|   On-line: 28




 
Broń Radom poznała terminarz III ligi
Pierwszy mecz sezonu, przed własną publicznością z Legią II Warszawa, ostatni rundy jesiennej na wyjeździe z Victorią Sulejówek - beniaminek III ligi, Broń Radom, zna już nie tylko rywali, ale również terminarz rozgrywek. Start jesieni w sobotę 11 sierpnia, zakończenie w niedzielę 18 listopada.


Kolejka 1 - 11-12 sierpnia
Unia Skierniewice - Legionovia Legionowo
Sokół Aleksandrów Łódzki - Ursus Warszawa
Ruch Wysokie Mazowieckie - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Broń Radom - Legia II Warszawa
Polonia Warszawa - Victoria Sulejówek
Pelikan Łowicz - MKS Ełk
Olimpia Zambrów - Huragan Morąg
Sokół Ostróda - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Znicz Biała Piska - ŁKS 1926 Łomża

Kolejka 2 - 15 sierpnia
Legionovia Legionowo - ŁKS 1926 Łomża
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Znicz Biała Piska
Huragan Morąg - Sokół Ostróda
MKS Ełk - Olimpia Zambrów
Victoria Sulejówek - Pelikan Łowicz
Legia II Warszawa - Polonia Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Broń Radom
Ursus Warszawa - Ruch Wysokie Mazowieckie
Unia Skierniewice - Sokół Aleksandrów Łódzki

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia
Sokół Aleksandrów Łódzki - Legionovia Legionowo
Ruch Wysokie Mazowieckie - Unia Skierniewice
Broń Radom - Ursus Warszawa
Polonia Warszawa - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Pelikan Łowicz - Legia II Warszawa
Olimpia Zambrów - Victoria Sulejówek
Sokół Ostróda - MKS Ełk
Znicz Biała Piska - Huragan Morąg
ŁKS 1926 Łomża - Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia
Legionovia Legionowo - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Huragan Morąg - ŁKS 1926 Łomża
MKS Ełk - Znicz Biała Piska
Victoria Sulejówek - Sokół Ostróda
Legia II Warszawa - Olimpia Zambrów
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Pelikan Łowicz
Ursus Warszawa - Polonia Warszawa
Unia Skierniewice - Broń Radom
Sokół Aleksandrów Łódzki - Ruch Wysokie Mazowieckie

Kolejka 5 - 1-2 września
Ruch Wysokie Mazowieckie - Legionovia Legionowo
Broń Radom - Sokół Aleksandrów Łódzki
Polonia Warszawa - Unia Skierniewice
Pelikan Łowicz - Ursus Warszawa
Olimpia Zambrów - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Sokół Ostróda - Legia II Warszawa
Znicz Biała Piska - Victoria Sulejówek
ŁKS 1926 Łomża - MKS Ełk
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Huragan Morąg

Kolejka 6 - 5 września
Legionovia Legionowo - Huragan Morąg
MKS Ełk - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Victoria Sulejówek - ŁKS 1926 Łomża
Legia II Warszawa - Znicz Biała Piska
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Sokół Ostróda
Ursus Warszawa - Olimpia Zambrów
Unia Skierniewice - Pelikan Łowicz
Sokół Aleksandrów Łódzki - Polonia Warszawa
Ruch Wysokie Mazowieckie - Broń Radom

Kolejka 7 - 8-9 września
Broń Radom - Legionovia Legionowo
Polonia Warszawa - Ruch Wysokie Mazowieckie
Pelikan Łowicz - Sokół Aleksandrów Łódzki
Olimpia Zambrów - Unia Skierniewice
Sokół Ostróda - Ursus Warszawa
Znicz Biała Piska - Lechia Tomaszów Mazowiecki
ŁKS 1926 Łomża - Legia II Warszawa
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Victoria Sulejówek
Huragan Morąg - MKS Ełk

Kolejka 8 - 15-16 września
Legionovia Legionowo - MKS Ełk
Victoria Sulejówek - Huragan Morąg
Legia II Warszawa - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Lechia Tomaszów Mazowiecki - ŁKS 1926 Łomża
Ursus Warszawa - Znicz Biała Piska
Unia Skierniewice - Sokół Ostróda
Sokół Aleksandrów Łódzki - Olimpia Zambrów
Ruch Wysokie Mazowieckie - Pelikan Łowicz
Broń Radom - Polonia Warszawa

Kolejka 9 - 22-23 września
Polonia Warszawa - Legionovia Legionowo
Pelikan Łowicz - Broń Radom
Olimpia Zambrów - Ruch Wysokie Mazowieckie
Sokół Ostróda - Sokół Aleksandrów Łódzki
Znicz Biała Piska - Unia Skierniewice
ŁKS 1926 Łomża - Ursus Warszawa
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Huragan Morąg - Legia II Warszawa
MKS Ełk - Victoria Sulejówek

Kolejka 10 - 29-30 września
Legionovia Legionowo - Victoria Sulejówek
Legia II Warszawa - MKS Ełk
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Huragan Morąg
Ursus Warszawa - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Unia Skierniewice - ŁKS 1926 Łomża
Sokół Aleksandrów Łódzki - Znicz Biała Piska
Ruch Wysokie Mazowieckie - Sokół Ostróda
Broń Radom - Olimpia Zambrów
Polonia Warszawa - Pelikan Łowicz

Kolejka 11 - 6-7 października
Pelikan Łowicz - Legionovia Legionowo
Olimpia Zambrów - Polonia Warszawa
Sokół Ostróda - Broń Radom
Znicz Biała Piska - Ruch Wysokie Mazowieckie
ŁKS 1926 Łomża - Sokół Aleksandrów Łódzki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Unia Skierniewice
Huragan Morąg - Ursus Warszawa
MKS Ełk - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Victoria Sulejówek - Legia II Warszawa

