|   On-line: 36

Zieloni zdominowali w Tarnobrzegu Siarkę!
Piłkarze Radomiaka przekonali się, że Siarka Tarnobrzeg jest dobrze zorganizowanym zespołem. Nie odpuszcza nawet grając w dziesięciu przy stanie 0:2. Radomianie udowodnili jednak, że są bardziej dojrzałym teamem i w pełni zasłużenie zgarnęli drugie zwycięstwo w sezonie! Po raz kolejny do bramki rywali trafił Leandro Rossi. Okazję do fetowania po zdobyciu gola miał także Kamil Cupriak i Jakub Rolinc.

SIARKA TARNOBRZEG – RADOMIAK RADOM 1:3 (0:0)
Bramki:
Zaradny (75.) - Leandro (51.), Cupriak (74.), Rolinc (80.)
Siarka: Dybowski - Witasik, Stępień, Broź, Czyżycki (72. Witkowski), Płatek, Grzesik, Dawidowicz, Kubowicz, Janeczko (54. Radulin), Ropski
Radomiak: Gostomski - Jakubik, Klabnik, Świdzikowski, Grudniewski, Brągiel (61. Mazan), Wolak, Bemba, Colina (66. Rolinc), Cupriak (74. Filipowicz), Leandro (71. Jabłoński)

RELACJA LIVE
* koniec spotkania. Radomiak po dwóch kolejkach ma komplet punktów. Brawo!
90 minuta+4 - Rolinc pędził lawą stroną boiska, ale sędzia przerwał akcję.
90 minuta+3 - Broź ruszył lewą stroną, wpadł w pole karne, ale uderzył prosto w Gostomskiego.
* mecz potrwa jeszcze przynajmniej pięć minut
90 minuta - rywale wrzucają piłkę na aferę, Zieloni bronią się całą drużyną.
89 minuta - słupek Siarki, a potem Kubowicz z 5 metrów strzelił wysoko nad bramką.
88 minuta - Rolinc wygrał siłowy pojedynek z ryalem, dogrywał do Filiowicza, ten pada na 10 metrze, ale sędzia kazał grać dalej.
87 minuta - radomianie rozgrywają długo piłkę, a rywale bezradnie biegają za nimi próbując im ją odebrać.
85 minuta - Grzesik uderza głową. Pilka szybuje nad poprzeczką bramki.
82 minuta - bardzo dojrzale piłkarze Radomiaka prezentują się po przerwie i gdyby nie kiks przy stracie gola, w komplecie zebraliby najwyższe z mozliwych noty
80 minuta - dwukrotnie radomianie lewą stroną, ale dopiero po przeniesieniu gry na prawą stronę Rolinc zdecydował się na strzał i trafił do bramki gospodarzy!
77 minuta - znów Siarka. Zaradny i Witkowski nie zdołali jednak oddać celnego strzału.
75 minuta - tym razem błąd Gostomskiego i Zaradny strzela bramkę kontaktową
74 minuta - Filipowicz zmienia strzelca gola.
74 minuta - Błędy w defensywie gospodarze i 2:0 dla radomian. Kamil Cupriak!
72 minuta - gospodarze totalnie się odsłonili, Broź sam na sam z Gostomskim, ale trafia prosto w niego.
72 minuta - Witkowski zmienia Czyżyckiego w Siarce
71 minuta - Jabłoński zmienia Leandro.
70 minuta - rozgrywający bardzo dobry mecz Cupriak jest juz bardzo zmęczony i dośrodkował niedokładnie.
68 minuta - gospodarze się otworzyli, co otwiera drogę do ich bramki radomianom. Mazan po dograniu Cupriaka trafia w poprzeczkę.
66 minuta - rolinc debiutuje w Radomiaku. Zmienił Colinę
66 minuta - Mazan ukarany żółtą kartką.
64 minuta - Witasik trafia w słupek! Zieloni stanęli na chwilę i Siarka pokazała, że dzisiaj jeszcze nie pogodziła się z porażką.
63 minuta - Zaradny po świetnym dograniu Brozia minimalnie obok słupka.
62 minuta - piłka w siatce po strzale Mazana, ale sędziowie wskazali, ze przy dosrodkowaniu Cupriaka piłka minęla końcową linię boiska
61 minuta - Mazan zmienia Brągiela.
60 minuta - Broź pada w polu karnym po starciu z Grudniewskim. Sędzia nie reaguje.
59 minuta - Świdzikowski po wrzutce Leandro uderzał piłkę głową. Pomylił się o milimetry.
58 minuta - Zieloni zachowali się jak rasowy bokser, który dał w przeciągu 5-6 minut wyżyć się rywalom i skarcił go bezlitośnie. Teraz Zieloni w natarciu!
56 minuta - Colina uderzał z wolnego z 23 metrów, ale obok bramki.
55 minuta - Stępień faulował Leandro i otrzymał czerwoną kartkę!
52 minuta - Gostomski broni strzał Grzesika z 8 metrów.
51 minuta - LEANDRO wykończył akcję Zielonych po rajdzie Cupraiaka111
50 minuta - Płatek z 19 metrów uderzyl tuż nad poprzeczką bramki Zielonych.
48 minuta - napór Siarki. Stępień uderzył z ostrego kąta.
48 minuta - zadrżaly serca fanów Radomiaka, Świdzikowski wyjaśnia/
47 minuta - Siarka w natarciu, Platek powstrzymany przez Świdzikowskiego.
Godz. 19.04 - rozpoczęli gracze Siarki

