|   On-line: 26

Czarni przegrali do zera pod Jasną Górą
Rozgrywki w siatkarskiej Plus Lidze nabrały zabójczego tempa. Siatkarze grają mecze co trzy dni i mają bardzo niewiele czasu na regeneracje i odpowiednie przygotowanie do spotkań. Po dwóch meczach we własnej hali Cerrad Czarni Radom udali się do Częstochowy, gdzie polegli do zera z miejscowym AZS-em

*Strona wymaga odświeżania (klawisz F5)

AZS CZĘSTOCHOWA - CERRAD CZARNI RADOM 3:0 (25:21, 25:19, 25:21)
Czarni: Kędzierski, Pliński, Westphal, Wachnik, Oivanen, Grzechnik, Kowalski (libero)

16:17 - Żaliński wziął na siebie ciężar gry
15:14 - dwukrotnie Bołądź, ale za chwile błąd podwójnego odbicia.
14:12 - dwupunktowa przewaga AZS-u i o czas prosi trener Robert Prygiel
12:12
12:11
9:9
7:8 - radomianie schodzą na przerwę techniczną prowadząc jednym oczkiem
7:7 - radomianie nie mogą osiągnąć przewagi, a nie musimy przypominać, co oznacza kolejny przegrany set

19:14 - drugi czas dla trenera Prygla
17:14 - po czasie dwa punkty padają łupem gospodarzy i zwycięstwo radomian w tym secie znów bardzo się oddaliło. Jednak nie, challenge na korzyść Czarnych i 17:14
16:13 - druga przerwa techniczna przy trzypunktowym prowadzeniu gospodarzy
15:12 - skuteczny dziś Kaczyński wreszcie zablokowany w ataku. Już tylko trzy punkty straty
14:10 - Żaliński kończy bardzo trudną piłkę na potrójnym bloku
13:8 - radomianie grają teraz punkt za punkt. Cały czas utrzymuje się przewaga Akademików z początku seta
10:6 - udana kiwka Kampy
9:5 - punktowy blok Plińskiego! Może ta akcja poderwie radomian do walki?
9:4 - zepsuta zagrywka Janeczka, wcześniej challenge na korzyść Czarnych
8:2 - drugi punkt dla Czarnych - oba w tym secie po błędach serwisowych gospodarzy
8:1 - na pierwszą przerwę techniczną Akademicy schodzą z siedmiopunktową przewagą! Fatalne przyjęcie i niemoc w ataku po stronie Czarnych
6:1 - Czarni nie są sobą na początku drugiej partii
4:0 - kolejny punktowy serwis i czas dla poddenerwowanego trenera Prygla
3:0 - bardzo zły początek Czarnych. Ogromne kłopoty z przyjęciem zagrywki Przybyły

I set:
25:21 - 1:0 w setach dla AZSU
24:21 - radomianie poderwali się jeszcze na chwilę, ale...
23:19 - jeszcze raz wraca temat przyjęcia w ekipie z Radomia...
22:19 - Oivanen "nabił" Janeczka, ale za chwile rywale odpowiadają kontrą.
21:18
20:17 - na blok AZS-u "nadział się" Westphal
19:17 - wymiana punkt za punkt i nadal 2-punktowa przewaga gospodarzy
19:15 - radomianie muszą poprawić przyjęcie
16:14 - myli się Grzechnik
15:14 - as Mariusza Przybyły, czas dla radomian!
14:14 - no to będziemy mieli wyrównaną końćówkę. Kędzierski najpierw zagrał asa serwisowego, chwilę później się pomylił.
11:12 - Kaczyński z Janeczkeim skutecznymi atakami dali sygnał do ataku gospodarzy.
8:11 - tyle błędów ile popełnili rywale w ostatnich trzech minutach sprawia, że chyba nikt nie dziwi się, że jeszcze w tym roku nie wygrali...
7:9
6:8 - świetna seria radomian, i na przerwę techniczną schodzą prowadząc dwoma punktami.
6:6 - radomianom przydała się chwila refleksji i już gonią wynik. W tym czasie skutecznie Oivanen, Pliński, a za chwilę do błędu zmuszony Kaczyński
6:3
5:2 - tym razem radomianie dwukrtonie "nadziali" się na blok gospodarzy
2:2 - Kaczyński skutecznie, ale za chwile gospodarze psują zagrywkę.

PIŁKARSKI ROZKŁAD JAZDY NA WEEKEND (12-14 kwietnia) 12-04-2024

Cztery medalowe zdobycze radomian na młodzieżowych mistrzostwach Polski 11-04-2024