|   On-line: 52

Radomiak znów wyciągnął armaty! Gryf rozbity
Podobnie jak w dwóch poprzednich pojedynkach Radomiaka na stadionie MOSiR-u, tak i sobotni był demonstracją siły ofensywnej Zielonych. W spotkaniu z Gryfem okazji było całe mnóstwo, a na gole udało się zamienić "tylko" trzy z nich. Radomiak pewnie sięgnął po zwycięstwo i dopisał do swojego dorobku kolejne trzy punkty.

RADOMIAK RADOM - GRYF WEJHEROWO 3:0 (2:0)
Bramki: Makowski (25.), Leandro (30.), Pietroń (75.)

Radomiak: Haluch, Świdzikowski, Klabnik, Grudnewski, Wawszczyk (78. Winsztal), Kaput (81. Filipowicz), Makowski, Leandro, Jakubik, Suchanek (65. Luz), Szuprytowski (74. Pietroń)
Gryf: Więckowicz, Bury, Gulczyński, Czychowski, Liberacki, Goerke, Włodyka, Kołc, Chwastek, Koziara, Rogalski

Relacja:
90'+3' - Koniec meczu! Zasłużone zwycęstwo Radomiaka
90'+2' - Leandro kapitalnie wykłada do Luza, ale ten w banalnej sytuacji przestrzelił
90' - doliczone trzy minuty
86' - rzut rożny dla Gryfa
85' - Pietroń ładnie dogrywał w pole karne po przechwycie Filipowicza, ale przeciął to bramkarz gości
81' - Filipowicz za Kaputa
78' - Winsztal za bardzo ambitnie grającego dziś Wawszczyka
75' - GOOOOLLL! Leandro mięciutko, precyzyjnie na piąty metr na głowę Pietronia, a ten tuż po wejściu na boisko strzela gola
74' - Szuprytowski faulowany tuż przed polem karnym. To była jego ostatnia akcja w tym meczu. Bardzo dobrze grającego pomocnika zmienia Pietroń
68' - Luz bardzo ambitni wywalczył piłkę w narożniku boiska, dograł do Leandro, ale ten spudłował w idealnej sytuacji
67' - Brzuzy za Koziarę
66' - Szuprytowski zatańczył w polu karnym z trzema obrońcami gości, ale strzelił w sam środek
65' - Bruno Luz za bezbarwnego Suchanka
64' - żółta kartka dla Czychowskiego
63' - Jakubik świetnie dostrzegł wchodzącego na drugim skrzydle Szuprytowskiego, ten ładnie złożył się do strzału z powietrza z pierwszej piłki, ale zabrakło precyzji
62' - rzut rożny dla Radomiaka. Trener Banasik powoli szykuje zmiany
57' - zbyt mocna prostopadła piłka do Wawszczyka
54' - kolejny korner dla Gryfa. Słabszy okres w wykonaniu Radomiaka
53' - świetnie z dystansu przymierzył pomocnik gości, a jeszcze lepiej piłkę na rzut rożny wybił Haluch
52' - rzut rożny dla Gryfa
48' - Kaput ładnie dograł na krótki słupek do Szuprytowskiego, ale nie było miejsca na oddanie dobrego strzału
46' - rozpoczęła się druga połowa
45'+4' - koniec pierwszej połowy. Bezapelacyjna przewaga Radomiaka. Jeśli gospodarze w drugiej odsłonie nie przejdą w "tryb ekonomiczny", to może skończyć się prawdziwą strzelaniną
45'+3' - jeszcze rzut wolny dla Radomiaka po ostrym faulu na tańczącym z piłką w narożniku boiska Leandro
45'+2' - Klabnik wysoko nad bramką. Radomiak ma naprawdę dziś chęć do gry. Wiele efektownych, koronkowych zagrań i ciągły napór w ataku
45'+1' - Leandro wpadł w pole karne, strzelił płasko po długim rogu, ale obok słupka
45' - na spalonym Suchanek. Doliczone trzy minuty
44' - Jakubik i Makowski grają dziś koncertowo. Dośrodkowanie tego pierwszego w pole karne, idealne przyjęcie Makowskiego i bramkarz Gryfa dobrą interwencją ratuje swój zespół przed utratą gola
42' - faulowany Leandro, ale sędzia zastosował przywilej korzyści. Mocny strzał Szuprytowskiego nad bramką
40' - koronkowa akcja Radomiaka na jeden kontakt, miękkie dośrodkowanie Jakubika na długi słupek wybili w ostatniej chwili na rzut rożny goście
35' - Leandro wypuścił Makowskiego w polu karnym, ale jego odegranie piętką było zbyt lekkie
30' - GOOOOOLLL! Leandro mocno, płasko przy prawym słupku
27' - świetnie do samego końca powalczył przy linii końcowej Jakubik, przejął piłkę po błędzie obrońcy gości, nawinął z nią do środka i strzelił do pustej bramki. Piłkę ręką zablokował celowo Gulczyński. Karny i czerwona kartka
25' - GOOOOOOOOOOLLLL!! Co za bramka Makowskiego, który przejął piłkę na środku boiska, podciągnął z nią prawie pod linię pola karnego i mocnym strzałem z dystansu uderzył w samo okienko bezradnego Więckowicza
23' - ładna, schematycznie rozegrana akcja gospodarzy, ale po płaskim dośrodkowaniu w pole karne Jakubika zabrakło napastnika, który przeciąłby to dogranie
21' - Wawszczyk znów ładnie przed polem karnym, znalazł Kaputa, ale jego strzał zablokowany
18' - Leandro powalony w polu karnym, ale sędzia raczej słusznie nie użył gwizdka. To była czysta walka o piłkę
14' - kapitalne dogranie Wawszczyka na 11. metr do Leandro, a ten powinien wykorzystać taką sytuację. Strzelił minimalnie obok słupka
12' - Wawszczyk jednak wraca na plac gry, za co zebrał ogromną porcję braw. Na rozgrzewkę udał się jednak Winsztal
11' - będzie potrzebna zmiana, Wawszczyk opuszcza boisko na noszach. Mocno odczuł to starcie, chociaż na początku nie wyglądało ono aż tak groźnie
10' - w walce o górną piłkę z rosłym obrońcą gości ucierpiał Wawszczyk
9' - Leandro i Jakubik ofiarnie powalczyli o piłkę na połowie rywala
6' - Szuprytowski źle - w sam środek muru
4' - faulowany tuż przed polem karnym dryblujący Szuprytowski. Będzie kolejna doskonała okazja
3' - Makowski z dystansu, ale wysoko nad bramką
2' - prostopadłe zagranie na Suchanka, ale ten na pozycji spalonej. Ofensywnie zaczęli gospodarze
1' - rozpoczął Radomiak. Od razu kapitalne prostopadłe zagranie od Makowskiego do Wawszczyka, ale skrajny obrońca Radomiaka fatalnie przyjął sobie piłkę

Data: 2018-09-08 15:44:05 | Kategoria: Piłka Nożna / 2 liga | Odwiedzin: 4363