|   On-line: 28

Ważny punkt piłkarzy Radomiaka w Opolu
Wyjazdem do Opola piłkarze Radomiaka zakończyli wrześniową serię spotkań z ekipami z czołówki. Trudność rysującego się przed nimi zadania wzrosła w momencie, gdy okazało się, że nie zagrają w optymalnym zestawieniu. Była jednak walka i chociaż nie był to finezyjny mecz, liczy się zdobyty na boisku wicelidera jeden punkt

ODRA OPOLE - RADOMIAK RADOM 0:0
Odra: Weinzettel - Brusiło, Kowalski, Przystalski, Winiarczyk, Wepa, Marek Gancarczyk (58. Ałdaś), Peroński, Mateusz Gancarczyk (73. Niemczyk), Marzec, Staroń (58. Wolny)
Radomiak: Banasiak - Spychała, Grudniewski, Świdzikowski, Sulkowski, Agu, Kościelny, Kwiek (65. Gawron), Brągiel, Śliwiński (55. Cupriak), Filipowicz (73. Lisowski)

Relacja live
* - koniec pojedynku
90 minuta+3 - wolny dla Radomiaka, ale po wrzute Sulkowskiego wyjaśniają defensorzy.
90 minuta+2 - z dystansu uderzył Wepa, ale tak niecelnie, że głowa boli.
90 minuta+1 - Cupriak wpada w pole karne, pada po starciu z obrońcą i domaga się rzutu karnego. Sędzia nie reaguje.
90 minuta - pogramy jeszcze trzy minuty
90 minuta - wrzuca Sulkowski. Obrońcy wybijają. Świdzikowski dopada piłi na 30 metrze, uderzył, ale bardzo niedokładnie.
89 minuta - radomianie wypraowali przewagę w okolicy pola karnego Odry. Wywalczyli rzuto rożny.
87 minuta - Sulkowski chciał zaskoczyć bramkarza gospodarzy strzałem spod linii bocznej boiska. Ale nie trafił w bramkę.
86 minuta - akcja przeniosła się na połowę Odry. To już ostatnie minuty...
85 minuta - Grudniewski sprytnie dał się sfaulować Niemczykowi. Teraz Zielonym będzie zalezało na każdej sekundzie
84 minuta - Kościelny zagrywa prostopadle do Cupriaka, ale ten podwojony w kryciu.
83 minuta - Brągiel został sam na sam z bramkarzem gospodarzy, ale nie uderzył piłki, a Weinzettel pewnie złapał piłkę.
83 minuta - znów nad głowami piłkarzy Banasiak
82 minuta - Świdzikowski przerywa groźny atak Odry przy bocznej linii i otrzymał żółtą kartkę.
81 minuta - kontra Radomiaka, Gawron z Brągielem ruszyli, ale ten pierwszy podał zbyt lekko.
80 minuta - ależ krwi swoimi rajdami prawą stroną psuje radomianom Brusiło. Tym razem po starciu z Sulkowskim, rożny dla Odry. Piłkę łapie Banasiak!
79 minuta - brawo Banasiak!
78 minuta - jest kontra radomian, ale fatalne zakończenie. Sulkowski podał po ziemi do bramkarza gospodarzy.