* - koniec pierwszej połowy
45 minuta+2 - rożny dla Siarki, ale bez efektu
45 minuta - Jakubik wywalczył rzut rożny dla radomian. Po dośrodkowaniu Leandro tym razem srawę wyjaśnił Stępień.
* po dośrodkowaniu Coliny Broź wybija piłkę w pole.
44 minuta - Brągiel uderzył z blisko 30 metrów, Dybowski z problemami wybija piłkę na róg. Wreszcie celny strzał Zielonych.
42 minuta - kontra radomian, Brągiel pada tuż za linią środkową boiska, ale defensorzy interweniowali czysto.
41 minuta - rzut wolny dla Siarki z ok 40 metrów.
38 minuta - Klabnik wybija piłkę spod nóg Janeczka. Rożny dla Siarki.
37 minuta - Stępień nie przebierał w środkach, żeby zatrzymać Leandro. Ujrzał za to żółtą kartkę.
36 minuta Leandro huknął z 25 metrów, ale piłka przeleciała obok bramki.
35 minuta - Cupriak znów uprzedzony przez Czyżyckiego.
32 minuta - Bemba uderzył z 14 metrów, trafił w obrońcę.
* - mamy chwilę przerwy na uzupełnienie płynów przez obydwa teamy
30 minuta - Jakubik i Cupriak nie znaleźli wspólnego języka pod bramką gospodarzy.
28 minuta - fani Radomiaka rozpoczynają doping. Do tej pory bowiem na trybunach mieliśmy nieco piknikową atmosferę
27 minuta - wreszcie wypad radomian, ale Cupriak dośrodkowywał bardzo niecelnie.
26 minuta - Grudniewski bardzo odważnie interweniował na linii pola karnego. Czysto!
24 minuta - Colina uderza, ale prosto w bramkaza.
23 minuta - szarżującego Leandro fauluje Witasik i zobaczył za to żółtą kartkę.
21 minuta - tym razem Jakubik udowadnia, że nieprzypadkowo występuje na prawej stronie boiska.
19 minuta - radomianie próbują pominąć drugą linię, ale defensorzy Siarki bardzo czujnie.
17 minuta - piłkarze walczą o zdominowanie środkowej strefy boiska, i wydają się w tym czasie łapać też głębszy oddech w strasznej "duchocie", jaka tu panuje.
14 minuta Klabnik i Jakubik zatrzymali szarżującego Dawidowskiego.
12 minuta - pierwsza groźna kacja Siarki. Świdzikowski powstrzymuje Ropskiego.
11 minuta - Brągiel minal dwóch obrońców, ale kolejny duet znalazł sposób na jego zatrzymanie.
9 minuta - Leandro mocno, ale bardzo niedokładnie.
8 minuta - Bemba faulowany na 35 metrze od bramki Dybowskiego. Będzie rzut wolny.
7 minuta - Brągiel próbował dośrodkowania, ale zbyt głeboko.
6 minuta - Bemba zagrywał prostopadle do Cupriaka, ale ten ostatni minimalnie na spalonym
4 minuta - Zieloni w ataku pozycyjnym, próba przyspieszenia przez Colinę, ale Dybowski czujnie na linii pola karnego.
3 minuta - gospodarze w natarciu, ale bardzo mądrze w defensywie Wolak.
1 minuta - pierwsza akcja Zielonych, ale niedokładne dogranie do Leandro.