|   On-line: 34

CLO: Efektywne otwarcie majówki w okręgówce
Wybornie rozpoczęli majowy weekend piłkarze Polonii Iłża. Pokonali wicelidera na jego terenie. W sobotę wygrali także Skaryszewianka, Iłżanka, Mazowsze i Legion

Polonia Iłża pokonała wysoko wicelidera z Promnej, choć przegrywała do przerwy. Warto zaznaczyć, że oba zespoły kończyły mecz w dziesiątkę... Jeszcze skuteczniej w boju z Zawiszą zaprezentowała się Skaryszewianka, która wygrała aż 5:1. Trafienie Miłosza Dębskiego w 80 minucie dało triumf Iłżance nad GKS-em Drogowiec Jedlińsk.

KS PROMNA - POLONIA IŁŻA 1:4 (1:0)
Bramki:
Wasilewski (43.) - Bajor (58.) z karnego, Książek (75.), Kapusta (80.), Jabłoński (90.)
Polonia: Wołczyński - Godzisz, Jopek, Kapusta, Derleta - Cheda, Bajor, Lasota (70. Jabłoński), Tworek, Bawor (75. Zięba) - Książek (80. Kaczmarczyk)

SKARYSZEWIANKA SKARYSZEW - ZAWISZA SIENNO 5:1 (2:1)
Bramki:
M. Kucharczyk 2, B. Warchoł 2, C. Kubryn - dla Skaryszewianki
Skaryszewianka: Trzos - Sowa, Gromski (55. Kostecki), Soboń, Rdzanek, Warchoł, Pawelec (60. Kluś), Barszcz, Wojciechowski (70. Boruciński), Kucharczyk, Kubryn (85. Kołątaj).

IŁŻANKA KAZANÓW - GKS DROGOWIEC JEDLIŃSK 1:0 (0:0)
Bramka:
M. Dębski (80.)

KS POTWORÓW - JODŁA JEDLNIA LETNISKO 0:0

MAZOWSZE GRÓJEC - KP STANISŁAWICE 1:0
Bramka:
M. Nojek

LEGION GŁOWACZÓW - PLON GARBATKA 3:0 (3:0)
Bramki:
Krupa (15.), Kozłowski (16.), Fusiek (45.)

ZWOLENIANKA ZWOLEŃ - PROCH PIONKI, niedziela, godz. 16

POWIŚLANKA LIPSKO - PILICA NOWE MIASTO, niedziela, godz. 16

MATEUSZ KOT, KW

Poleć artykuł swoim znajomym

Chcesz znać wyniki jeszcze szybciej, a jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? KONIECZNIE ZRÓB TO TERAZ!

Data: 2016-04-30 14:34:20 | Kategoria: Piłka Nożna / Liga Okręgowa | Odwiedzin: 5014