Kolejka 12 - 13-14 października
Legionovia Legionowo - Legia II Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Victoria Sulejówek
Ursus Warszawa - MKS Ełk
Unia Skierniewice - Huragan Morąg
Sokół Aleksandrów Łódzki - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Ruch Wysokie Mazowieckie - ŁKS 1926 Łomża
Broń Radom - Znicz Biała Piska
Polonia Warszawa - Sokół Ostróda
Pelikan Łowicz - Olimpia Zambrów

Kolejka 13 - 20-21 października
Olimpia Zambrów - Legionovia Legionowo
Sokół Ostróda - Pelikan Łowicz
Znicz Biała Piska - Polonia Warszawa
ŁKS 1926 Łomża - Broń Radom
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Ruch Wysokie Mazowieckie
Huragan Morąg - Sokół Aleksandrów Łódzki
MKS Ełk - Unia Skierniewice
Victoria Sulejówek - Ursus Warszawa
Legia II Warszawa - Lechia Tomaszów Mazowiecki

Kolejka 14 - 27-28 października
Legionovia Legionowo - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Ursus Warszawa - Legia II Warszawa
Unia Skierniewice - Victoria Sulejówek
Sokół Aleksandrów Łódzki - MKS Ełk
Ruch Wysokie Mazowieckie - Huragan Morąg
Broń Radom - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Polonia Warszawa - ŁKS 1926 Łomża
Pelikan Łowicz - Znicz Biała Piska
Olimpia Zambrów - Sokół Ostróda

Kolejka 15 - 3-4 listopada
Sokół Ostróda - Legionovia Legionowo
Znicz Biała Piska - Olimpia Zambrów
ŁKS 1926 Łomża - Pelikan Łowicz
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Polonia Warszawa
Huragan Morąg - Broń Radom
MKS Ełk - Ruch Wysokie Mazowieckie
Victoria Sulejówek - Sokół Aleksandrów Łódzki
Legia II Warszawa - Unia Skierniewice
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Ursus Warszawa

Kolejka 16 - 10-11 listopada
Legionovia Legionowo - Ursus Warszawa
Unia Skierniewice - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Sokół Aleksandrów Łódzki - Legia II Warszawa
Ruch Wysokie Mazowieckie - Victoria Sulejówek
Broń Radom - MKS Ełk
Polonia Warszawa - Huragan Morąg
Pelikan Łowicz - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Olimpia Zambrów - ŁKS 1926 Łomża
Sokół Ostróda - Znicz Biała Piska

Kolejka 17 - 17-18 listopada
Znicz Biała Piska - Legionovia Legionowo
ŁKS 1926 Łomża - Sokół Ostróda
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Olimpia Zambrów
Huragan Morąg - Pelikan Łowicz
MKS Ełk - Polonia Warszawa
Victoria Sulejówek - Broń Radom
Legia II Warszawa - Ruch Wysokie Mazowieckie
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Sokół Aleksandrów Łódzki
Ursus Warszawa - Unia Skierniewice

Poleć artykuł swoim znajomym



Chcesz znać wyniki jeszcze szybciej, a jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? KONIECZNIE ZRÓB TO TERAZ!

Data: 2018-07-03 15:03:44 | Kategoria: Piłka Nożna / 3 liga | Odwiedzin: 824
 








W tej chwili nie prowadzimy sondażu. Zapraszamy wkrótce!
Radomiak Radom - Kotwica Kołobrzeg (skrót meczu)

dodano: 4.04.2016
Konferencja prasowa po meczu Radomiak - Kotwica

dodano: 4.04.2016
Minuta ciszy przed meczem Radomiak - Kotwica

dodano: 4.04.2016
Broń Radom - Polonia Warszawa (skrót meczu)

dodano: 1.04.2016


Podobnie jak w życiu "nie samym chlebem żyje człowiek" tak i my nie skupiamy się wyłącznie na sporcie. Teatr, kino, muzyka, rozrywka... także są nam bliskie. +wiecej

Dwóch naszych zawodników w Letniej Akademii Młodych Orłów 17-07-2018
 
Gryfia rozpocznie przygotowania pod okiem nowego trenera 17-07-2018
 
Wojciech Kamiński rozstał się z ROSĄ Radom!!! 17-07-2018
 
Michał Sokołowski przenosi się do Stelmetu Zielona Góra 17-07-2018
 
Ogólnopolskie zmagania najmłodszych w Radomiu 17-07-2018
 
Dwóch piłkarzy opuszcza Broń. Marczak nie dla teamu z Plant. Golkiper na testach 16-07-2018
 
Od jedynki do dwudziestki - szczęśliwe numery siatkarzy Cerrad Czarni 16-07-2018
 
Od wtorku kupisz bilety na mecz Radomiaka ze Skrą Częstochowa 16-07-2018
 
Stabilizacja i spokój w Oskarze Przysucha 16-07-2018
 
Podwójne mistrzostwo Polski dla Weroniki Falkowskiej 16-07-2018
 
Paweł Potent trenerem LKS-u Promna 16-07-2018
 
Michał Suchanek jest już piłkarzem Radomiaka Radom 15-07-2018
 
Radomski MiniMundial 2018 dla Anglii 14-07-2018
 
Nowe miotły w radomskim Zamłyniu 14-07-2018
 
Martyna Kotwiła z medalem Mistrzostw Świata! 14-07-2018
 



Copyright 2008 - 2012 RadomSport.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft