiania strat. Dubina zagrywa do Putona, ale za mocno. Musi pamiętać o tym, że w Kleszczowie jest bardzo krótkie boisko.
19 minuta - nie myli się Czaplarski. 1:0 dla Omegi
18 minuta - Stanisławski wybija piłkę brzuchem w polu karnym, sędzia pokazuje rzut karny...
16 minuta - strzela z 18 metrów Stanisławski. Zbyt lekko.
15 minuta - Dubina wrzuca piłkę w pole karne, ale tam najwyżej skacze Krymarys.
14 minuta - Krymarys trzeci raz brutalnie fauluje Leandro. Sędzia jak na razie nie wycąga kartek.
13 minuta - pod stadion zajechał autokar z kibicami Radomiaka. I dobrze, bo jak na razie, podbnie jak w meczu z Ursusuem, pojedynek przypomina grę sparingową.
12 minuta - znów groźnie Omega, ale tym razem Cukiernik na spalonym.
11 minuta - rozciągnięcie gry, Cieciura do Barzyńśkiego, ten ostatni uruchomił Radeckiego, ale piłka wyleciała za końcową linię.
9 minuta - gospodarze w ataku. Rozwandowicz huknął z linii pola kanrego, ale na szczęście trafił w Dubinę.
8 minuta - Dubina zatrzymał Marciniaka na 14 metrze, bo było bardzo groźnie.
7 minuta - Leandro dostał piłkę na 14 metrze, uderzył, futbolówka przeleciała centymetry nad poprzeczką.
6 minuta - tym razem w defensywie skutecznie Agu.
5 minuta - strata Aleksa Dubiny, ale bez konsekkwencji
4 minuta - faul za faul. Leandro i Stanisławski na murawie, w odpowiedzi fauluje Serodziński. Sędzia na zbyt wiele pozwolił u progu tego pojedynku.
3 minuta - tym razem pod bramką Radomiaka gospodarze. Agu wybija
1 minuta - pierwsza okazja ZIelonych. Zamieszanie w polu karnym, ale Leandro uprzedzony przez Łuckiego
* rozpoczął Radomiak
Godz. 15.59 - jeszcze zmiana stron po losowaniu i ruszamy
Godz. 15.58 - piłkarze już na murawie. Radomianie na Zielono-Biało, Omega na niebiesko.
Godz. 15.51 - w szatni są już piłkarze gospodarzy. Za chwilę rozpoczynamy bój
Godz. 15.49 - Zieloni już w szatni.
Godz. 15.45 - 25 minut rozgrzewki pokazało, że w tej chwili jednym z największych mankamentów na kleszczowskim obiekcie jest nierówna murawa. Piłka skacze chwilami nieprzewidywalnie. Zobaczymy, jak piłkarze obydwu drużyn poradzą sobie z nią w czasie spotkania.