|   On-line: 27

UTH ROSA Radom uległa Pogoni w Prudniku
Porażką zakończył się daleki wyjazdu ACK UTH ROSY Radom do Prudnika. W ważnym dla układu tabeli spotkaniu radomianie okazali się minimalnie słabsi od miejscowej Pogoni, ale mimo przegranej jest też trochę optymizmu.

Nie pierwszy raz ROSA słabo zaczęła mecz. Pogoń wypracowała w pierwszej kwarcie dość pokaźną przewagę i to właśnie zaważyło na późniejszym, ostatecznym wyniku pojedynku.
Ambicji tradycyjnie odmówić radomianom nie można. Już przed przerwą wynik był prawie na styku, a obrona w wykonaniu gości była całkiem poprawna.

Niestety, gracze ROSY nie mieli tym razem dobrego dnia w ataku. Zabrakło dwóch-trzech celnych „trójek”, które dodałyby naszym zawodnikom pewności siebie. W ogóle w całym meczu wpadły jedynie cztery rzuty z dystansu na 27 prób co wyraźnie pokazuje, że to nie był dzień strzelców ROSY.

meritumkredyt POGOŃ PRUDNIK – ACK UTH ROSA RADOM 61:55 (22:12, 8:15, 17:13, 14:15)
Pogoń:
Grygiel 21 (5), Madziar 15, Chmielarz 10 (1), Stalicki 3 (1), Cichoń 2 oraz Leszczyński 6, Pawłowski 2, Bodziński 2, Nowakowski 0, Lipowczyk 0.
UTH ROSA: Schenk 19 (2), Bonarek 8, Cetnar 5, Kardaś 0, Kapturski 0 oraz Zegzuła 15 (2), Sobuta 6, Czajkowski 2.

Data: 2014-12-15 09:41:30 | Kategoria: Koszykówka / I liga mężczyzn | Odwiedzin: 1746