|   On-line: 29

Radomiak efektowny i skuteczny w Tarnobrzegu!
Wiele sprzecznych opinii pojawiło się po ostatnim ligowym meczu Zielonych. Piłkarze Radomiaka w Tarnobrzegu mieli udowodnić, że odzyskali futbolową radość, a jeżeli już wychodzą na boisko, to walczą do upadłego. Po dziewięćdziesięciu minutach nikt już nie miał wątpliwości, że tak właśnie jest. Radomiak zagrał efektownie i skutecznie i po bardzo dobrym meczu rozbił Siarkę na jej boisku.

SIARKA TARNOBRZEG - RADOMIAK RADOM 2:4 (1:3)
Bramki: Stefanik (9. - karny), Chłoń (54.) - Kościelny (14., 62.), Sulkowski (36. - karny), Śliwiński (40.)

Siarka: Pawlus – Grzesik, Waleńcik, Sylwestrzak, Suchecki (85. Michalewski), Wróbel, Stromecki, Stefanik, Koczon (46. Chłoń), Głaz (46. Mandzelowski), Buczek
Radomiak: Szady – Wasilewski, Jędrzejczyk, Świdzikowski, Sulkowski, Kościelny, Chrabąszcz (84. W. Puton), Radecki, Brągiel (89. Duben), Śliwiński (46. Kwiek), Mikołajczak (92. Gawron)

RELACJA LIVE

90'+4' - koniec meczu! Radomiak zasłużył na zwycięstwo!
90'+3' - żółtą kartkę ogląda Dubeń
90'+2' - ostatnia zmiana w Radomiaku - Gawron za Mikołajczaka
90' - sędzia dolicza trzy minuty do regulaminowego czasu gry
89' - Duben zmienia Brągiela
87' - rzut rożny dla Siarki
85' - Michalewski za Sucheckiego
84' - Włodzimierz Puton zmienia bardzo dobrze grającego w tym meczu Michała Chrabąszcza
83' - Radecki mógł z pierwszej piłki zagrywać do Brągiela, ale zbyt długo zwlekał z tym zagraniem
82' - świetna, zespołowa akcja Radomiaka. Kwiek ładnie opanował piłkę w polu karnym, oddał strzał w krótki róg, ale górą bramkarz gospodarzy
81' - przerzut Mikołajczaka na prawe skrzydło i niewiele zabrakło Radeckiemu, by doszedł do piłki
79' - Krawczyk za Buczka
78' - faul Buczka na Szadym i zawodnik Siarki ogląda żółtą kartkę
77' - Brągiel walczył o piłkę w polu karnym Siarki z trzema obrońcami gospodarzy, ale nie miał większych szans w tym pojedynku
76' - Radecki wpadł z piłką w pole karne gospodarzy, mocne uderzenie, ale piłka trafia tylko w boczną siatkę
75' - Mikołajczak marnuje dobrze zapowiadającą się kontrę Zielonych
74' - skuteczna interwencja Szadego po groźnym strzale głową jednego z napastników gospodarzy
73' - dobry przegląd pola Kwieka, prostopadła piłka do Brągiela, jednak odrobinę za mocna
72' - Mikołajczak faulowany na skraju pola karnego Siarki
71' - tym razem poślizgnął się Sulkowski, z dystansu uderzał Stefanik, ale uczynił to niecelnie
70' - dobra interwencja w obronie Sulkowskiego, który nie dał się ograć Mandzelowskiemu
69' - dobrze dysponowany jest dziś Michał Chrabąszcz, który szuka niekonwencjonalnych rozwiązań i dyryguje grą
67' - efektowny drybling Radeckiego, mocny strzał, jednak piłka nieznacznie mija długi słupek
65' - dobre podanie w pole karne do Mateusza Radeckiego, ten umiejętnie się zastawiał i wywalczył rzut rożny
62' - GOOOOL! Kapitalna akcja Kamila Kościelnego! Najpierw udanie odzyskał piłkę, następnie przedryblował obrońcę gości, a później pewnie wykorzystał dobre podanie Mikołajczaka
60' - rzut wolny dla Radomiaka, daleko jednak od bramki Pawlusa. Chrabąszcz mocno, ale nad bramką
59' - rzut rożny dla Siarki, piąstkuje Szady
58' - niezła akcja Radomiaka, ale na spalonym Kwiek
54' - gol kontaktowy dla Siarki. Bramkarz Radomiaka w sobie tylko wiadomy sposób mija się z piłką i bez najmniejszych problemów do pustej bramki kieruje ją Chłoń. Tradycją w tej rundzie jest, że Adrian Szady nie może zagrać bezbłędnego meczu. Przykro o tym pisać, ale kolejny gol zostaje zapisany na jego konto
52' - strzał z ostrego kąta Buczka, ale pewnie w bramce Szady
50' - walka w środku pola, obie ekipy chcą narzucić w drugiej połowie własny styl gry
48' - wejście nakładką przy środkowej linii boiska i żółta kartka dla Sulkowskiego
46' - Radomiak rozpoczął drugą połowę