77 minuta - bardzo groźna akcja Brusiło, ale do dośrodkowanej przez niego piłki nie doszedł ząden z rywali. Rzut rożny. Wyjaśnia Gawron.
75 minuta - Agu w powietrznym pojedynu faulował. Sędzia ukarał go żółtą kartką.
73 minuta - Lisowski zmienia Filipowicza. No to mamy jasność. W ostatnim kwadransie Radomiak będzie bronił remisu? Mamy nadzieję, że nie, a Lisowski swoim doświadczeniem wesprze ofensywę radomian.
72 minuta - Banasiak minął się piłką, każda kolejna minuta przynosi co raz groźniejsze akje gospodarzy. Brągiel leży na murawie.
71 minuta - wierzymy, że Zieloni nie bronią bezbramkowego remisu... Jak na razie zamknięci w okolicy swojego pola karnego. Znowu wrzutka Odry, na róg wybija Agu.
70 minuta - radomianie mieli okazję do kontry, Kościelny wybija piłkę, ale w okolicy środka boiska nie ma żadnego piłkarza Zielonych.
68 minuta - radomianie dali się totalnie zepchnąć rywalom i piłkę wybijaja Świdzikowski, Spychała i Sułkowski. Odra wrzuciła drugi bieg.
65 minuta - Marcin Gawron zmienia Davida Kwieka
64 minuta - tym razem rzut rożny dla radomian. Sulkowski mocno w pole karne, ale futbolówka przeleciała przez cale pole karne.
63 minuta - Agu wraca do gry.
62 minuta - w tej akcji urazu nabawił się Agu.
61 minuta - rożny dla Odry. Świdzikowski najbardziej czujnie.
60 minuta - i znów rzut wolny, ale dla Odry. Kąsliwa wrzutka, Wepa uderza z woleja, gospdoarze domagają się rzutu karnego za rzekome zagranie Kośielnego ręką w polu karnym.
58 minuta - dwie zmiany w Odrze. Wolny za Staronia, Ałdaś za M. Garncarczyka.
57 minuta - Sulkowski przerywa groźną akcję gospodarzy i kontra Zielonych. Szkoda, że Filipowicz nie zdecydował się na dalszą wymianę podań, bo radomianie mogli wpaść w pole karne.
56 minuta - zaiskrzyło pomięzy zawodnikami, męska wymiana zdań w środku boiska, sędzia pogodził Agu i Gancarczyka i wracamy do gry
55 minuta - zmiana w Radomiaku. Cupriak za Śliwińskiego
54 minuta - dwukrotnie gospodarze uderzają z dystansu, ale niecelnie.
53 minuta - radomianie z kontrą, przejęcie gospodarzy, Garncarzyk wpada w pole karne, i tym razem przegrywa pojedynek ze Spychałą.
52 minuta - Filipowicz z 19 metrów z rzutu wolnego, golkiper Odry broni z największym trudem.
50 minuta - ponownie Gancarzyk postraszył radomian, ale tym razem na spalonym.
48 minuta - i znów czujnie Banasiak.
47 minuta - bardzo groźna akcja gospodarzy, strzelał Marek Ganarzyk.
Godz. 17.03 - drugą połowę rozpoczynają Zieloni

