|   On-line: 38

Radomiak mistrzem jesieni po zwycięstwie nad Sokołem
Jednego punktu potrzebowali piłkarze Radomiaka, aby już teraz zagwarantować sobie tytuł mistrza jesieni w grupie łódzko-mazowieckiej trzeciej ligi. Radomianie cel zrealizowali z nawiązką, zdobywając ich komplet. Skuteczność gospodarzy w tym meczu pozostawiała jednak wiele do życzenia. W ostatniej minucie Radomiak doznał jeszcze bardzo poważnej straty, bowiem najprawdopodobniej kontuzji więzadeł nabawił się będący ostatnio w znakomitej formie Krystian Puton.

RADOMIAK RADOM - SOKÓŁ ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI 1:0 (1:0)
Bramka: Puton K. (43.)

Radomiak: Kula, Cieciura, Świdzikowski, Dubina, Serodziński, Puton K. (93. Karasek), Puton W., Radecki, Brągiel, Leandro (82. Wnuk), Stanisławski (59. Śliwiński)
Sokół: Ostrowski, Golański, Klepczarek, Bierżyński (80. Seweryn), Kwiatkowski (63. Pawlak), Knera, Wrzesiński, Pękała (82. Gołuch), Woźniczak, Osowski, Obi

Relacja live:

