|   On-line: 23

Radomiak zmiażdżył rezerwy mistrza Polski
W Nowym Dworze Mazowieckim z drugą drużyną Legii Warszawa, której kapitanem był dzisiaj Bartłomiej Kalinkowski radomianie zaprezentowali zupełnie inny futbol, niż w poprzednich dwóch pojedynkach. Wyglądali, jakby walczyli nie o kolejne punkty, ale decydujący o awansie triumf. Dlatego wygrali!

Dla lidera z Radomia miał to być zupełnie inny mecz niż ostatnie z Omegą i WKS-em Wieluń. I tak też było, bowiem młody team Legii, w którym opaskę kapitana przyjął w sobotę Bartłomiej Kalinkowski, od początku meczu rzucił radomianom wyzwanie. Zielonym taka gra bardzo pasowała, tymbardziej, że już po kwadransie wyszli na prowadzenie.

Pokaz skutecznej i efektywnej gry podopieczni Jacka Magnuszewskiego pokazali jednak po przerwie. Praktycznie zmiażdżyli Legionistów, a dwie bramki Leandro przypieczętowały ich triumf.

Strona wymaga odświeżania

LEGIA II WARSZAWA - RADOMIAK RADOM 0:3 (0:1)
Bramka:
Stanisławski (15.), Leandro (67., 68.)
Legia II: Budziłek - Grzesik, Makowski, Wieteska, Hołownia (55. Trąbka), Barczak, Górka, Kalinowski, Moneta, RYczkowski, Piech
RADOMIAK: Kula - Cieciura, Dubina, Świdzikowski, Karasek, Puton, Agu, Radecki (85. W. Puton), Brągiel (79. Barzyński), Leandro, Stanisławski (64. Śliwiński).

