|   On-line: 32

Czwartoligowa seria z dwoma bratobójczymi konfrontacjami
Drugi triumf w Wierzbicy, i to kosztem Szydłowianki, odnieśli piłkarze Orła. W Konstancinie odpaliła wreszcie Pilica Białobrzegi. Oskar znalazł sposób na Proch. Broń bez problemu pokonała team z ogona tabeli - KS Raszyn

Fenomenalna druga odsłona pojedynku w Konstancinie dała Pilicy drugi triumf w sezonie. Podopieczni Artura Kupca tuż po przerwie wyszła na prowadzenie, zmuszając rywali do odsłonięcia się, co po kilkudziesięciu minutach Obłuski i Michalski wykorzystali jeszcze dwukrotnie.

Drugi komplet "oczek" w rundzie padł łupem Orła. Team z Wierzbicy został nagrodzony za konsekwencję, ale wykorzystał także bezlitośnie błędy defensywy Niebieskich. o ciekawe, przez blisko godzinę gospodarze grali w osłabieniu, ale okazało się, że było to dla nich jeszcze większym bodźcem do zostawienia na placu gry całego serca.

Już po pół godzinie gry Oskar prowadził z Prochem 2:0 i było jasne, że tego meczu nie przegra. Team Bolesława Strzemińskiego do bramki rywali trafił jeszcze raz po przerwie i zainkasował trzy "oczka".

Nie było przełamania w Promnej. Niefart miejscowego KS-u trwa, bo na pewno na porażkę nie zasłużyli, ale rywale z Garwolina byli skuteczniejsi, dlatego wygrali.

KS KONSTANCIN - PILICA BIAŁOBRZEGI 0:3 (0:0)
Bramki:
Rawski (50.), Obłuski (70.), Michalski (75.)

ORZEŁ WIERZBICA - SZYDŁOWIANKA SZYDŁOWIEC 3:1 (2:0)
Bramki:
Bartosiak (10.), Miałkowski (34.), Śliwiński (74.) – Kalbarczyk (81.)
Orzeł: Wnukowski – Paluch, Więczaszek, Ankurowski (46. Kosela), Abramczyk, Miałkowski, Stąpór, Orzechowski, Wójcik, Bartosiak (77. Jaworski), Śliwiński (76. Dziurzyński)
Szydłowianka: Wieczorek – Suwara, Czarnota, Drożdżał, Łaciak, Lewiński, Koniarczyk (46. Kalbarczyk), Leszczyński (81. Ziętkowski), Zagórski, Szyszka (68. Sadkowski), Miller

OSKAR PRZYSUCHA - PROCH PIONKI 3:0 (2:0)
Bramki:
Maciejczak (25.), Madej (30.), Obuch (65.)

LKS PROMNA - WILGA GARWOLIN 0:2 (0:1)
Bramki:
Papiernik (40.), Wiśnioch (88.)
Domański - Jśkiewicz, Wasilewski, Dąbrowski, Stycyzński, Oparcik, Kulej, Trzaska, Majewski, Barzyński, Zakrzewski oraz Lesisz, Stencelewicz, Kozicki, Miziołek

BROŃ RADOM - KS RASZYN 4:1 (1:1)
Bramki:
Czarnecki (30., 80.), Nowosielski (49. - karny), Lesniewski (70.),

ZNICZ II PRUSZKÓW - ENERGIA KOZIENICE, niedziela, godz. 11

Poleć artykuł swoim znajomym

Chcesz znać wyniki jeszcze szybciej, a jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? KONIECZNIE ZRÓB TO TERAZ!

Data: 2016-09-24 13:19:56 | Kategoria: Piłka Nożna / 4 liga | Odwiedzin: 12796