|   On-line: 26

A klasa (gr. II): Hit gonił hit. Mnóstwo bramek w Mogielnicy oraz Grójcu
Konfrontacje GKS-u Jedlińsk z Zodiakiem oraz Mogielanki Mogielnica z Sadownikiem Błędów to zdecydowane hity niedzielnej odsłony zmagań w drugej grupie radomskiej A klasy. Ci ostatni strzelili aż sześć goli. Trzy punkty z Jedlińska wywiózł tymczasem Zodiak. W meczu beniaminków górą GTKKF Grójec. Wygrał także team Powały Taczów

Strzelone po stałych fragmentach gry gole zadecydowały o triumfie Powały Taczów w Przytyku. Sadownik Błędów rozegrał rewelacyjną pierwszą połowę konfrontacji w Mogielnicy. Pięć strzelonych bramek już po jej zakończeniu przesądziła o końcowym triumfie. Team Mariusza Nowaka jeszcze jedno trafienie dorzucił po przerwie notując efektowne zwycięstwo.

W boju beniaminków GTKKF Grójec nie pozostawił złudzeń SKS-owi Potworów. Wynik 7:0 zresztą mówi wszystko o dominującej stronie w tej konfrontacji.

SOKÓŁ PRZYTYK - POWAŁA TACZÓW 0:2 (0:1)
MOGIELANKA MOGIELNICA - SADOWNIK BŁĘDÓW 1:6 (1:5)
GTKKF GRÓJEC - SKS POTWORÓW 7:0 (3:0)
Bramki:
Błociszewski (7., 17.), Kołaczyński (30., 90.), Karls (55., 70.), Majdaszewski (85.)
ORZEŁ GIELNIÓW - KRASKA JASIENIEC 3:1 (1:0)

W sobotę:
KS BŁOTNICA STARA - RUSZCOVIA BORKOWICE 8:1 (3:1)

JAGUAR WOLANÓW - KS JASTRZĄB 4:0 (1:0)

Data: 2014-09-28 15:08:11 | Kategoria: Piłka Nożna / Klasa A (grupa II) | Odwiedzin: 8144

Finał Wiktorii Chmielewskiej w Bytomiu 21-03-2024

Przedsmak Euro 2024 w Radomiu już w kwietniu! 21-03-2024

PIŁKARSKI ROZKŁAD JAZDY NA WEEKEND (22-24 marca) 21-03-2024

Rozpoczyna się Trening do Rowerowej Stolicy Polski! Zapisz się już dziś! 20-03-2024

Były mistrz świata piłkarzem Radomiaka 19-03-2024

Porozmawiajmy o Muzeum Radomskiego Sportu 19-03-2024

Róznorodność w sporcie może być siłą! 19-03-2024

Trzy medale zapaśników Olimpijczyka na MP 19-03-2024

Bolesny błąd HydroLuksiar w boju z wiceliderem 18-03-2024

Z piekła niemal pod niebiosa - Pilica Białobrzegi z pierwszym wiosennym triumfem 17-03-2024

APR Radom znów wygrał - tym razem w Szczecinie 16-03-2024

HydroTruck poległ w wyjazdowym boju z GKS-em Tychy 16-03-2024

Wystartowała Tymex Liga Okręgowa. I to w jakim stylu! 16-03-2024

Radomiak uległ liderowi z Białegostoku 16-03-2024

Rezerwy stołecznej Legii nie były zbyt gościnne dla piłkarzy radomskiej Broni 16-03-2024