|   On-line: 35

Wiosenne kompletowanie Czwórki ropoczęte
Kolejka numer 13 nie była pechowa dla piłkarek Sportowej Czwórki Radom. W słoneczne przedpołudnie radomianki pokonały ekipę z Raszyna 3:1. Był to pierwszy wiosenny komplet punktów wywalczony przez podopieczne Marcina Brodeckiego i Wojciecha Pawłowskiego.

Do ostatnich minut ważyły się losy rywalizacji pomiędzy drugoligowymi teamami. Radomianki, co prawda, od samego początku miały zdecydowanmą przewagę, ale nie potrafiły przekuć jej na bramki. Ekipę z Raszyna od utraty gola ratowała albo bramkarka, albo poprzeczka.

W drugiej odsłonie obydwa teamy rzuciły na szale wszystkie swoje umiejętności, a uciekający czas nie był ich sprzymierzeńcem. Więcej zimnej krwi zachowały jednak radomianki. Najpierw Ewelina Nowakowska wykorzystała błąd rywalek w defensywie. Gdy w 70 minucie padła bramka wyrównująca, sytuacja zrobiłą się niezwykle nerwowa. W końćówce piłkarki poszły na wymiane ciosów, jednak aż do 85 minuty ni ebyły one zbyt skuteczne. Wtedy to w zamieszaniu w polu karnym odnalazła się Marta Markowska i zdobyła jakże ważnego gola. - Mecz wykończyła bramką, która była ozdobą pojedynku Aleksandra Zielińska. Przedarła się środkiem boiska i strzałem w samo okienko bramki Raszyna z 16 metrów ustaliła wynik pojedynku - relacjonuje trener Pawłowski.

Za tydzień Sportowa Czwórka podejmować będzie na własnym boisku ekipę Sempa Ursynów.

LUKS SPORTOWA CZWÓRKA - UKS RASZYN 3:1 (0:0)
Bramki: Nowakowska (59.), Markowska (85.), Zielińska (87.) - (70.).
LUKS: Małecka - Sikora, Mędrek, Gierczak, Wójtowicz, Jarosz, Barańska (88. Pacyna)Markowska, Nowakowska, Płokita
Data: 26-04-2010 | Kategoria: Piłka Nożna / II liga kobiet | Odwiedzin: 6780