|   On-line: 41

Klasa Pauliny Nogaj, cztery medale Wodnika
Dwa złote oraz srebrny medal na Mistrzostwach Polski juniorów w pływaniu na krótkim basenie wywalczyła Paulina Nogaj z Wodnika Radom. Trzeci, brązowy medal, dorzuciła sztafeta pływaczek Wodnika w wyścigu 4x100 metrów stylem dowolnym.

Jedna z najlepszych aktualnie polskich pływaczek Paulina Nogaj, jeszcze raz potwierdziła klasę. Najlepsza była na 50 m stylem motylkowym (czas: 27.00) oraz na 100 m stylem motylkowym (1:00.22). Drugie miejsce zajęła natomiast na dystansie 100 m stylem dowolnym (56.15).
Warto dodać, że na dystansie na 100 m motylkiem, Paulina Nogajjest niepokonana wśród juniorek od czterech lat!

Radomianka nie poprzestała na startach, na swych koronnych dystansach. Na 50 m stylem dowolnym otarła się o medal, plasując się ostatecznie na czwartej pozycji (26.05). Czwarte lokaty zajmowała również na 100 m stylem zmiennym (1:04.03) oraz na 200 m stylem zmiennym (2:16.92). Szóste miejsce zajęła natomiast na 200 m stylem dowolnym(2:03.53).

W finałowych wyścigach indywidualnych wystąpiła również Adrianna Mendyk z Wodnika. Na 400 m stylem zmiennym była szósta (2:19.58), a na 100 m stylem zmiennym, ósma (1:05.75).
Data: 2016-03-14 10:43:59 | Kategoria: Inne / Pływanie | Odwiedzin: 4539

Oskar Przysucha zapuntkował na trudnym terenie 13-04-2024

Wróciły stare demony Drogowca Jedlińsk 13-04-2024

HydroLuksiary przekonały się o sile poznańskiej lokomotywy 13-04-2024

Bez bramek w meczu Broni Radom z Mławianką Mława 12-04-2024

PIŁKARSKI ROZKŁAD JAZDY NA WEEKEND (12-14 kwietnia) 12-04-2024

Cztery medalowe zdobycze radomian na młodzieżowych mistrzostwach Polski 11-04-2024