* - przerwa
45 minuta+1 - dośrodkowuje Sulkowski, głową strzela Kościelny, ale piłka przeleciała ponad bramką.
45 minuta - Filipowicz wrzuca piłkę z rzutu wolnego, a tam Świdzikowi z nogi piłkę zdjął jeden z obrońów Odry. Będzie jeszcze rzut rożny.
44 minuta - Tomasz Wepa ukarany żółtą kartką po pojedynu przed polem karnym Radomiaka.
42 minuta - gospodarze znów długo rozgrywają piłkę, przerzucają ją od razu w okolie pola karnego, a tam Sulkowski wybja na rzut rożny.
40 minuta - Filipowicz uderzał z 19 metrów. Radomianie powinni zdecydowanie częściej oddawać podobne strzały.
39 minuta - szkoda, że Spychała niedokładnie dośrodkowywał w pole karne, tymczasem kontrę radomian przerywa Kościelny i został ukarany żółtą kartką.
38 minuta - dwie świetne interwencje Banasiaka. To on jest zaporą dla rozpędzających się graczy Odry.
37 minuta - Mateusz Spychała na 24 metrze od bramki faulował rywala. Rzut wolny dla Odry. Garnarczyk dośrodkowuje, piłka odbija się od jedengo z defensorów Radomiaka i piłka wylatuje na rzut rożny.
36 minuta - Agu przejmuje piłkę w śroku pola, dogrywa do Brągiela, ten ostatni wrzua w pole karne, ale nie było tam żadnego piłkarza z Radomia.
34 minuta - po dalekim wrzucie z autu Banasiak pokazał, kto rządzi w polu karnym
32 minuta - po interwencji fizjoterapeutów Grudniewski wraca do gry.
30 minuta - świetna akcja Winiarczyka, którą przerwał Agu. Na murawie tymczasem leży Grudniewski.
29 minuta - szkoda, że tym razem Zieloni rozegrali rótko rzut rożny, bo nic z tej akcji nie wyszło.
28 minuta świetne przejęcie Spychały, a potem po kilku podaniach między Zielonymi, wywalczyli oni rzut rożny.
27 minuta - rzut wolny dla Radomiaka z 28 metrów. Przy piłce Kwiek i Agu. Strzelał ten pierwszy, ale podobnie jak rywal przed chwilą, bardzo wysoko nad bramką.
25 minuta - Marzec postraszył Zielonych strzałem z 18 metrów. Piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką bramki.
24 minuta - no i pod stadion dotarła już blisko 200-osobowa grupa kibiów Radomiaka.
23 minuta - rzut wolny dla Odry z 25 metrów. Gancarczyk wziął rozbiego, ustawił się niczym Ronaldo, ale piłka ląduje w rękach Piotra Banasiaka.
21 minuta - Filipowicz wpada w pole karne, próbuje manewrować dwóch defensorów, ale rywale wybijają piłkę na aut.
20 minuta - właśnie na takie akcje, jak ta przed kilkudziesięciu sekundami, radomianie muszą uważać.
19 minuta - Piotr Banasiak przeszedł solidny egzamin. Ale zdał go wzorowo łapiać piłkę uderzoną z ponad 20 metrów.
15 minuta - Agu powalony na murawę powalony okolo 45 metrów od bramki. Kwiek będzie dośrodkowywał.
13 minuta - Brągiel wymanewrował rywala w środkowej strefie boiska, a po polem karnym Odry zmusił do błędu Winiarczyka.
11 minuta - piłkarze Odry przyspieszyli tempo, ale raz na ich drodze stanął Spychala, za drugim razem Brągiel.
10 minuta - Filipowicz w walce z Marcem, niestety nie był w stanie minąć rywala.
7 minuta - gospodarze długimi rozegraniami starają się uśpić czujność radomian. Wrzutka w pole karne, ale tam pewnie interweniuje Świdzikowski.
5 minuta - sytuację wyjaśnia Marzec. Gospodarze znów zaczynają budowanie akcji od swojego pola karnego.
4 minuta - radomianie zdobywają kolejne metry, co raz bliżej pola karnego gospodarzy.
3 minuta - gospodarze bardzo szybka wymiana pomiędzy swoimi piłkarzami i błyskawicznie znalećli się w polu karnym Radomiaka, Garncarczyk uderzył z 14 metrów, ale tuż obok słupka.
1 minuta - szybko zaczęli radomianie, Śliwiński do Brągiela, ale podawał zbyt mocno.
Godz. 16.01 - rozpoczynają gospodarze. Odra dzisiaj na granatowo-czerwono, Radomiak na Zielono-Biało
Godz. 15,58 - sędzia Korycki wyprowadza obydwie jedenastki na murawę.
Godz. 15.55 - do marzeń szefów Odry, żeby na trybunach zasiadło cztery tysiąe osób wiele brakuje, ale i tak na trybunie już ponad dwa tysiące fanów.
Godz. 15.50 - obydwa zespoły już po rozgrzewce. Czekamy na pierwszy gwizdek Krzysztofa Koryckiego z Warszawy
Godz. 15.33 - witamy ze stadionu w Opolu. Znamy już składy w jakich, zagrają dzisiaj obydwa zespoły
Godz. 13 - jesteśmy jeszcze w drodze do Opola. Początek relacji live planujemy kilkanaście minut przed rozpoczęciem pojedynku. Zapraszamy

Data: 2016-09-24 13:27:48 | Kategoria: Piłka Nożna / 2 liga | Odwiedzin: 18543

Oskar Przysucha zapuntkował na trudnym terenie 13-04-2024

Wróciły stare demony Drogowca Jedlińsk 13-04-2024

HydroLuksiary przekonały się o sile poznańskiej lokomotywy 13-04-2024

Bez bramek w meczu Broni Radom z Mławianką Mława 12-04-2024

PIŁKARSKI ROZKŁAD JAZDY NA WEEKEND (12-14 kwietnia) 12-04-2024

Cztery medalowe zdobycze radomian na młodzieżowych mistrzostwach Polski 11-04-2024