|   On-line: 71



 
Korie Lucious wróci do ROSY Radom?!
King Wilki Morskie Szczecin robią wszystko, żeby drużynę wzmocnił Walter Hodge. Jaki to ma związek z Radomiem? Ano taki, że jeśli Portorykańczyk podpisze kontrakt z nadmorskim klubem, do ROSY miałby dołączyć Korie Lucious. Wszystko może rozstrzygnąć się już w tym tygodniu.

Wilki Morskie przegrały dwa spotkania, ulegając ostatnio dość niespodziewanie Siarce Tarnobrzeg. To dopiero początek sezonu, ale wynik absolutnie nie do przyjęcia dla włodarzy klubu ze Szczecina. Antidotum na taki stan rzeczy ma być zakontraktowanie znanego, dobrego gracza?

Wybór padł na doskonale znanego z występów w Polsce, w Stelmecie Zielona Góra Waltera Hodge?a. Portorykańczyk to playmaker, który bez dwóch zdań potrafi wpłynąć na oblicze drużyny. To typ lidera świadomego swoich umiejętności i roli w zespole.

Z naszych informacji wynika, że dotychczasowy rozgrywający Wilków Morskich Korie Lucious miałby trafić do innego klubu Tauron Basket Ligi. Co ciekawe klubem tym miałaby być ROSA Radom! Jak wiadomo, radomianie także zaliczyli ligowy falstart i szukają sposobów na poprawę sytuacji.
Obie strony toczą podobno zaawansowane negocjacje, a zakontraktowanie Amerykanina nie obciążyłoby w znaczny sposób budżetu Radomskich Smoków.

To wszystko na razie rzecz jasna informacje nieoficjalne. Temat jest jednak dość głośny w środowisku i potwierdziliśmy go w kilku źródłach. Jak się sytuacja rozwinie i czy do czegokolwiek dojdzie ma rozstrzygnąć się w tym tygodniu.

GAS

Poleć artykuł swoim znajomym


Chcesz znać wyniki jeszcze szybciej, a jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? KONIECZNIE ZRÓB TO TERAZ!




Data: 2015-10-19 13:32:00 | Kategoria: Koszykówka / Ekstraklasa | Odwiedzin: 3750
 




Podobnie jak w życiu "nie samym chlebem żyje człowiek" tak i my nie skupiamy się wyłącznie na sporcie. Teatr, kino, muzyka, rozrywka... także są nam bliskie. +wiecej

PIŁKARSKI ROZKŁAD JAZDY NA WEEKEND (30 kwietnia - 4 maja) 29-04-2025
 
Walka, pasja i powrót Patryka Kozłowskiego na podium mistrzostw Polski! 28-04-2025
 
Radomiak walczył do końca i wyrwał punk Lechowi Poznań 27-04-2025
 
Broń Radom zremisowała na wyjeździe z ŁKS Łomża 26-04-2025
 
IV liga: Tylko punkt Oskara Przysucha, znów bolesna porażka Pilicy Białobrzegi 26-04-2025
 
V liga: Pełna pula dla Energii i Prochu, remisy Radomiaka II i Drogowca 26-04-2025
 
Liderzy w odwrocie i inne niespodzianki w Tymex Lidze Okręgowej 26-04-2025
 
Lanie wody – o sporcie i wokół sportu 26-04-2025
 
Mocna grupa w Zarządzie MZPN 24-04-2025
 
PIŁKARSKI ROZKŁAD JAZDY NA WEEKEND (26-27 kwietnia) 24-04-2025
 
KLASA A (grupa I): Ani jednego zwycięstwa gospodarzy 24-04-2025
 
Broń odpadła z Pucharu Polski dopiero po rzutach karnych 23-04-2025
 
Klasa A (grupa II): Na wyjazdach, jak u siebie w domu 22-04-2025
 
Wyjazdowy remis Radomiaka Radom z Puszczą Niepołomice 21-04-2025
 
IV liga: Pierwsza wygrana Pilicy Białobrzegi, szalony mecz Oskara Przysucha 20-04-2025
 



Copyright 2008 - 2012 RadomSport.pl