|   On-line: 27

Przygotowania do lokalnych derbów
Ostatnie spotkanie na Narutowicza 9 przyniosło wszystkim fanom radomskiej Broni masę emocji, aż pięć bramek i przede wszystkim upragnione trzy punkty. Tak więc w świetnych nastrojach piłkarze Broni przygotowują się do prestiżowej potyczki z Energią Kozienice.

Broń w bardzo ważnym dla układu tabeli meczu pokonała Pogoń Grodzisk Mazowiecki. Podopieczni Tomasza Dziubińskiego zaserwowali wszystkim kibicom istny horror. Gdy do przerwy prowadzili już 2:0, a do stylu nie można było mieć zastrzeżeń, nikt nie przeczuwał chyba takiego scenariusza jakiego widzowie doświadczyli w drugiej połowie.

Dwa strzały z dystansu, w tym jeden z połowy boiska sprawiły, że stadion zamarł, a tylko grupa najwierniejszych wierzyła do końca w zwycięstwo do końca. Opłaciło się, bowiem na trzy minuty przed ostatnim gwizdkie Bartosz Kaszubowski trafił do siatki i Broniarze dowieźli zwycięstwo do końca.

W dobrych nastrojach przystąpili więc podopieczni Dziubińskiego do przygotowań przed meczem z Energią Kozienice. Piłkarzy Broni czekają kolejne derby regionu. Po remisach z Oskarem Przysucha i Pilicą Białobrzegi sympatycy radomskiej Broni oczekują zwycięstwa nad lokalnym rywalem, tym bardziej, że w drużynie z Kozienic nie zabraknie radomskich akcentów.

Zespół Broni rozpoczął treningi w tym tygodniu w nieco uszczuplonym składzie. Podczas meczu z Pogonią urazu mięśniowego doznał Mikołaj Skórnicki. Na przeziębienie i gorączke narzekają Jan Kowalski i Adrian Dziubiński, a Wajih Bouchniba wciąż nie jest gotowy na sto procent. Do soboty jest jeszcze kilka dni i szkoleniowiec Broni ma jednak nadzieję,
że będzie mógł skorzystać ze wszystkich graczy.

Z pewnością będzie to emocjonujące spotkanie i można się spodziewać walki o każdy centymetr boiska. Sztab szkoleniowy radomian obserwował drużynę Energii podczas meczu z Nerem Poddębice (4:2), zaś trener Paweł Potent pojawił się na niedzielnym meczu w Radomiu. Obaj szkoleniowcy mają więc sporą wiedzę o rywalu. Szykuje się dobre widowisko.

Szersza zapowiedź meczu niebawem.

Wik

Data: 2015-09-30 12:25:37 | Kategoria: Piłka Nożna / 3 liga | Odwiedzin: 1408

Finał Wiktorii Chmielewskiej w Bytomiu 21-03-2024

Przedsmak Euro 2024 w Radomiu już w kwietniu! 21-03-2024

PIŁKARSKI ROZKŁAD JAZDY NA WEEKEND (22-24 marca) 21-03-2024

Rozpoczyna się Trening do Rowerowej Stolicy Polski! Zapisz się już dziś! 20-03-2024

Były mistrz świata piłkarzem Radomiaka 19-03-2024

Porozmawiajmy o Muzeum Radomskiego Sportu 19-03-2024

Róznorodność w sporcie może być siłą! 19-03-2024

Trzy medale zapaśników Olimpijczyka na MP 19-03-2024

Bolesny błąd HydroLuksiar w boju z wiceliderem 18-03-2024

Z piekła niemal pod niebiosa - Pilica Białobrzegi z pierwszym wiosennym triumfem 17-03-2024

APR Radom znów wygrał - tym razem w Szczecinie 16-03-2024

HydroTruck poległ w wyjazdowym boju z GKS-em Tychy 16-03-2024

Wystartowała Tymex Liga Okręgowa. I to w jakim stylu! 16-03-2024

Radomiak uległ liderowi z Białegostoku 16-03-2024

Rezerwy stołecznej Legii nie były zbyt gościnne dla piłkarzy radomskiej Broni 16-03-2024