Relacja live:
* - KONIEC MECZU
90 minuta - Śliwiński jeszcze mógł podwyższyć wynik, ale uderzył nieczysto
89 minuta - ekipy już oczekują na końcowy gwizdek, a fani Radomiaka żartują, że dyrektor MOSiR-u powinien częściej gościć na meczach Zielonych. Radomianie po raz drugi w tym sezonie bardzo wysoko wygrywają na jego oczach.
88 minuta - kibice Radomiaka już odśpiewują hymn zwycięstwa.
87 minuta - ostatnia zmiana w Radomiaku. Leandro zmieniony przez Wnuka.
86 minuta - piłka w bramce Radomiaka, ale sedzia wskazuje pozycję spaloną.
85 minuta - Włodzimierz Puton zastępuje Radeckiego
83 minuta - Radecki nie doszedł do podania Putona, a miałby przed sobą już tylko bramkarza Legii
82 minuta - Piech mieszał w polu karnym Radomiaka, ale ostatecznie piłka pada łupem Kuli.
81 minuta - Cieciura na spalonym, nieznacznym, ale zawsze.
80 minuta - Zieloni grają wysokim pressingiem, ale sędzia uznał, że Śliwiński przekroczył przepisy.
79 minuta - Barzyński zmienia Dariusza Brągiela.
78 minuta - legioniści trafiają w słupek i błyskawiczna kontra Zielonych. Brągiel wrzuca, Radecki uderza głową, ale nad bramką.
77 minuta - Leandro ma chrapkę na hat tricka, ale tym razem przegrał biegowy pojedynek.
76 minuta - Bajdur sprawdza czujność Kuli.
75 mnuta - jedna z nielicznych akcji Legii, Świdzikowski wybija na aut.
74 minuta - rożny dla Radomiaka. Dośrodkowuje Puton, Świdzikowski próbował technicznie, ale nieczysto trafił w piłkę.
72 minuta - Puton wychodził sam na sam z Budziłkiem. Ale w ostatniej chwili wyprzedził go defensor Legii.
71 minuta - Cieciura dośrodkowuje, ale piłka przelatuje tuż nad poprzeczką.
69 minuta - potrójna zmiana w Legii...
68 minuta - ależ okres Leandro, popędził sam w pole karne i nie dał szans Budziłkowi
67 minuta - zamieszanie w polu karnym, gol dla Radomiaka!
66 minuta - gra przeniosła się na połowę Zielonych.
65 minuta - tym razem Świdzikowski wybija futbolówkę z pol akarnego Zielonych
64 minuta - zmiana w Radomiaku. Śliwiński za Stanisławskiego
62 minuta - groźna kontra Legii, Kula w ostatniej chwili uprzedza Piecha.
60 minuta - Kalinkowski z 8 metrów, z ostrego kąta, tuż obok słupka. Najlepsza okazja Legii do tej pory.
59 minuta - Leandro poturbowany, leży na środku boiska.
58 minuta - tym razem Brągiel wzięty w kleszcze dwóch defensorów, przedziera się, ale Legię uratowała interwencja Budziłka.
56 minuta - Radecki wyprzedził w polu karnym Grzesika, przed sobą miał już tylko Budziłka, ale golkiper gospodarzy w ostatniej chwili wybił mu futbolówkę spod nóg.
55 minuta zmiana w Legii. Za Hołownię Trąbka.
55 minuta - niezwykle szkoda tych kilku niewykrozystanych okazji z początki drugiej połowy radomian. Praktycznie mogli przesądzić już losy meczu, a tak, mnóśtwo włożonych sił sporo ich kosztowało. Nie wracają jednak i próbują wciąż dominować na połowie rywala.
54 minuta - już chcieliśmy napisać, że Legia po przerwie nie istnieje, i team ze stolicy wychodzi z groźną kontrą.
53 minuta - ależ akcja radomian, piłka jak posznurku wędrowała między radomianami, trafiła do Brągiela, ten uderzył po ziemi, ale zbyt lekko.
52 minuta - Stanisławski na 12 metrze, uderzył, ale po nodze jednego z obrońców piłka przelatuje nad poprzeczką.
51 minuta Dubina kąsliwie dośrodkowuje, ale wybija Makowski.
50 minuta - kombinacyjna akcja Brągiela z Karaskiem, ten ostatni powalony na ziemię przy linii bocznej. Wolny dla Radomiaka.
49 minuta - Grzesik posyła "świecę" w pole karne Radomiaka. Kula chwyta piłkę.
48 minuta spięcie przy linii pomiędzy Piechem a Agu. Żółta kartka dla piłkarza Legii i wolny dla stołęcznego teamu.
* - dośrodkował Puton, dobrze strzelił Stanisławski, ale tym razem Budziłek czujnie w bramce
47 minuta - Leandro popędził prawą stroną, ale brutalnie faulowany tuż przed polem karnym. Wolny spod linii końcowej.
Godz. 19.04 - rozpoczynają Zieloni. Zespoły bez zmian
Godz. 19.02 - piłkarze wychodzą już na murawę

