|   On-line: 51

RCS Cerrad Czarni pokonali Skrę Bełchatów na zakończenie rundy [GALERIA]
W ostatnim meczu sezonu zasadniczego Młodej Ligi RCS Cerrad Czarni Radom pokonali Skrę Bełchatów 3:1. Zapraszamy do galerii zdjęć z tego meczu autorstwa Emila Ekerta.

Niezależnie od rezultatu spotkania ze Skrą, pewne było, że Czarni ukończą sezon zasadniczy na 3. miejscu.

Pierwszy set dla radomian był znakomity - Czarni wygrali aż 25:12, choć na początku wynik dość długo oscylował wokół remisu. Drugi set dla gospodarzy był zdecydowanie gorszy, Czarni musieli w nim uznać wyższość Skry. Dwie, jak się okazało, ostatnie partie, były niezwykłe zacięte. Radomianie zachowali jednak więcej zimnej krwi i mogli cieszyć się z końcowego sukcesu.

Najlepszym zawodnikiem meczu został wybrany Kacper Wasilewski.

Zapraszamy Was także do naszej nowej grupy na Facebooku. Dołączajcie i zapraszajcie znajomych. Dzięki temu będziecie na bieżąco z tym, co dzieje się w sporcie w Radomiu i okolicach.

Data: 2017-02-18 19:40:18 | Kategoria: Siatkówka / Młodzież | Odwiedzin: 3524