|   On-line: 32

Osłabiony Radomiak ujarzmił Gryfa w Wejherowie!
Tym razem w Wejherowie szukali pierwszych wyjazdowych punktów w drugiej lidze piłkarze Radomiaka. To było ciekawe starcie dwóch beniaminków, z którego zwycięsko wyszedł Radomiak. Zieloni, grając w osłabieniu, potrafili przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść! To był kolejny świetny występ Radomiaka!

GRYF WEJHEROWO - RADOMIAK RADOM 0:1 (0:0)
Bramka: Leandro (88.)

Gryf: Ferra, Rzepa, Kostuch, Skwiercz, Osłowski, Dampc, Czoska, Kołc, Gicewicz, Sosnowski, Wicki
Radomiak: Kula, Cieciura, Jędrzejczyk, Świdzikowski, Sulkowski, Wolski, Agu, Radecki, Uliczny, Kwiek, Ropski

Relacja live:

90'+3' - KONIEC MECZU! Radomiak, grając w osłabieniu, zdołał pokonać Gryfa Wejherowo! Kolejny świetny występ Zielonych!
90'+2' - odważna interwencja na przedpolu Kuli
90'+1' - rzut rożny dla Gryfa. To będą ciężkie trzy minuty dla gości. Było niebezpiecznie, ale od bramki Kula
90' - trzy minuty dolicza sędzia
89' - dobre uderzenie Kostucha i jeszcze lepiej w bramce Kula
88' - GOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL!!! Chrabąszcz z rzutu wolnego trafia w słupek, piłka odbija się od niego i trafia na piąty metr do Leandro. Ten przytomnie głową kieruje ją do siatki!
87' - będzie bardzo dobra sytuacja dla Radomiaka. Leandro faulowany na 18. metrze
86' - ostro z tyłu faulowany rozpędzający się Leandro i tylko żółta kartka dla Osłowskiego
84' - Wasilewski za Ulicznego
83' - rzut rożny dla Gryfa
82' - Brągiel faulował w środku pola i żółta kartka dla skrzydłowego Radomiaka
79' - Radecki z 16. metra, ale piłka poleciała... chyba na plażę... dobre 15 metrów nad bramką
78' - znakomita, choć przypadkowa szansa Radomiaka - Ferra przegrywa pojedynek w powietrzy ze Świdzikowskim, ale obrońcy Radomiaka nie udało się skierować piłki do siatki
76' - faulowany przy linii bocznej Leandro i zasłużona żółta kartka dla Dampca
73' - trwa napór gospodarzy. Z dystansu Osłowski, ale pewnie łapie Kula
70' - Brągiel za Wolskiego
68' - od dłuższego czasu do zmiany nadawał się Krzysztof Ropski - napastnik Radomiaka ukarany jednak drugą żółtą kartką, a w konsekwencji czerwoną, za naiwną próbę wymuszenia rzutu karnego
67' - ciężkie chwile przeżywa teraz Radomiak, zepchnięty do defensywy. Na razie bez zarzutu w bramce spisuje się Kula
65' - groźna akcja gospodarzy i Kula ratuje Radomiaka przed stratą gola
64' - żółta kartka dla Sulkowskiego za faul w środku boiska
61' - dośrodkowanie na krótki słupek, ale zbyt ostry kąt, by mógł coś z niego zrobić Wolski
60' - rzut rożny dla Zielonych. Podwójna zmiana w Radomiaku - Chrabąszcz za Kwieka i Leandro za Agu
59' - nie opanował piłki w polu karnym Uliczny
58' - nienajlepszy mecz rozgrywa Ropski. Przydałoby się wprowadzić jakieś ożywienie w formacji ofensywnej Radomiaka
56' - rzut rożny dla Gryfa
53' - zakotłowało się w polu karnym gospodarzy, próbował Radecki i Wolski, ale ich strzały zablokowane
52' - przedzierał się w polu karnym Gryfa Ropski, ale skutecznie powstrzymywany przez obrońców