90'+4' - KONIEC MECZU! Zasłużone trzy punkty dla Radomiaka, choć rozmiar zwycięstwa powinien być znacznie większy
90'+3' - Karasek za kontuzjowanego Putona
90'+2' - Krystian Puton dobrze zatrzymany przez Klepczarka. Ucierpiał przy tej interwencji pomocnik Radomiaka i kontuzja niestety wygląda na bardzo poważną. Strzelec jedynej bramki znoszony na noszach
90' - trzy minuty dłużej pograją zawodnicy obu drużyn
88' - swojej szansy szukają jeszcze goście. Radomiak musi do końca grać bardzo uważnie, skoro nie potrafił udokumentować swojej miażdżącej przewagi drugą bramką
86' - groźny strzał Wrzesińskiego zablokowany
82' - z przewrotki próbował Leandro, ale skiksował. U gości Gołuch za Pękałę. W Radomiaku Wnuk za Leandro
80' - uderzenie z dystansu Krystiana Putona, ale nad bramką. W Sokole Seweryn za Bierżyńskiego
78' - róg dla gości, ale oddala niebezpieczeństwo Radomiak
77' - kolejna sam na sam, tym razem Śliwiński, bramkarz na 15. metrze. Napastnik mógł zrobić wszystko, kopnął lekko prosto w bramkarza...
76' - groźnie było w polu karnym Radomiaka, ale najszybszy Kula. Przydałaby się druga bramka, bo okazji ku temu była cała masa
75' - dobrze w pole karne wpadł Brągiel, jego strzał wypluł Ostrowski, ale Śliwiński nie trafił w piłkę
72' - błąd Klepczarka, który zgrał na sam na sam do Leandro, ale Brazylijczyk za długo zwlekał ze strzałem
70' - Brągiel faulowany na skraju pola karnego
69' - sam na sam z bramkarzem Krystian Puton i fatalnie spudłował. Niepotrzebnie zwolnił w ostatnim fragmencie akcji. Znów świetna piłka od Leandro
66' - Ostrowski nokautuje teraz na trzydziestym metrze w walce o piłkę Śliwińskiego, ale gwizdek sędziego milczy
64' - dobrze z dystansu próbował Obi, ale nad bramką Kuli
63' - pierwsza zmiana w drużynie gości. Pawlak za Kwiatkowskiego
61' - do końca na piłkę poszedł Radecki, ale w ostatniej chwili uprzedził go Ostrowski
59' - zmiana w Radomiaku. Dobrze grającego Stanisławskiego zmienia Śliwiński
56' - bardzo zła decyzja Krystiana Putona, który strzelał, zamiast dogrywać do Stanisławskiego, który miałby przed sobą pustą bramkę. Wcześniej świetne podanie Leandro
54' - przypadkowo ręką piłki dotykał Cieciura i będzie niebezpieczny rzut wolny dla gości z rogu pola karnego
52' - Stanisławski szybszy od Klepczarka, ale nie udało się opanować piłki
49' - Dubina z wolnego mocno, ale w Stanisławskiego. Z ostrego kąta próbował Krystian Puton, ale niecelnie
47' - czerwona kartka dla Damiana Knery, który faulował Leandro, wychodzącego na czystą pozycję. Powinna być bezpośrednia czerwona, a w tym wypadku wykluczenie było konsekwencją drugiej żółtej kartki
46' - drugą połowę rozpoczął Sokół
45'+2' - koniec pierwszej połowy. Zasłużone prowadzenie Radomiaka, choć sytuacje strzeleckie Zieloni zaczęli sobie stwarzać dopiero w końcówce
45'+1' - świetna kontra Radomiaka. Brągiel popędził lewym skrzydłem, dogrywa wzdłuż bramki i w ostatniej chwili obrońcy na róg
45' - sędzia przedłużył pierwszą połowę o dwie minuty
43' - GOL DLA RADOMIAKA! Bezpośrednio z wolnego z ostrego kąta po długim rogu uderzał Krystian Puton. Piłka, po rękach Ostrowskiego, wpadła do siatki
41' - widać, że głodny gry jest Leandro. Teraz na dużej szybkości minął dwóch zawodników i zatrzymany nieprzepisowo tuż przed polem karnym. Za ten faul żółta kartka dla Klepczarka
40' - głęboko po piłkę musi cofać się Leandro
38' - dobrze teraz pod polem karnym zastawiał się Brągiel i został sfaulowany przez Golańskiego. Będzie dobra szansa na pierwszego gola
37' - znakomicie w defensywie piłkę odebrał Brągiel, ale podanie do Stanisławskiego niedokładne
36' - żółtą kartką upomniany Osowski
33' - ucierpiał pod własnym polem karnym Kwiatkowski i chwilowa przerwa w grze
28' - żółta kartka dla Włodzimierza Putona
25' - Brągiel faulował Golańskiego i rzut wolny dla gości z rogu pola karnego
24 - sztuczka techniczna młodszego z braci Putonów i faulować musiał Wrzesiński
21' - rzut wolny dla Sokoła z narożnika pola karnego, dobre dośrodkowania Pękały i na róg piąstkować musiał Kula
19' - Leandro między czterech zawodników gości, faulowany. Błyskawicznie rozegrany rzut wolny, piłka do Krystiana Putona, ale ten dobrze blokowany przez obrońcę
17' - Serodziński i Leandro walczyli przy linii bocznej z Obim i ten zmuszony był faulować
16' - Osowski przewracając się zatrzymał piłkę ręką. Radomiak domagał się żółtej kartki, ale sędzia zinterpretował to jako przypadkowe zagranie
13' - bardzo dobra próba dogrania Włodzimierza Putona do Leandro, ten bez problemu opanowuje piłkę w polu karnym, ale sędzia wskazał pozycję spaloną
12' - żółta kartka dla Knery za faul w środku boiska na Cieciurze
8' - bardzo dobry drybling Krystiana Putona, później dogranie zewnętrzną częścią stopy do Stanisławskiego, ale dobra interwencja na przedpolu Ostrowskiego
6' - dobra piłka od Dubiny do Świdzikowskiego, zgranie na piąty metr, ale nie było tam nikogo z Radomiaka
3' - "machnął" się na szesnastce Świdzikowski, ale bez konsekwencji
2' - próba prostopadłego dogrania do napastników, ale zbyt mocno Cieciura
1' - rozpoczyna Radomiak, który zagra dziś w jednolitych białych strojach. Sokół na zielono, z białymi wstawkami. Pierwszą połowę Radomiak będzie grał pod słońce

Godz. 13.58 - sędzia Łukasz Gudyn z warszawskiego ZPN wyprowadza obie jedenastki na murawę

Godz. 13.50 - witamy ze stadionu im. Braci Czachorów przy Struga 63. Piłkarze obu drużyn zeszli już po rozgrzewce do szatni. Trybuny bardzo powoli się zapełniają