|   On-line: 33

Widzew lepszy od Radomiaka w hicie jesieni
Od kilkunastu dni trwały przygotowania do pojedynku Radomiaka z Widzewem Łódź. Kibice tradycyjnie nie zawiedli, ale sportowo Radomiak niestety nie udźwignął tego meczu. Może nie był drużyną gorszą i na porażkę nie zasłużył, ale Widzew wykazał się większą determinacją i przy odrobinie szczęścia wyszarpał bezcenne zwycięstwo.

RADOMIAK RADOM - WIDZEW ŁÓDŹ 0:1 (0:1)
Bramka: Kristo (40.)

Radomiak: Haluch - Klabnik, Karwot, Świdzikowski, Wawszczyk (84. Winsztal), Mikita (84. Rolinc), Kaput (75. Sokół), Makowski, Szuprytowski, Luz (64. Suchanek), Leandro
Widzew: Wolański - Kozłowski, Sylwestrzak, Zielenicki, Pięczek, Michalski, Kristo, Gutowski, Kazimierowicz, Banaszak, Mihaljević

90'+4' - koniec meczu. Widzew wygrywa z Radomiakiem
90'+1' - zapasy Świderskiego z Szuprytowskim i żółta dla zawodnika gości
90' - doliczone cztery minuty
89' - już indywidualnie Leandro. Faulowany przed polem karnym przez Gibasa. Żółta kartka i rzut wolny
87' - Karwot bezpośrednio, ale obok bramki
86' - żółta kartka dla Sylwestrzaka po brzydkim faulu na Leandro
84' - podwójna zmiana w Radomiaku. Rolinc i Winsztal za Mikitę i Wawszczyka. Późno, ale lepiej późno, niż wcale...
83' - szansa dla Radomiaka po stałym fragmencie gry, ale piłkę z linii wybijają goście
81' - Makowski jako jeden z nielicznych wierzy chyba jeszcze w to, że można odwrócić wynik meczu. Brakuje mu jednak wsparcia
77' - Kazimierowicza zmienia Gibas
76' - Sokół miał kapitalną okazję tuż po wejściu na boisko, ale przegrał pojedynek z bramkarzem Widzewa
75' - Sokół za Kaputa
72' - niestety, ale coraz gorzej prezentuje się Radomiak. Brak kompletnie pomysłu na grę, bardzo statycznie cała ofensywa. Nie wiem dlaczego ze zmianami wciąż czeka trener Zielonych
69' - Kamiński zmienia Michalskiego
67' - z dystansu próbował Kristo, ale obok słupka
64' - pierwsza zmiana w Radomiaku. Suchanek za bardzo nieporadnego dziś Luza
63' - kolejna zmiana w ekipie Widzewa. Mąka za Mihaljevicia
62' - nie radzą sobie z Makowskim piłkarze gości i co chwila muszą go faulować
57' - rzut rożny dla gości. Było groźnie, piłkę na nodze miał Kristo, ale strzał zablokowany
54' - kontra Widzewa, sprokurowana przez idiotyczną decyzję sędziego Lizaka i instynktowne broni Haluch
53' - Świderski za Banaszaka
52' - z dystansu Luz, ale bardzo niecelnie
48' - z rzutu wolnego próbował Makowski, ale czujny Wolański
46' - rozpoczęła się druga połowa
45'+3' - koniec pierwszej, bardzo emocjonującej połowy
45'+2' - Wawszczyk w sytuacji sam na sam trafia w bramkarza gości...
45' - doliczone dwie minuty. Mocne zderzenie Klabnika i jednego z Widzewiaków. Potrzebna pomoc medyczna
43' - rzut rożny dla Radomiaka
42' - ładnie zagrali Szyprytowski i Luz, ale w ostatniej chwili obrońcy Widzewa
40' - gol dla Widzewa. Jakim prawem to wpadło?! Lekki, płaski strzał z dystansu Kristo i chyba zasłonięty był Haluch... Bramka z niczego
38' - Karwot jest dziś bardzo "elektryczny" w linii obrony. Kolejny prosty błąd
37' - ależ rajd Makowskiego, zawodnicy Widzewa tylko odbijali się od niego. Płaski strzał jednak niecelny
36' - chciał wymusić rzut karny zawodnik Widzewa, ale nie miał prawa nabrać się na to sędzia
34' - to powinna być bramka dla gości, ale fatalnie przestrzelił Michalski
31' - dobra, szybka akcja Radomiaka zakończona strzałem Makowskiego - obok bramki
29' - w kontrze gospodarze, Szuprytowski minął dwóch zawodników, ale zatrzymał się na trzecim
28' - kolejny rzut rożny dla gości. Po dobrym początku opadł trochę z sił Radomiak
26' - rzut rożny dla Widzewa. Trochę lepszy fragment gości
24' - było groźnie w polu karnym Radomiaka, jednak w dogodnej sytuacji nie trafił napastnik gości
21' - prosty błąd Karwota na własnej połowie, ale szybko go naprawił
18' - ależ ochotę do gry ma dziś Leandro...
14' - Kaput bardzo ładnie, czysto powstrzymał kontrę Widzewa, znakomita walka o piłkę w środku pola Leandro, akcja Radomiaka zakończona strzałem Szuprytowskiego, ale boczna siatka
10' - indywidualna akcja Leandro zakończona strzałem, ale zablokowanym przez obrońców. Rzut rożny. Atakuje Radomiak
7' - Michalski zatrzymywał Szuprytowskiego i ogląda żółtą kartkę
6' - fantastyczna atmosfera na trybunach. Kibice obu drużyn dopingują swoje zespoły, choć spora grupa kibiców Widzewa, ze względu na zbyt dużą ilość osób, robi to za ogrodzeniem
4' - kapitalna okazja dla Radomiaka po przebitce Luza, ale świetnie interweniuje Wolański. Rzut rożny
1' - rozpoczął się hit jesieni! Widzew w jednolitych, czerwonych strojach. Radomiak zielone koszulki i białe spodenki

Data: 2018-10-06 13:48:35 | Kategoria: Piłka Nożna / 2 liga | Odwiedzin: 7171

Oskar Przysucha zapuntkował na trudnym terenie 13-04-2024

Wróciły stare demony Drogowca Jedlińsk 13-04-2024

HydroLuksiary przekonały się o sile poznańskiej lokomotywy 13-04-2024

Bez bramek w meczu Broni Radom z Mławianką Mława 12-04-2024

PIŁKARSKI ROZKŁAD JAZDY NA WEEKEND (12-14 kwietnia) 12-04-2024

Cztery medalowe zdobycze radomian na młodzieżowych mistrzostwach Polski 11-04-2024