|   On-line: 32

Sensacja w Radomiu! Olimpia zremisowała z Radomiakiem
Piłkarze Radomiaka czekają na na pierwsze gole i zwycięstwo wiosną. Chyba nikt nie wyobrażał sobie, żeby zespół mógł w spotkaniu z Olimpią Zambrów stracić punkty. Sesacyjny wynik stał się jednak faktem - Olimpia zremisowała z Radomiakiem na jego boisku. Jakkolwiek paradoksalnie to zabrzmi, Radomiak wyszarpał remis w ostatnich sekundach...

RADOMIAK RADOM - OLIMPIA ZAMBRÓW 1:1 (0:1)
Bramki: Leandro (90.- karny) - Piasecki (19. - karny)

Radomiak: Szady - Tarnowski, Grudniewski, Gurzęda, Sulkowski, Kościelny, Bemba, Stąporski, Colina, Filipowicz, Leandro
Olimpia: Czapliński - Byszewski, Cyfert, Kuczałek, Kołodziejski, Bach, Osoliński, Michałowski, Kotus, Piasecki, Szerszeń

Relacja live:

90'+6' - KONIEC MECZU. Radomiak po raz kolejny traci punkty...
90'+5' - Wojczuk z sześciu metrów nad bramką. Falon za Szerszenia
90'+4' - niebywały chaos na boisku
90'+2' - cały stadion widział rzut rożny dla Radomiaka, oprócz sędziego liniowego
90' - GOOOOOOOL! Leandro tradycyjnie pewnie w środek. Doliczone 5 minut
89' - karny dla Radomiaka. Faulowany Wojczuk
88' - stuprocentowa akcja Radomiaka - Wojczuk uderzał, a Stanisławski chyba przypadkowo z metra wybił piłkę zmierzającą do siatki
86' - druga akcja w meczu Olimpii i piłkę z linii bramkowej wybija Colina. Rzut rożny
85' - indywidualnie Leandro, ale zgubił piłkę
83' - spóźniona interwencja Grzybowskiego. Druga żółta kartka dla niego. Olimpia w dziesiątkę. Musi wykorzystać to Radomiak
82' - Cupriak w walce o piłkę faulował Czaplińskiego
81' - rzut rożny dla Radomiaka. Stanisławski przenosi piłkę nad bramką
80' - bardzo groźnie z dystansu uderzał Piasecki, ale czujnie zmarznięty z nudów Szady. Żółta kartka dla Byszewskiego
77' - minuty mijają, a Olimpia dalej umiejętnie się broni
74' - Zieliński za Bacha
72' - Kościelny głową, ale w środek. Zmiana w Olimpii, Brzeski za Kotusa
71' - z dystansu Leandro. Piłka odbija się od zawodnika gości i wychodzi na rzut rożny
70' - od razu żółta kartka dla Stanisławskiego. Tym razem chyba pospieszył się sędzia
69' - wreszcie Stanisławski za Stąporskiego. Długo trzeba było czekać na tą zmianę
68' - teraz na minimalnym spalonym Wojczuk, który mógł znaleźć się w sytuacji sam na sam
66' - rzut rożny dla Radomiaka. Groźnie, ale znów obok bramki
64' - bardzo brzydki, ale przemyślany faul Kołodziejskiego na Stąporskim. Żółta kartka. Coraz goręcej pod bramką gości. Teraz wolny z narożnika pola karnego
63' - Leandro miał przed sobą pustą bramkę, przeniósł jednak piłkę głową ponad poprzeczką
62' - zamykał akcję Sulkowski, ale miał trudną piłkę i oddał niecelne strzał
61' - Wojczuk za Filipowicza
60' - żółtą kartką za faul na Stąporskim upomniany Grzybowski
59' - Grzybowski za Osolińskiego
58' - kolejna akcja Radomiaka. Z dystansu celnie Cupriak. Szkoda, że w środek
56' - indywidualna akcja Stąporskiego - rzut rożny
55' - wreszcie stara się dojść do głosu Radomiak. Teraz dłużej przy piłce, ale na razie Czapliński nie musiał interweniować
53' - dobra akcja na lewym skrzydle. Rzut rożny dla Radomiaka. Niedokładnie Sulkowski. Kolejny korner
51' - przerwa w grze. Leży na murawie jeden z zawodników Olimpii
50' - o dziwo, na początku drugiej połowy aktywniejsi goście
48' - strzelał Szerszeń, ale w środek bramki i bez problemu Szady
47' - wydaje się, że trójką obrońców będzie teraz grał Radomiak. Nic jednak dziwnego, skoro przez całą pierwszą połowę Olimpia w polu karnym Radomiaka pojawiła się tylko raz
46' - rozpoczyna się druga połowa! Wszyscy kibice liczą, że zobaczymy w niej odmienionego Radomiaka. Ten mecz bez wątpienia jest jeszcze o wygrania! Od początku drugiej połowy za Tarnowskiego pojawił się Cupriak
45' - koniec pierwszej połowy. Póki co sensacja ogromnego kalibru w Radomiu. W przerwie trener Liczka raczej nie będzie przebierał w słowach, jeśli chce dotrzeć do swoich piłkarzy
44' - kolejny rzut wolny dla Radomiaka - 35 metrów od bramki Czaplińskiego. Uderzał Leandro, ale nad poprzeczką
42' - Sulkowski w mur, dobitka Coliny zablokowana
41' - przyspieszył trochę Radomiak i od razu efekt. Bemba faulowany tuż przed polem karnym
39' - Leandro zbyt mocno w pole karne do Sulkowskiego
37' - z dystansu uderzał Filipowicz, ale trafił w Stąporskiego
34' - między środkowymi obrońcami Radomiaka piłka krąży bardzo dobrze. Szkoda, że w innych sektorach boiska jest gorzej. Teraz do nikogo długą piłkę posłał Bemba
32' - rzut rożny dla Radomiaka. Zamieszanie w polu karnym, ale nic z tego
30' - dłużej przy piłce utrzymuje się Radomiak, ale na razie nic z tego nie wynika
27' - indywidualnie próbował Leandro, ale bez problemu powstrzymali go obrońcy gości
25' - w prostych sytuacjach nerwowo piłkarze Radomiaka. Teraz strata Tarnowskiego
23' - kolejna długa piłka absolutnie do nikogo od Kościelnego. Powoli nawet trenerowi Liczce puszczają nerwy
21' - teraz piłkę w siatce Olimpii umieszcza Colina, ale sędziowie odgwizdali mocno dyskusyjnego spalonego. Trzeba będzie zobaczyć powtórkę, by przekonać się, czy mieli irację
19' - gol dla Olimpii... Przypadek rządził tą akcją, ale po raz kolejny zimny prysznic dla piłkarzy Radomiaka
18' - Olimpia w żółwim tempie budowała swoją akcję. Przypadkowo w polu karnym kopnięty jeden z graczy gości i rzut karny...
16' - długa piłka od Kościelnego, ale do nikogo...
15' - znów kilka zagrań bez przyjęcia piłkarzy Radomiaka - przodował w tym Colina. Akcja zakończona zbyt lekkim i niecelnym strzałem Tarnowskiego
13' - z bardzo dużym zaufaniem do Szadego grał Grudniewski. Na szczęście nie pomylił się bramkarz Radomiaka, ale w trudnej sytuacji tym zagranie postawił go obrońca
11' - rzut wolny dla Radomiaka na wysokości pola karnego, z bocznej strefy boiska. Sulkowski, jednak zbyt krótko
10' - teraz kapitalnie Bemba - minął niczym treningowe tyczki kilku zawodników Olimpii, płaskie dośrodkowanie, ale nikt nie zamykał akcji na długim słupku
9' - powoli zarysowuje się przewaga Radomiaka
8' - Stąporski pomógł sobie ręką, próbując opanować piłkę
6' - Tarnowski ładnie długim podaniem szukał w polu karnym gości Stąporskiego. Odrobinę za mocno
4' - bardzo zdecydowanie od początku meczu grają piłkarze Olimpii i gdyby sędzia był nieco mniej cierpliwy, to mógłby pokazać już dwie żółte kartki
3' - mocne, płaskie dośrodkowanie Sulkowskiego w pole karne i niewiele zabrakło, by Leandro skutecznie zamknął akcję
2' - w środku pola faulowany Leandro. Wcześniej kilka podań na jeden kontakt piłkarzy Radomiaka
1' -rozpoczął Radomiak!

