|   On-line: 19

A klasa (gr. II): Trwa pogoń za liderem z Mogielnicy. Strzelanina w Wolanowie
Sadownik Błędów wykorzystał szansę zrównanania się punktami z otwierającą tabelę Mogielanką Mogielnica. Wygrały także Orzeł Gielniów, Sokół Przytyk oraz Zodiak Sucha. Chojniak zremisował z KS-em Błotnica

Mocne uderzenie po przerwie zanotowali piłkarze Sadownika, którzy w 51. minucie prowadzili z MKS-em Wyśmierzyce już 3:0. Nawet rozprężenie w ich szeregach nie było w stanie odebrać im dzisiaj zwycięstwa.

Orzeł Gielniów i Powała Taczów toczyły istną wymianę ciosów, dwukrotnie celnie ciosy zadali jednak gospodarze. Dwie piękne bramki dla Sokoła Przytyk zdobył Patryk Kołodziejczyk i wraz z kolegami sięgnął po trzy punkty w Potworowie.

SADOWNIK BŁĘDÓW - MKS WYŚMIERZYCE 5:2 (1:0)
Bramki:
samobójcza, M. Krawczyk (50.), Majdaszewski (51., 65.), R. Krawczyk (90.) - dla Sadownika

ORZEŁ GIELNIÓW - POWAŁA TACZÓW 2:0 (1:0)
Bramki:
Posmyk (4.), Michałowicz (80.)

CHOJNIAK WIENIAWA - KS BŁOTNICA STARA 2:2 (1:1)
Bramki:
Kowalczyk, Witasiński - dla Chojniaka

JAGUAR WOLANÓW - ZODIAK SUCHA 4:6 (0:3)
Bramki:
Majda (13.), Ł. Prasek (18.), Grzywacz (40.), Glegoła (60.), Nowak (70.), Sznyrka (85.) - dla Zodiaka

SKS POTWORÓW - SOKÓŁ PRZYTYK 0:2 (0:1)
Bramki:
Patryk Kołodziejczyk 2

W sobotę:
MOGIELANKA MOGIELNICA - KRASKA JASIENIEC 6:0 (3:0)

Poleć artykuł swoim znajomym

Chcesz znać wyniki jeszcze szybciej, a jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? KONIECZNIE ZRÓB TO TERAZ!

Data: 2016-09-25 15:14:08 | Kategoria: Piłka Nożna / Klasa A (grupa II) | Odwiedzin: 9556