|   On-line: 45

Radomiak Radom bezlitośnie zlał Resovię Rzeszów!
Bez dwóch zdań, to Radomiak był faworytem sobotniego hitu jesieni z Resovią Rzeszów. Konfrontacja elektryzowała i mobilizowała środowisko kibicowskie i na trybunach stadionu przy Narutowicza wreszcie było można odczuć atmosferę piłkarskiego święta. Radomiak odpalił fajerwerki i bezlitośnie zlał Resovię 5:0.

RADOMIAK RADOM - RESOVIA RZESZÓW 5:0 (2:0)
Bramki: Szuprytowski (18.), Luz (29.), Filipowicz (80.), Leandro (82.), Winsztal (92.)

Radomiak: Haluch - Wawszczyk, Grudniewski, Klabnik, Jakubik, Luz, Kaput (71. Filipowicz), Makowski, Szuprytowski (83. Sokół), Mikita, Leandro
Resovia: Banek - Kantor, Zalepa, Makowski, Mikulec, Antonik, Domoń, Frankiewicz, Pyrdek, Adamski, Buczek

90'+4' - Koniec meczu! Bezdyskusyjne zwycięstwo Radomiaka. Kolejne na własnym boisku.
90'+3' - rzut rożny dla gości
90'+2' - GOOOOOOLLL! Radomiak dobija Resovię. Płaski strzał Patryka Winsztala i bez szans bramkarz gości
90'+1' - ładnie próbował głową Sokół, ale obok bramki
90' - doliczone cztery minuty
89' - nieprzeciętnymi "umiejętnościami" wykazał się teraz Haluch. Przy prowadzeniu 4:0 i zmianie, po gwizdku dostał jeszcze żółtą kartkę za opóźnianie gry
87' - Winsztal za Mikitę
83' - Sokół za najlepszego dziś na boisku Szuprytowskiego
82' - nie zdążyła dojść do siebie Resovia, a Radomiak już podwyższył prowadzenie. Składna akcja, do odbitej piłki dopadł Leandro i mocnym strzałem z bliskiej odległości dopełnił formalności
80' - GOOOOOOOOOOOOOOLLLL!! Klepali, klepali w ofensywie zawodnicy Radomiaka. Nie zastanawił się wprowadzony przed chwilą Maciej Filipowicz. Przejął piłkę w środku pola i huknął z dystansu. Piłka wpadła z kołnierz zaskoczonemu bramkarzowi gości. Piękna bramka!
75' - lepszy fragment Resovii - kolejny rzut rożny. Musi zachować czujność Radomiak
73' - Jakubik wybija na rzut rożny
71' - pierwsza zmiana w Radomiaku - Filipowicz za Kaputa
67' - wydaje się, że póki co Radomiak kontroluje grę i prowadzi ją daleko od własnej bramki
61' - Mikulec bezpardonowo ciął z tyłu rozpędzającego się Leandro, sędzia przerwał grę i zanim zdążył pokazać kartkę to piłkarz gości jeszcze bezczelnie odpychał leżącego Brazylijczyka. Tylko sędzia wie, dlaczego w tym momencie wątpliwej jakości zawodnik gości nie wyleciał z boiska
60' - rzut rolny dla Resovii z narożnika pola karnego Radomiaka
59' - znakomita kontra Radomiaka, ale Leandro przegrał pojedynek sam na sam. Miał piłkę na swojej gorszej nodze, ale powinien to skończyć
57' - świetnie, mocno z dystansu Makowski, ale minimalnie niecelnie
56' - druga zmiana w ekipie gości - Hass za Pyrdka
53' - w odpowiedzi Resovia, jednak na posterunku Haluch
52' - Luz przyjęciem zgubił krycie i wpadł w pole karne, ale jego odegranie do Leo przecięli goście
49' - nie miał wsparcia kolegów Mikita, więc słusznie zdecydował się na techniczny strzał. Obok bramki
46' - Ogrodnik za Kantora i zaczynamy drugą połowę. Mocno popadało w przerwie, więc murawa jest bardzo śliska
45'+2' - przeciągnięte dośrodkowanie i koniec pierwszej połowy
45'+1' - ładny strzał Szuprytowskiego i na rzut rożny wybija Banek
45' - do pierwszej połowy doliczona minuta
43' - mimo niekorzystnego wyniku, Resovia wcale nie jest w tym meczu tylko tłem dla Zielonych
42' - składna akcja Radomiaka, dużo gry z pierwszej piłki, Szuprytowski do Luza, ten od razu w pole karne, ale szybsi obrońcy gości
39' - żółte kartki dla Jakubika i Buczka
38' - awantura między piłkarzami na boisku po starciu Klabnika z napastnikiem Resovii
37' - z dystansu Makowski, jednak nie trafił czysto w piłkę
33' - rzut rożny dla gości
31' - powalony szarżujący w polu karnym Leandro, ale gwizdek sędziego milczy, ku wielkiemu niezadowoleniu kibiców
29' - GOOOOOOOOLLLL!!! Przejęcie piłki w środku pola, Leandro prostopadle do Luza i ten płaskim strzałem pokonuje bramkarza gości. Brazylijczyk jako jeden z nielicznych dostrzegł w tym meczu Portugalczyka
23' - gra przeniosła się do środka pola. Na razie kibice oglądają brzydki mecz
18' - GOOOOOOOOOOOOLLLLL!!! Szyprytowski odpowiada na pierwsze okrzyki kibiców i po fatalnym błędzie obrońcy gości nie myli się w sytuacji sam na sam
14' - błąd i pusty przelot Halucha, ale na szczęście bez konsekwencji
13' - kibice wracają na trybuny, może i Radomiak wróci do gry
10' - Resovia zepchnęła Radomiaka do defensywy
8' - rzut rożny dla gości. Było groźnie, dobre dośrodkowanie na krótki słupek i strzał głową minimalnie obok bramki
7' - ładne uderzenie z dystansu Mikity, ale było zbyt daleko do bramki, by zaskoczyć bramkarza gości
4' - Makowski ładnie na wolne pole do Wawszczyka, ale odrobinę zbyt mocno
1' - rozpoczęła Resovia. Cała trybuna od strony parku jest pusta - kibice opuścili ją na znak protestu i solidaryzując się z innymi kibicami

Data: 2018-09-22 14:32:53 | Kategoria: Piłka Nożna / 2 liga | Odwiedzin: 5662