17:59 - Radomiak zagra dziś w jednolitych białych strojach. Goście niebieskie koszulki, białe spodenki
17:58 - sędzia Marcin Bielawski wyprowadza obie jedenastki na boisko
17:56 - kibice powoli wypełniają stadion. Frekwencja na pewno niższa, niż na meczu inauguracyjnym, ale dziś także dużo osób zdecydowało się wspierać Radomiaka w walce o pierwsze zwycięstwo wiosną
17:54 - piłkarze obu zespołów już w szatniach. Boisko zostaje teraz solidnie zroszone
17:45 - już tylko minuty dzielą nas od pierwszego gwizdka. Przedstawiamy zatem wyjściowe jedenastki

MAD

Poleć artykuł swoim znajomym

Chcesz znać wyniki jeszcze szybciej, a jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? KONIECZNIE ZRÓB TO TERAZ!

Zapraszamy Was także do naszej nowej grupy na Facebooku. Dołączajcie i zapraszajcie znajomych. Dzięki temu będziecie na bieżąco z tym, co dzieje się w sporcie w Radomiu i okolicach.

Data: 2017-03-24 15:36:51 | Kategoria: Piłka Nożna / 2 liga | Odwiedzin: 22327

Oskar Przysucha zapuntkował na trudnym terenie 13-04-2024

Wróciły stare demony Drogowca Jedlińsk 13-04-2024

HydroLuksiary przekonały się o sile poznańskiej lokomotywy 13-04-2024

Bez bramek w meczu Broni Radom z Mławianką Mława 12-04-2024

PIŁKARSKI ROZKŁAD JAZDY NA WEEKEND (12-14 kwietnia) 12-04-2024

Cztery medalowe zdobycze radomian na młodzieżowych mistrzostwach Polski 11-04-2024