45'+2' - koniec bardzo ciekawej pierwszej połowy. Zasłużone prowadzenie Radomiaka!
45'+1' - kontroluje grę Radomiak, utrzymując się przy piłce daleko od własnej bramki
45' - sędzia doliczył dwie minuty
44' - dobra decyzja aktywnego dziś Chrabąszcza - strzał z dystansu, piłka przeleciała jednak nad poprzeczką
42' - w odpowiedzi gospodarze. Piłka po dośrodkowaniu przeleciała tuż przed linią bramkową Radomiaka i opuściła boisko
40' - GOOOOOL! Śliwiński wślizgiem zamyka płaskie dośrodkowanie Sulkowskiego wzdłuż bramki Pawlusa
39' - ładna akcja Radomiaka, ale strzał tylko w boczną siatkę
37' - prostopadła piłka do Buczka, ale ten na spalonym
36' - GOOOOL! Sulkowski pewnym egzekutorem rzutu karnego!
35' - kuriozalna sytuacja. Piłka dotyka reki jednego ze stojących w murze zawodników Siarki. Sędzia wskazuje na jedenasty metr!
34' - rzut wolny dla Radomiaka tuż przed linią pola karnego. Żółta kartka dla Walencika
32' - faul Jędrzejczyka w środkowej strefie boiska i już dwóch stoperów Radomiaka z indywidualnymi karami na swoim koncie
30' - rzut wolny dla gospodarzy z narożnika boiska
28' - dobry pressing Zielonych już na połowie Siarki
27' - okres niezłej gry w wykonaniu Radomiaka
25' - kolejna znakomita prostopadła piłka Chrabąszcza do Śliwińskiego, napastnik Radomiaka sam na sam z Pawlusem, lepszy bramkarz gospodarzy
24' - bardzo ładna próba prostopadłego zagrania Chrabąszcza, ale nie doszli do piłki ani Śliwiński, ani Brągiel
22' - strzał Sulkowskiego wysoko nad bramką
21' - rzut wolny dla Radomiaka z okolic 18. metra przed bramką Pawlusa
20' - sporo niedokładności w grze obu drużyn
17' - spóźniony w walce o piłkę Radecki i miał sporo szczęścia, że nie zobaczył teraz żółtej kartki
14' - GOOOL! Wyrównującą bramkę zdobywa Kamil Kościelny, były gracz Siarki. Pewne uderzenie głową niepilnowanego na piątym metrze defensywnego pomocnika Radomiaka
13' - rzut rożny dla Radomiaka
12' - próbuje odpowiedzieć Radomiak - niezłe dośrodkowanie z prawej strony boiska, ale żadnemu z zawodników Radomiaka nie udało się sięgnąć piłki
10' - żółta kartka dla Macieja Świdzikowskieego
9' - Stefanik pewnie w prawy róg bramki
8' - ogromny błąd stopera Radomiaka - Jędrzejczyk faulował we własnym polu karnym będącego plecami do bramki i zastawiającego się z piłką zawodnika Siarki. Jedenastka dla gospodarzy...
7' - ambitnie na prawej stronie Brągiel, ale nie udało się wywalczyć piłki
6' - dobra, choć ryzykowna interwencja Szadego przed własnym polem karnym
4' - Wasilewski faulował na własnej połowie w narożniku boiska. Będzie groźnie. Nikt z Siarki nie zamknął tego dośrodkowania
3' - Chrabąszcz prostopadle do Wasilewskiego przez całą długość boiska - niewiele zabrakło defensorowi Radomiaka, by dogonił piłkę
2' - przerwa w grze, bowiem na murawę zostały rzucone serpentyny
1' - rozpoczęli gospodarze. Brągiel przytomnie przejął piłkę i ruszył z nią w kierunku bramki Pawlusa

Godz. 17.01 - drużyny zaprezentowały się już kibicom. Za moment zaczynamy!
Godz. 16.59 - sędzia wyprowadza podstawowe jedenastki obu zespołów na murawę
Godz. 16.52 - drużyny powoli udają się do budynku klubowego, by wysłuchać ostatnich wskazówek od swoich trenerów

PIŁKARSKI ROZKŁAD JAZDY NA WEEKEND (12-14 kwietnia) 12-04-2024

Cztery medalowe zdobycze radomian na młodzieżowych mistrzostwach Polski 11-04-2024