|   On-line: 39

Radomiak zwycięża w Tychach! Radecki daje triumf Zielonym!
Radomiak Radom przywozi z Tychów komplet punktów! Aspirujący do awansu GKS Tychy przegrał na swoim obiekcie z Zielonymi 0:1! Bramkę na wagę zwycięstwa strzelił Mateusz Radecki! Wkrótce na stronie skrót meczu!

GKS Tychy - Radomiak Radom 0:1 (0:0)
Bramki: Radecki 87'
Składy:
GKS Tychy: Florek - Górkiewicz, Boczek, Tanżyna, Mańka, Grzybek, Hirśkyj, Bukowiec, Grzeszczyk, Radzewicz, Vardi (69' Mączyński)
Radomiak Radom: Szady - Grudniewski, Jędrzejczyk, Świdzikowski, Sulkowski, Mikołajczak (55' Cupriak), Gawron,Kościelny, Brągiel (90' Chrabąszcz), Radecki, Leandro (84' Ropski)

RELACJA LIVE:

KONIEC MECZU
90' Ataki gosodarzy się nasilają ale defensywa Radomiaka oddala co chwilę zagrożenie!
90' Korner dla GKS-u! Na trybunach dochodzi do zamieszek między kibicami... Interweniować musi policja.
90' 4 minuty doliczone do dzisiejszego meczu!
87' GOL GOL GOL! Radcki daje prowadzenie po doskonałym podaniu nasz zawodnik wyszedł sam na sam z Florkiem!
84' Zmiana: Ropski za Leandro (Radomiak)
83' Kontra Radomiaka! Radecki i Leandro wychodzą na trzech obrońców - Lenadro po podaniu Radeckiego mija się z piłką tuż przed linią bramkową Florka!!
* Speaker zawodów podał informację że na meczu jest obecnych 10029 kibiców! Wspaniała frekwencja na meczu 2 ligi!
80' Co za szansa dla GKS-u! Mączyński w polu karnym uderza z główki! Obok bramki!
78' Korner dla GKS-u. Tanżyna mocno przepychał się w polu karnym z Kościelnym i pada na murawę! Kibice GKS-u domagają się faulu i karnego. Sędzia nie reaguje.
74' Radecki dziś jest bardzo aktywny! Dostaje piłkę w pole karne i wykłada piłke na 11 metr - niestety nikt nie dochodzi do tego podania a defensywa GKS-u szybko oddala zagrożenie.
72' Rajd teraz Leandro w pole karne! W ostatniej chwili jeden z zawodników GKS-u wybija mu piłkę spod nóg! Kibice Radomiaka domagają się karnego - sędzia nie reaguje.
69' Zmiana w GKS-ie: Vardi schodzi - wchodzi Mączyński
68' Kontra Radomiaka i rajd Radeckiego zakończony strzałem z dystansu! Broni z najwyższym trudem Florek!!
67' Po centrze w pole karne, najwyżej wskoczył Tanżyna - jego strzał z główki poszybował tuż nad poprzeczką Szadego!
65' Teraz korner dla GKS-u.
65' Bezsensowny faul Sulkowskiego na zawodniku GKS-u tuż przed polem karnym Szadego...
63' Żółta kartka dla Brągiela za faul na Hirśkyju.
62' Co za parada Szadego! Broni strzał z główki jednego z zawodników gospodarzy!
61' Korner dla GKS-u.
60' Korner dla Radomiaka. Piłkę centrowaną w pole karne piąstkuje Florek!
59' Centra w pole karne GKS-u - z najwyższym trudem wybija defensywa gospodarzy.
58' Leandro znów nieprzepisowo zatrzymywany.
55' Zmiana w Radomiaku: Cupriak za Mikołajczaka
53' Radecki w polu karnym dopada piłkę i oddaje strzał - nad poprzeczką! Zawodnik Radomiaka łapie się za głowę...
52' Szansa Radomiaka na bramkę! Niestety piłka nie znalazła drogi do bramki! Florek ma pretensje do swoich zawodników z linii defensywnej.
50' Faulowany Radzewicz w okolicach pola karnego Radomiaka. Centra Grzeszczyka - wybija defensywa Radomiak. Piłkę znów dopada Grzeszczyk i oddaje strzał - niecelny!
48' Zawodnik GKS-u chciał oddalić zagrożenie od własnego pola karnego - wybijając piłkę trafił w plecy zawodnika Radomiaka - Leandro walcząc o piłkę, wślizgiem wszedł w Florka, który ofiarnie rzucił się po piłkę. Kartką ukarany również Gawron za dyskusje z sędzią. Leandro również dostał kartkę za ten faul.
47' Zagranie GKS-u w pole karne Radomiaka - pewnie łapie Szady.
46' Zaczynamy drugą połowę!

