|   On-line: 29

Piłkarze Radomiaka nie obronili honoru na własnym boisku
Piłkarze Radomiaka w drugiej odsłonie barażowej przygody mieli wstać z kolan. Niedzielny bój z Drutex-Bytovią był także bitwą Radomiaka o honor i o to, by nie zakończyć sezonu kolejnym, bolesnym policzkiem. Okazało się, że to tylko naiwne marzenia kibiców. Radomiak przegrał 0:2.

RADOMIAK RADOM - DRUTEX-BYTOVIA BYTÓW 0:2 (0:0)
Bramki: Rzuchowski (51., 75.)

Radomiak: Adamczyk - Grudniewski, Świdzikowski, Kościelny, Sulkowski, Agu, Bemba, Kwiek, Cupriak, Stanisławski, Tarnowski
Bytovia: Oszmaniec - Bąk, Gonzalez, Kamiński, Poczobut, Rzuchowski, Surdykowski, Wacławczyk, Wilczyński, Wilk, Wolski

RELACJA LIVE:
90'+2' - koniec meczu...
90' - dwie minuty potrwa jeszcze ta katastrofalna runda wiosenna. Ładnie z dystansu Leandro, jedna tuż nad poprzeczką
89' - w odpowiedzi ładnie z dystansu Ploj i Adamczyk na róg
86' - znakomity strzał z dystansu Leandro i jeszcze lepsza parada Oszmańca
85' - lekkie, techniczne uderzenie Cieślika i pewnie łapie Adamczyk
84' - Lenadro zrobił sobie miejsce w polu karnym, oddał strzał, ale w środek i bez trudu Oszmaniec
81' - próbował Tarnowski, ale zbyt ostry kąt i tylko boczna siatka
79' - na spalonym złapany Stanisławski
77' - Cieślik za Wacławczyka
75' - drugi gol dla Bytovii. Miękko bita w pole karne piłka, lekko trącił ją tylko Rzuchowski i bez szans Adamczyk
73' - ofiarnie zawodnicy Radomiaka - najpierw próbował strzelać Stanisławski, ale został zablokowany. Później poprawka Tarnowskiego obok słupka
72' - kolejny rzut rożny dla gości
71' - Adamczyk z trudem wybija na róg mocny strzał z rzutu wolnego
68' - dobre uderzenie z dystansu Bemby, ale piłka nad poprzeczką
67 - Filipowicz za Kwieka i Bąk za Wilka
64' - Gonzalez fauluje Leandro i ogląda żółtą kartkę. Stąporski za Cupriaka
60' - Ploj za Poczobuta. Żółta kartka dla Kwieka
59' - sam na sam z Adamczykiem Surdykowski i górą bramkarz Radomiaka! Nie istnieją od kilku minut piłkarze Radomiaka
56' - kapitalna, czysta interwencja Bemby, który uprzedził w ostatniej chwili wycodzącego sam na sam Kamińskiego
55' - indywidualnie Leandro, nie mogli sobie z nim poradzić gracze Bytovii, powstrzymany w końcu faulem
54' - teraz kościelny chciał wyprowadzić Surdykowskiego sam na sam z Adamczykiem, ale odskoczyła piłka napastnikowi gości
51' - gol dla gości, którzy właściwie pierwszy raz zagrozili Radomiakowi. Kwiek nieodpowiedzialnie stracił piłkę na 30. metrze, kontra gości i bez szans Adamczyk
50' - Leandro za Agu. Żółta kartka dla Sulkowskiego
49' - mnóstwo czasu miejsca miał Grudniewski, a mimo to dośrodkował prawie za linię boczną
48' - dośrodkowanie w pole karne Radomiaka i Surdykowski bliski zamknięcia akcji
46' - rozpoczęła się druga połowa
45'+1' - koniec pierwszej połowy
45' - zaledwie minuta doliczona do pierwszej połowy. Dziwne, bo przerw w grze było bardzo dużo
44' - za wolno i bardzo schematycznie gra Radomiak. Jest póki co lepszy od Bytovii, ale bramce Oszmańca nie zagraża
42' - teraz zbyt mocne podanie od Bemby