|   On-line: 17

Koszmar Broni powrócił. Wysoka porażka z Ursusem
Mecz Broni Radom z Ursusem Warszawa przez wielu określany był mianem najciekawszego spotkania tej kolejki. Głównymi aktorami widowiska byli jednak piłkarze Ursusa, którzy wbili gospodarzom trzy bramki. Warto jednak dodać, że dwie z nich padły, kiedy Broń grała w osłabieniu, po czerwonej kartce dla Marczaka.

BROŃ RADOM - URSUS WARSZAWA 0:3 (0:1)
Bramka: Jarczak (44.), Ambrozik (73.), Łowiski (89. - karny)

Broń: Radchenko, Rdzanek, Skórnicki, Ankurowski, Wichucki, Bojek, Sałek, Titunin, Leśniewski, Marczak, Nowosielski
Ursus: Pusek, Skowroński, Ofmański, Kabala, Radomski, Sztybrych, Rytel, Lesiak, Kamiński, Jarczak, Ambrozik

Relacja live:

90'+4' - Koniec meczu
90'+2' - o honorowe trafienie do końca walczy Broń
90'+1' - rzut rożny dla Broni
90' - Zaradny za Rytela. Doliczone cztery minuty
89' - pewnym wykonawcą Łowicki. Mocny strzał w środek bramki
88' - rzut karny dla gości. Faulował Ankurowski
87' - dośrodkowanie Rdzanka ląduje w rękach Puska
86' - Lesiak za Ambrozika i Krukowski za Leśniewskiego
84' - dobre zejście do środka Bojka, próba strzału, ale uderzenie zablokowane
82' - kapitalne uderzenie z dystansu Stefańskiego i z najwyższym trudem na róg Pusek. Dobra decyzja młodego zawodnika Broni
81' - Łowicki za Radomskiego
79' - w Ursusie Wietrak zmienia Sztybrycha
78' - indywidualnie Nowosielski, ale nic z tego nie wyszło. Stefański za Wichuckiego
77' - mądrze w defensywie gracze Ursusa, którzy czekają na swoją szansę w kontrze
73' - niewykorzystane sytuacje się zemściły. Ursus podwyższa prowadzenie za sprawą Ambrozika
71' - rzut wolny dla Broni z narożnika pola karnego. Idealne dośrodkowanie, Ankurowski nabiegał na piłkę i po odbiciu od klatki piersiowej ta trafiła w poprzeczkę
69' - Ambrozik wymanewrował dwóch obrońców, ale jego strzał z szesnastki pewnie złapał Radczenko
67' - za długo ze strzałem zwlekał Bojek
64' - żółta kartka dla Kamińskiego za faul na Nowosielskim
63' - rzut rożny dla Broni
62' - cały czas nerwowo na boisku, ale Broń nie zamierza się cofać mimo gry w osłabieniu
59' - nerwowa atmosfera na boisku. Czerwona kartka dla Marczaka za rzekome kopnięcie bez piłki, które zauważył sędzia liniowy
54' - Broń coraz odważniej atakuje, dążąc do wyrównania
49' - groźna kontra Ursusa, ale wyjaśniają obrońcy
48' - piłka w siatce Ursusa, ale pozycja spalona
47' - od razu znakomita okazja Broni, ale Bojek nie trafił w piłkę po dośrodkowaniu Rdzanka
46' - druga połowa rozpoczęta
45' - koniec pierwszej połowy
44' - gol dla Ursusa. Autorem trafienia Dawid Jarczak, który w sytuacji sam na sam strzałem w długi róg pokonał Radczenkę
41' - uderzenie Marczaka z dwudziestu metrów, wypluwa piłkę Marczak, ale nie było nikogo, kto mógłby dobić strzał
37' - teraz piłkarze Ursusa robili z piłką w polu karnym Broni co chcieli, ale fatalne wykończenie Kamińskiego
33' - piłka w siatce Broni po dobrym wykończeniu Jarczaka, ale sędzia wskazuje pozycję spaloną
30' - i następny rzut rożny dla Broni. Pachnie bramką
28' - zamieszanie w polu karnym gości, nie wiadomo, gdzie była pika, ale ostatecznie wybita na kolejny rzut rożny
27' - rzut rożny dla Broni. Akcja za akcję
25' - teraz setka gości. Ambrozik z siódmego metra, niepilnowany, tylko w poprzeczkę. Radczenko nie miałby najmniejszych szans na skuteczną interwencję
24' - duże zamieszanie w polu karnym gości, ale nicelny strzał Bojka. Wreszcie dobre minuty w wykonaniu gospodarzy
23' - pierwsza groźna akcja Broni. Nowosielski wykłada piłkę Marczakowi przed pole karne, ale jego strzał zablokowany. Rzut rożny. Uderzenie Skórnickiego z pewnością zakończyłoby się golem, jednak tor lotu piłki zmienił jeden z obrońców Ursusa
19' - Wichucki dobrze poradził sobie z Rytelem. Pierwsza zółta kartka, którą otrzymał Sztybrych
15' - kolejna idealna sytuacja gości i teraz znakomicie bramkarz Broni, który z ogromnym tudem odbił strzał Lesiaka z bardzo bliskiej odległości
14' - o ogromnym szczęściu może teraz mówić Broń. Patryk Kamiński w doskonałej sytuacji podaje do Radczenki
13' - Marczak zmuszony głęboko cofać się po piłkę
9' - rzut wolny w środku pola za faul na Marczaku. Sędzia mógł chyba pokusić się o pokazanie żółej kartki
8' - Wichucki wywalczył rzut rożny
6' - bardzo dobra, kombinacyjna akcja Ursusa, ale pewnie w bramce Radczenko przecina piłkę zagraną wzdłuż bramki
4' - na razie trwa walka w środku pola, choć przy piłce dłużej utrzymuje się Ursus
1' - rozpoczął Ursus, który występuje dziś w czerwonych strojach. Broń na biało

16.58 - zawodnicy już na murawie

16.50 - piłkarze zakończyli rozgrzewkę, a my poznaliśmy już wyjściowe jedenastki

ADAM MĄKOSA

Data: 2014-10-25 16:03:24 | Kategoria: Piłka Nożna / 3 liga | Odwiedzin: 4238

Wróciły stare demony Drogowca Jedlińsk 13-04-2024

HydroLuksiary przekonały się o sile poznańskiej lokomotywy 13-04-2024

Bez bramek w meczu Broni Radom z Mławianką Mława 12-04-2024

PIŁKARSKI ROZKŁAD JAZDY NA WEEKEND (12-14 kwietnia) 12-04-2024

Cztery medalowe zdobycze radomian na młodzieżowych mistrzostwach Polski 11-04-2024