|   On-line: 28

A klasa (gr. I): Zamłynie gromi w Kowali
Piłkarze Zamłynia Radom, podobnie jak lider ze Skaryszewa, okazali się bezlitośni dla swojego niedzielnego rywala. Na deser kolejki Strażak pokonał Hubertusa Chomentów

Zamłynie długo prowadziło różnicą jednej bramki i wydawało się, że mecz może mieć niezwykle nerwową końcówkę. Robert i Patryk Rogala w 20 minut po przerwie "załątwili" jednak sprawę i dopełnili dzieła zniszczenia Zorzy.

- Jak się gra od szóstej minuty w osłabieniu jednego zawodnika, trudno wywalczyć chociaż punkt - przyznał trener Iskry, . Team z Gozdu przegrał więc z Akcją Jastrzębii 1:3.

Niesamowicie zażartu bój obejrzeli fani futbolu w Wielogórze. Strażak do przerwy bezbramkowo remisował z Hubertusem. Ekipy bramki zaczęły strzelać po przerwie. Przy stanie 1:1, w 75. minucie z boiska za czerwoną kartkę "spadł" Sebastian Starzyński. I tak jednak ostatnie słowo należało do gospodarzy, którzy ustalili wynik tuż przed zakońćzeniem konfrontacji.

ZORZA KOWALA - ZAMŁYNIE RADOM 0:5 (0:1)
Bramki:
Trojanowski (5.), P. Rogala (52., 60.), R. Rogala (70.), Kołodziejczyk (90.)

AKCJA JASTRZĘBIA - ISKRA GÓZD 3:1 (2:1)

STRAŻAK WIELOGÓRA - HUBERTUS CHOMENTÓW 2:1 (0:0)
Bramki:
P. Zakrzewski (50., 90.) - Pietrzykowski (70.)

W sobotę
GRACJA TCZÓW - MEGAWAT ŚWIERŻE GÓRNE 3:0 (1:0)

Poleć artykuł swoim znajomym

Jeżeli nie ma jeszcze relacji z meczu Twojej drużyny lub chcesz uzupełnić informację o strzelców, bądź ciekawostkę, to na wyniki uzyskane przez Wasze ekipy i inne informacje czekamy m. in. pod nr tel 606 717 041 (SMS), mailowo: redakcja@radomsport.pl oraz na naszym FanPage-RadomSport PISZCIE!

Chcesz znać wyniki jeszcze szybciej, a jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? KONIECZNIE ZRÓB TO TERAZ!

Data: 2014-10-19 13:22:05 | Kategoria: Piłka Nożna / Klasa A (grupa I) | Odwiedzin: 7349

Finał Wiktorii Chmielewskiej w Bytomiu 21-03-2024

Przedsmak Euro 2024 w Radomiu już w kwietniu! 21-03-2024

PIŁKARSKI ROZKŁAD JAZDY NA WEEKEND (22-24 marca) 21-03-2024

Rozpoczyna się Trening do Rowerowej Stolicy Polski! Zapisz się już dziś! 20-03-2024

Były mistrz świata piłkarzem Radomiaka 19-03-2024

Porozmawiajmy o Muzeum Radomskiego Sportu 19-03-2024

Róznorodność w sporcie może być siłą! 19-03-2024

Trzy medale zapaśników Olimpijczyka na MP 19-03-2024

Bolesny błąd HydroLuksiar w boju z wiceliderem 18-03-2024

Z piekła niemal pod niebiosa - Pilica Białobrzegi z pierwszym wiosennym triumfem 17-03-2024

APR Radom znów wygrał - tym razem w Szczecinie 16-03-2024

HydroTruck poległ w wyjazdowym boju z GKS-em Tychy 16-03-2024

Wystartowała Tymex Liga Okręgowa. I to w jakim stylu! 16-03-2024

Radomiak uległ liderowi z Białegostoku 16-03-2024

Rezerwy stołecznej Legii nie były zbyt gościnne dla piłkarzy radomskiej Broni 16-03-2024