50' - podobniej jak w pierwszej części meczu do ataku ruszył Gryf, ale daleko od bramki
46' - rozpoczęła się druga część meczu - Radomiak bez zmian
45'+2' - koniec pierwszej połowy. Lepsze wrażenie pozostawił po sobie Radomiak, jednak nie przełożyło się to na razie na gole
45' - ofiarnie zawodnicy Radomiaka, ale sami sobie przeszkodzili. Zderzenie głowami Radeckiego ze Świdzikowskim i potrzebna pomoc medyczna
44' - dobrą kontrę gości niedokładnym podaniem zaprzepaścił Ropski
42' - bardzo dobra akcja Radomiaka - udany odbiór Świdzikowskiego, długa piłka do Kwieka, ten zgrywa przed pole karne do Radeckiego, ale strzał pomocnika w środek bramki i tylko niewielkie problemy z jego wyłapaniem miał Ferra
40' - za głębokie dośrodkowanie Sulkowskiego i bez problemu łapie Ferra
37' - niezłe dośrodkowanie Ropskiego, ale nie opanował piłki Wolski
36' - żółta kartka dla Kołca
35' - przytomnie w odbiorze Kwiek, ale nie udało się Radomiakowi wyprowadzić skutecznej kontry
34' - dośrodkowanie na długi słupek, tam zamykał Wolski i zabrakło centymetrów, by skierował piłkę do siatki
33' - odważniej Radomiak i w bocznej strefie boiska faulowany Cieciura
29' - Ropski doszedł do pozycji strzeleckiej, ale jego strzał głową powędrował nad bramką
28' - dośrodkowywał z bocznego sektora boiska Uliczny i jeden z obrońców Gryfa blokuje piłkę ręką tuż przed linią pola karnego. Będzie rzut wolny dla Radomiaka. Dobre dośrodkowanie, ale tylko rzut rożny dla gości
26' - głową uderzał Wicki, ale pewnie w bramce Kula
24' - dobrze zapowiadała się akcja Radomiaka, ale zbyt mocno w pole karne prostopadle podawał Agu
22' - na razie niezbyt porywające widowisko oglądają kibice obu drużyn w Wejherowie. Dużo niedokładności w poczynaniach zawodników obu ekip
20' - niedokładne dośrodkowanie Cieciury i od bramki rozpocznie Ferra
17' - Radomiak powoli przejmuje inicjatywę, po odważnym początku gospodarzy
14' - dośrodkowanie Sulkowskiego wprost na głowę Świdzikowskiego na 5. metr, strzał kapitana Radomiaka, ale w sam środek bramki. To była znakomita okazja gości
13' - z dystansu bez przyjęcia Czoska i piłka nieznacznie nad bramką Kuli
11' - rzut rożny dla Radomiaka
10' - znakomicie spod krycia uwolnił się Kwiek, ale jego dośrodkowanie w pole karne do Ropskiego odrobinę za mocne
7' - faulowany pod własnym polem karnym Jakub Cieciura i pierwszego ostrzeżenia musiał udzielić arbiter spotkania pomocnikowi Gryfa
5' - od początku przycisnęli piłkarze Gryfa, ale na razie bez zarzutu defensywa Radomiaka
2' - rzut wolny dla Gryfa z bocznego sektora boiska, ale rozegrany zbyt krótko
1' - rozpoczęli gospodarze

MAD

Data: 2015-08-26 15:31:25 | Kategoria: Piłka Nożna / 2 liga | Odwiedzin: 10298

PIŁKARSKI ROZKŁAD JAZDY NA WEEKEND (19-21 kwietnia) 19-04-2024

Nowa miotła w Polonii Iłża 18-04-2024

Siatkarka Radomki nie zagra już w TauronLidze 18-04-2024

Ruta w finale Iame Series Italy we Włoszech 18-04-2024

Martyna Kotwiła powołana na mistrzostwa świata. Powalczy o wyjazd na Olimpiadę! 18-04-2024