|   On-line: 29

Wrześniowy cykl "Niedzieli z Tenisem Stołowym" zakończony
W hali sportowej CKU przy ul. Kościuszki w Radomiu zakończyły się rozgrywki wrześniowe amatorów tenisa stołowego. Sklasyfikowano 18 zawodników w kategorii Open i 5 w kategorii do lat 16. W kategorii Open niekwestionowanym zwycięzcą został Paweł Pietrzyk. W kategorii Do lat 16 zwyciężyła Karolina Krzosek.

W kategorii Open niekwestionowanym zwycięzcą został Paweł Pietrzyk, który miał na swoim koncie trzy niedzielne zwycięstwa oraz jedno miejsce drugie, bowiem na ostatnim IV Turnieju, 28 września, uległ 2-3 Mariuszowi Ablewskiemu. Był to bardzo zacięty i emocjonujący finał. Mariusz najpierw przegrywał 0-2 w setach, aby kolejne trzy wygrać (6-11, 10-12, 13-11, 11-9, 11-8). Ablewski startował tylko w jednym wrześniowym Turnieju, zatem w klasyfikacji generalnej się nie liczył. Miejsce drugie natomiast wywalczył najstarszy zawodnik Turniejów pan Czesław Snopek. Jego najlepsze wyniki to drugie, trzecie i czwarte miejsce, łącznie 9 punktów, za nim uplasował się Dariusz Chudzik (dwa 4 miejsca i jedno 3) - 11 punktów, tylko o jeden punkt lepiej niż Wiesław Otrębowski (3, 4 i 5 miejsce) – 12 punktów.

W kategorii Do lat 16 zwyciężyła Karolina Krzosek ( dwa pierwsze miejsca i jedno drugie) przed Michałem Mendrkiem (dwa drugie i jedno pierwsze) Przypominamy, że do klasyfikacji miesięcznej brane są trzy najlepsze wyniki z czterech Turniejów rozgrywanych każdego miesiąca, ale oczywiście można startować w dowolnej liczbie turniejów.