|   On-line: 23

Skromne, ale zasłużone zwycięstwo Radomiaka
Tylko Radomiak w rundzie wiosennej mógł pochwalić się do meczu z Omegą Kleszczów statusem ekipy niepokonanej w trzeciej lidze. Po środowym spotkaniu nic w tej kwestii się nie zmieniło. Radomiak miał całą masę okazji jednak na gola zdołał zamienić tylko jedną z nich. Skromne, ale w pełni zasłużone zwycięstwo i kolejne trzy punkty, które przybliżają do baraży.

RADOMIAK RADOM - OMEGA KLESZCZÓW 1:0 (0:0)
Bramka: Cieciura (46.)

Radomiak: Kula, Cieciura, Dubina, Świdzikowski, Sulkowski, Kiełtyka (76. Wnuk), W. Puton (66. Agu), Radecki, Brągiel (91. Serodziński), Leandro (61. Stanisławski), Śliwiński
Omega: Zientarski, Łucki, Słomian, Kowalski, Jacak, Zawodziński, Marciniak, Wałęski, Kolasa, Olejnik, Czaplarski

Relacja live:

90'+4' - Koniec meczu! Kolejne trzy punkty dla Radomiaka
90'+3' - gromki śmiech nad stadionem. Ogromne zamieszanie i niesamowity antyfutbol zawodników obu zespołów
90'+2' - znów fatalnie zmarnowana kontra. Tym razem czterech na jednego i górą obrońca
90'+1' - Serodziński za Brągiela
90' - trzech na jednego wychodzili piłkarze Radomiaka i... spalony. Fatalnie zagrali tą sytuację. Oby tylko to się nie zemściło
89' - ogromne zamieszanie w polu karnym Omegi i poprzeczka dwukrotnie ratuje ich od straty gola
88' - Stanisławski znakomicie odzyskał piłkę, akcja sam na sam i znów górą Zientarski. Tylko rzut rożny
87' - idealne dośrodkowanie Sulkowskiego i nikt nie zmienił toru lotu piłki
86' - rzut wolny dla Radomiaka z bocznej strefy boiska
85' - niepotrzebnie nerwowo Radomiak. Sporo niedokładności w kontrach
79' - rzut wolny dla gości z narożnika pola karnego
76' - Wnuk za Kiełtykę
75' - w dogodnej sytuacji znalazł się Świdzikowski i piłka minimalnie obok słupka
74' - z dystansu Stanisławski i z problemami na róg Zientarski
72' - kontrowersyjna żółta kartka dla Słomiana. Śliwiński wychodził sam na sam i bez pardonu ścięty na 20. metrze. Wydaje się, że goście powinni grać w dziesiątkę. Strzał Sulkowskiego nieznacznie obok słupka
71' - podwójna zmiana w drużynie Omegi. Dryja i Kabziński za Wałęskiego i Olejnika
68' - znów duża szybkość Brągiela i znów zabrakło wykończenia
66' -Agu zmienia Putona
63' - Zawodziński łatwo ograł Cieciurę i wywalczył rzut rożny
61' - w Radomiaku Stanisławski za Leandro
59' - Cukiernik za Kolasę
57' - kolejny róg dla Radomiaka
56' - znów szybkość Brągiela, dobre dośrodkowanie i nie sięgnął Śliwiński
55' - strzał Cieciury z trudem odbija Zientarski
54' - rzut wolny dla Radomiaka. 25 metrów od bramki Omegi faulowany Radecki
53' - Śliwiński przegrywa sytuację sam na sam z Zientarskim
52' - Sulkowski zbyt wysoko do Śliwińskiego, ale mało brakowało, by napastnika Radomiaka wyręczył Łucki
50' - żółta kartka dla Wałęskiego
49' - w odpowiedzi Omega, ale w polu karnym zatrzymany Czaplarski
46' - rozpoczął Radomiak. I to od mocnego akcentu! GOOOL! Jakub Cieciura wykorzystał podanie od Leandro i z najbliższej odległości wpakował piłkę do bramki
45' - koniec nudnej pierwszej połowy
43' - Leandro faulowany ok. 25 metrów od bramki. Strzał Dubiny zbyt wysoko
41' - nerwowo w obronie goście i będzie rzut rożny dla Radomiaka. Dobrze bita piłka, ale w ostatniej chwili z głowy Świdzikowskiego zdjął ją jeden z obrońców gości
39' - Kolasa prostopadle do Czaplarskiego i w ostatniej chwili Kula
37' - zbyt wysoko podniesiona noga Brągiela i rzut wolny dla Omegi z bocznego sektora boiska
35' - mimo asysty trzech obrońców Leandro dynamicznie wpadł w pole karne, jednak niedokładnie dograł
33' - Cieciura w pole karne do Radeckiego, jednak niedokładny strzał głową
28' - Kowalski z tyłu ostro faulował Kiełtykę wychodzącego z kontrą. Żółta kartka
27' - Kolasa wywalczył kolejny rzut rożny dla Omegi
25' - efektowna ruletka Słomiana, za moment Zawodziński wywalczył pierwszy rzut rożny dla gości
23' - długa piłka do Śliwińskiego, ten bardzo dobrze przyjął, odegrał do Brągiela, ale jego strzał zablokowany. Chwilę później Brągiel szukał w polu karnym Śliwińskiego, ale ten nie sięgnął piłki głową
21' - groźna akcja Radomiaka, pospieszył się chyba ze strzałem Śliwiński. Mógł odgrywać do lepiej ustawionego Brągiela
18' - z dystansu próbował Lenadro. Piłka, po płaskim strzale, kilka metrów obok bramki
16' - sporo niedokładności z obu stron w tym fragmencie meczu
12' - dośrodkowanie z rzutu wolnego Omegi ląduje w rękach Kuli. Za moment róg dla Radomiaka
9' - strata piłki Leandro w środku pola, goście wychodzili z groźną kontrą, ale znakomity powrót Brazylijczyka, który zażegnał niebezpieczeństwo
7' - Łucki wyprzedzony przez Brągiela, faul taktyczny i żółta kartka
6' - po stałym fragmencie gry piłka trafia w polu karnym pod nogi Leandro. Nie było jednak miejsca, by oddać strzał
4' - płaskie dośrodkowanie Radeckiego, ale nie zdołali go zamknąć Śliwiński ani Kiełtyka
3' - pierwszy rzut rożny dla Radomiaka, ale źle dośrodkował Sulkowski
2' - już faulowany w środku pola Leandro
1' - rozpoczęła Omega. Goście w niebieskich strojach. Radomiak na zielono-biało

ADAM MĄKOSA

Data: 2015-04-22 15:38:55 | Kategoria: Piłka Nożna / 3 liga | Odwiedzin: 9402

Siatkarka Radomki nie zagra już w TauronLidze 18-04-2024

Ruta w finale Iame Series Italy we Włoszech 18-04-2024

Martyna Kotwiła powołana na mistrzostwa świata. Powalczy o wyjazd na Olimpiadę! 18-04-2024