FUTBOLOWY WEEKENDOWY ROZKŁAD JAZDY Przed nami kolejny, pełen futbolowych emocji weekend. Sprawdźcie więc, gdzie, z kim i o której zagrają wasi pupile i tradycyjnie zapraszamy na stadiony
II LIGA
ODRA OPOLE - RADOMIAK RADOM, sobota, godz. 16
IV LIGA
KS KONSTANCIN - PILICA BIAŁOBRZEGI, sobota, godz. 13
ORZEŁ WIERZBICA - SZYDŁOWIANKA SZYDŁOWIEC, sobota, godz. 13
OSKAR PRZYSUCHA - PROCH PIONKI, sobota, godz. 15
LKS PROMNA - WILGA GARWOLIN, sobota, godz. 16
BROŃ RADOM - KS RASZYN, sobota, godz. 17
ZNICZ II PRUSZKÓW - ENERGIA KOZIENICE, niedziela, godz. 11
CAMPEON LIGA OKRĘGOWA
GKS DROGOWIEC JEDLIŃSK - KS POTWORÓW, sobota, godz. 11
SKARYSZEWIANKA SKARYSZEW - ZAMŁYNIE RADOM, sobota, godz. 15
ZWOLENIANKA ZWOLEŃ - ZAWISZA SIENNO, sobota, godz. 16
TKKF GRÓJEC - POLONIA IŁŻA, niedziela, godz. 13.30
POWIŚLANKA LIPSKO - LEGION GŁOWACZÓW, niedziela, godz. 15
KS WARKA - MAZOWSZE GRÓJEC, niedziela, godz. 15
IŁŻANKA KAZANÓW - CENTRUM RADOM, niedziela, godz. 15
JODŁA JEDLNIA - PILICA NOWE MIASTO, niedziela, godz. 16
A KLASA (grupa I)
KP STANISŁAWICE - ORONKA OROŃSKO, sobota, godz. 15
ISKRA GÓZD - GRYF POLICZNA, sobota, godz. 16
AKCJA JASTRZĘBIA - PLON GARBATKA-LETNISKO, sobota, godz. 16
HUBERTUS CHOMENTÓW - MEGAWAT ŚWIERŻE GÓRNE, sobota, godz. 16
ZORZA KOWALA - GRACJA TCZÓW, niedziela, godz. 16
GRYFIA MIRÓW - STRAŻAK WIELOGÓRA, niedziela, godz. 16
ENERGIA II KOZIENICE - GKS KRÓLEWSCY JEDLNIA, niedziela, godz. 17
A KLASA (grupa II)
MOGIELANKA MOGIELNICA - KRASKA JASIENIEC, sobota, godz. 14
SADOWNIK BŁĘDÓW - MKS WYŚMIERZYCE, niedziela, godz. 16
ORZEŁ GIELNIÓW - POWAŁA TACZÓW, niedziela, godz. 16
CHOJNIAK WIENIAWA - KS BŁOTNICA STARA, niedziela, godz. 16
JAGUAR WOLANÓW - ZODIAK SUCHA, niedziela, godz. 16
SKS POTWORÓW - SOKÓŁ PRZYTYK, niedziela, godz. 16
B KLASA (grupa I)
WUKS RUDA WIELKA - KS MAKÓW, sobota, godz. 16
WISŁA CHOTCZA - KRĘPIANKA RZECZNÓW, niedziela, godz. 15
VIDEO CIEPIELÓW - GKS SIECIECHÓW, niedziela, godz. 15
WISŁA SOLEC - LEGION SUSKOWOLA, niedziela, godz. 16
HUBAL CHLEWISKA - LZS ZALESICE, niedziela, godz. 16
WKS ZAJEZIERZE - KS JASTRZĄB, niedziela, godz. 16
B KLASA (grupa II)
LEGION II GŁOWACZÓW - KS MAGNUSZEW, sobota, godz. 14
ZORZA KLWÓW - TĘCZA AUGUSTÓW, niedziela, godz. 15
KS LESZNOWOLA - GKS BELSK DUŻY, niedziela, godz. 16
ISKRA ZBROSZA DUŻA - GPSZ GŁUCHÓW, niedziela, godz. 16
BLASK ODRZYWÓŁ - KS STROMIEC, niedziela, godz. 16
Poleć artykuł swoim znajomym
Chcesz znać wyniki jeszcze szybciej, a jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? KONIECZNIE ZRÓB TO TERAZ!
|