* sędzia Albert Różycki gwiżdże po raz ostatni w tej częsci meczu.
45 minuta - Legioniści już zwolnili i rozgrywaja piłę na swojej połowie oczekując na koniec pierwszej połowy.
43 minuta - twarda walka trwa także w polu karnym Zielonych. Tym razem gospodarze mają pretensje do sędziego, że nie odgwizdał karnego dla stołecznego teamu.
42 minuta - Radecki z 6 metrów trafia w bramkarza. Jeden z obrońców Legii wybił jeszcze piłkę ręką, ale sędzia nakazał grać dalej. Powinno być 2:0
40 minuta - radomianie wyszli z kontrą, ale Cieciura zby szybko chciał oddać piłkę i ją stracił.
39 minuta - wolny dla Legii z 22 metrów, z boku pola karnego, wrzuca Grzesik, najwyżej wyskoczył Dubina.
38 minuta - Kalinkowski uderzał z 35 metrów, ale Kula czujnie w bramce.
37 minuta - kontra Zielonych, ale Putona zatrzymał Makowski.
36 minuta - strzał Piecha blokuje Radecki
35 minuta z 17. metrów huknął Moneta. Tuż obok słupka bramki Zielonych
34 minuta - znów głókowy pojedynek w polu karnym Zielonych. Tym razem wybija Świdzikowski.
32 minuta - dwa rzuty rożne dla Legii, ale w końcu sytuację wyjaśnia Cieciura
31 minuta - Dubina w ostatniej chwili wybija piłkę na rzut rożny. Tuż za jego plecami na piłkę czekał już Piech.
29 minuta - Radecki huknął z 15 metrów, ale minimalnie nad poprzeczką. Sedziowie wskazują jednak, że piłka już wcześniej opuściła boisko.
28 minuta - kontra Zielonych, faulowany Stanisławski na 30 metrze. Będzie rzut wolny
26 minuta - znów pojedynek Świdzikowskiego z Piechem. Legioniści każdą piłkę grają do wspomnianego napastnika.
25 minuta - z perspektywy trybun kapitana Legii, Bartłomieja Kalinkowskiego dopinguje dzisiaj dyrektor radomskiego MOSiR-u, Piotr Kalinkowski. Jak na razie więcej powodów do zadowolenia mają fani Radomiaka.
23 minuta - Cieciura, Dubina i Świdzikowski mają po raz kolejny okazję wykazać się skuteczną komunikacją. Tym razem zatrzymali Monetę i Piecha.
21 minuta - Radecki dostał piłkę od Putona, wpada w pole karne, ale zwleka ze strzałem. Uderza po chwili, ale zbyt późno i niecelnie.
19 minuta - Legia znów w polu karnym Radomiaka, ale wybijają Dubina ze Świdzikowskim na raty
17 minuta - kibice Radomiaka wypełnili po brzegi sektor kibiców gości i właśnie ruszyli z dopingiem.
16 minuta - grożnie Legia, ale Piech nie trafił piłki głową, tylko ręką.
15 minuta - Stanisławski wykańcza podanie Leandro
14 minuta - Dubina uderzył z 30 metrów, ale minimalnie obok słupka.
13 minuta - rożny dla Radomiaka. Obronća wyjaśnia.
12 minuta - Leandro wciąż opatrywany. Schodzi z murawy, gdzie dalej pomaga mu fizjoterapeuta Zielonych
11 minuta - Leandro wychodził na czystą pozycję, faulowany przez Wieteskę i obrońca Legii II dostaje żółtą kartkę.
10 minuta po dośrodkowaniu Hołowni sytuację ratuje Dubina.
9 minuta - Leandro niepotrzebnie wdał się wdrybling i z ciekawej akcji wyszły nici.
8 minuta - Moneta ponownie wrzuca w pole karne Radomiaka, Kula czujnie i skutecznie.
6 minuta Przyspieszenie akcji na lewym srzydle, ale Leandro w momencie wykonania podania był na spalonym
5 minuta Po wymianie kilku podań rzed polem karnym Radomiaka strzał oddał Ryczkowski, ale pozostawił on wiele do życzenia. A Dubina jest obecnie opatrywany w polu karnym Radomiaka
4 minuta I znów Moneta. Tym razem przyjął piłkę na piątym metrze w polu karnym Radomiaka, ale na szczęście reaguje arbiter boczny i podnosi chorągiewkie sygnalizując spalonego. Z drugiej strony Puton próbował na wlizgu zamknąć dośrodkowanie
3 minuta Moneta otrzymał doskonałą piłkę na 16 metr, ale na szczęście w tej sytuacji zabrakło mi kilka centymetrów
2 minuta Agu fauluje w okolicach kołaśrodkowego. Szybkie wznowienie gry i Karasek oddala niebezpieczeństwo
1 minuta Cieciura interweniuje na własnej połowie i Kalinkowski powstrzymany
Godz. 18.01 - Zaczyna Legia II
Godz. 17.59 - piłkarze już na murawie. trwa losowanie
Godz. 17.55 - Albert Różycki zaprasza piłkarzy do gry
Godz. 17.49
- obydwie zespoły już w szatniach
17.44 - Znamy już wyjściowe jedenastki obydwu drużyn.

Data: 2014-09-20 16:37:07 | Kategoria: Piłka Nożna / 3 liga | Odwiedzin: 16563

Wróciły stare demony Drogowca Jedlińsk 13-04-2024

HydroLuksiary przekonały się o sile poznańskiej lokomotywy 13-04-2024

Bez bramek w meczu Broni Radom z Mławianką Mława 12-04-2024

PIŁKARSKI ROZKŁAD JAZDY NA WEEKEND (12-14 kwietnia) 12-04-2024

Cztery medalowe zdobycze radomian na młodzieżowych mistrzostwach Polski 11-04-2024