|   On-line: 40

Akademicy błyszczeli w Amatorskiej Lidze Tenisa Stołowego
Tak dobrej postawy AZS-u Radom mało kto się spodziewał. Po słabym starcie rozgrywek zespół AZS Radom rozegrał w ostatnich trzech kolejkach w Amatorskiej Lidze Tenisa Stołowego w Radomiu wspaniałe spotkania. Grały także inne zespoły.

W VI kolejce spotkań drużyna AZS Radom pokonała dotychczasowego lidera rozgrywek, zespół ULKS Kazanów I 6:3. W najciekawszej grze Artur Moroz pokonał lidera Kazanowa, Kamila Samulaka 3:1, natomiast Janusz Zbroja ograł Mariusza Ablewskiego 3:2. Decydujący punkt dorzucił Krzysztof Witerski, pokonując Mateusza Króla 3:1.

W kolejnej rundzie akademicy pokonali zespół WETERANI Radom 6:4. W tym meczu decydowała gra deblowa, w której Artur Moroz i Janusz Zbroja pokonali defensorów Pawła Pietrzyka i Marcina Kacperczyka 3:2 (w V secie 14-12).

W kolejnym meczu, bardzo prestiżowym AZS Radom zremisował z SULTEX-em Radom 5:5. Tym razem szczęście uśmiechnęło się do przeciwników, gdyż Artur Moroz i Janusz Zbroja ulegli Sławomirowi Sulisowi i Pawłowi Ratyńskiemu w grze deblowej 1:3. Wcześniej Artur Moroz wygrał wszystkie pojedynki bez straty seta, a Janusz Zbroja przegrał jednego singla z Pawłem Ratyńskim 0:3. Tylko tłem dla przeciwników był w tym meczu Krzysztof Witerski, który gładko przegrał wszystkie mecze.

W innych ciekawszych spotkaniach STS Szydłowiec pokonał ULKS Kazanów II 6:4. Decydujący punkt zdobyła para deblowa Piotr Łyjak i Kamil Świercz, pokonując Jana Molędę i Andrzeja Krężela 3:2 (w V secie 12-10).

W czołówce tabeli ciągle jest zespół ROCKETS, który pokonał WETERANÓW Radom 6:2 oraz PG Nr 3 Radom 6:0. W ostatnich dwóch meczach wieczoru zespół SULTEX Radom pokonał WETERANÓW Radom 6:1. Dla pokonanych jedyny punkt zdobył Paweł Pietrzyk, wygrywając z Jackiem Jaśkiewiczem 3:0. Natomiast drużyna WKS Płomień pokonała ENERGIĘ Radom 6:2, mimo tego, że grała w osłabionym składzie. Po trzy punkty zdobyli w tym meczu Roman Sobociński i Sylwester Wymiatał.

Kolejne ciekawe mecze w najbliższy piątek, od godz. 19 - informuje Krzysztof Witerski.

PIŁKARSKI ROZKŁAD JAZDY NA WEEKEND (22-24 marca) 21-03-2024

Rozpoczyna się Trening do Rowerowej Stolicy Polski! Zapisz się już dziś! 20-03-2024

Były mistrz świata piłkarzem Radomiaka 19-03-2024

Porozmawiajmy o Muzeum Radomskiego Sportu 19-03-2024

Róznorodność w sporcie może być siłą! 19-03-2024

Trzy medale zapaśników Olimpijczyka na MP 19-03-2024

Bolesny błąd HydroLuksiar w boju z wiceliderem 18-03-2024

Z piekła niemal pod niebiosa - Pilica Białobrzegi z pierwszym wiosennym triumfem 17-03-2024

APR Radom znów wygrał - tym razem w Szczecinie 16-03-2024

HydroTruck poległ w wyjazdowym boju z GKS-em Tychy 16-03-2024

Wystartowała Tymex Liga Okręgowa. I to w jakim stylu! 16-03-2024

Radomiak uległ liderowi z Białegostoku 16-03-2024

Rezerwy stołecznej Legii nie były zbyt gościnne dla piłkarzy radomskiej Broni 16-03-2024