*Zawodnicy już wrócili na boisko po przerwie! Drużyny bez zmian!

45' Koniec pierwszej połowy meczu!
44' Odpowiedź GKS-u! Przed szansą na bramkę stanął Grzeszczyk - jego strzał był jednak niecelny.
43' Radecki uderza w mur...
42' Leo faulowany tuż przed polem karnym rywala!
41' Kolejna szansa GKS-u! Po centrze w pole karne z główki uderzał Grzybek - na posterunku Szady!
40' GKS naciska w ataku! Radomiak w rozpaczliwy sposób pozbył się piłki z własnego pola karnego!
38' Szansa Radomiaka! Leandro wpada w pole karne po prostopadłym podaniu i w ostatniej chwili spod nóg Leandor, piłkę wybija zawodnik gospodarzy!
35' Ostatnie dziesięć minut pierwszej połowy - nie stygnie doping na stadionie w Tychach!
34' Żółta kartka dla zawodnika GKS-u, Vardiego za faul na Świdzikowskim.
33' Grzeszczyk zza pola karnego decyduje się na strzał - daleki od ideału.
32' Centra w pole karne Radomiaka - wybija defensywa Zielonych.
30' Faul Świdzikowskiego w środkowej części boiska.
29' Górkiewicz wpada w pole karne Radomiaka, mija dwóch zawodników jednak piłka na szczęście odskakuje mu zbyt daleko od nogi po dryblingu.
28' Radomiak traci w łatwy sposób piłke w środkowej części boiska. Gospodarze nie wykorzystali kontry.
27' Brągiel lewym skrzydłem - centra w pole karne i pewnie łapie Florek.
25' Radecki uderza z dystansu - tuż nad poprzeczką GKS-u!
23' Korner dla gospodarzy - Szady piąstkuje z najwyższym trudem!
18' Radecki zatrzymany w kontrze, ale jest korner - gospodarze nie poczuli zagrożenia.
16' Korner dla Radomiaka - Brągiel niecelnie centruje piłkę w pole karne.
15' Kolejna szansa GKS-u! Świdzikowski wybija piłkę sprzed linii pola karnego!
14' Szady niepewnie piąstkuje - strzela z dystansy Hirśkyj tuż obok bramki!
13' Przewinienie Jędrzejczyka na skrzydle blisko pola karnego. Szansa dla gospodarzy.
12' Kolejna akcja skrzydłem GKS-u! Dośrodkowanie pewnie łapie Szady.
11' Zagotowało się pod bramką Radomiaka! Szady broni jeden strzał a dobitkę blokuje Świdzikowski! Korner dla GKS-u.
9' Szybkie wznowienie rzutu wolnego mogło zaskoczyć rywala! Leandro jednak pogubił się w dryblingu.
7' Radzewicz centruje w piłkę w pole karne Szadego - piłka jednak spokojnie po strzale jednego z piłkarzy GKS-u mija bramkę.
5' Leandro faulowany w kontrze w środkowej części boiska.
5' Brągiel goni za piłką którą dostał prostopadle - niestety za mocno.
4' Dośrodkowanie w pole karne - Świdzikowski uderza główki - obok bramki.
3' Faulowany gracz Radomiaka na 30 metrze od bramki rywala.
1' Rozpocznie GKS! Gramy!

*Wspaniała atmosfera na trybunach od początku tego meczu! Mecz zostanie chwilowo opóźniony ze względu na konfetti rzucone przez kibiców GKS-u.
*Prezentacja drużyn! Niebawem zaczynamy!
*Piłkarze już w szatni przygotowują się do spotkania. Mecz w Tychach rozpoczynamy za 7 minut!
*Do meczu pozostało już jedynie 10 minut! Jak dotąd historia spotkań pomiędzy Radomiakiem a GKS-em Tychy kończyły się trzema wygranymi Zielonych, trzema remisami oraz trzema zwycięstwami GKS-u.
*Na stadionie ma pojawić się dziś łącznie 10 tysięcy kibiców!
*Już za 20 minut początek spotkania! W składzie Zielonych od pierwszych minut Leandro!
*Na naszej stronie na facebooku mogą Państwo obejrzeć stadion GKS-u! Robi ogromne wrażenie!
*Na stadionie zameldowali się także kibice Radomiaka Radom!
*Obydwie drużyny już na płycie boiska, przeprowadzają rozgrzewkę.