|   On-line: 21




 
FUTBOLOWY WEEKENDOWY ROZKŁAD JAZDY
Według prognoz, przed nami jeden z najpiękniejszych weekendów Złotej Polskiej Jesieni. Będzie on także pełny piłkarskich emocji, dlatego sprawdźcie z kim i gdzie grają Wasi pupile i tradycyjnie zapraszamy na stadiony!

III LIGA
BROŃ RADOM - ZNICZ BIAŁA PISKA, sobota, godz. 17

IV LIGA
LKS PROMNA - RADOMIAK II RADOM, sobota, godz. 11
ENERGIA KOZIENICE - POGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI, sobota, godz. 12
OSKAR PRZYSUCHA - PERŁA ZŁOTOKŁOS, sobota, godz. 15
MAZUR KARCZEW - PILICA BIAŁOBRZEGI, sobota, godz. 15

I LIGA KOBIET
SPORTOWA CZWÓRKA RADOM - RESPEKT MYŚLENICE, niedziela, godz. 15.30

CAMPEON LIGA OKRĘGOWA
SZYDŁOWIANKA SZYDŁOWIEC - PROCH PIONKI, sobota, godz. 11
SKARYSZEWIANKA SKARYSZEW - PILICA NOWE MIASTO, sobota, godz. 11
KS POTWORÓW - CENTRUM RADOM, sobota, godz. 13
LEGION GŁOWACZÓW - MAZOWSZE GRÓJEC, sobota, godz. 14
ZAMŁYNIE RADOM - IŁŻANKA KAZANÓW, sobota, godz. 14
KS WARKA - GRYF POLICZNA, sobota, godz. 14
JODŁA JEDLNIA-LETNISKO - ZAWISZA SIENNO, niedziela, godz. 15
POWIŚLANKA LIPSKO - ORZEŁ WIERZBICA, niedziela, godz. 15

A KLASA (grupa I)
ZORZA KOWALA - ENERGIA II KOZIENICE, sobota, godz. 13
KS CHOMENTÓW - GRACJA TCZÓW, sobota, godz. 13
WKS RUDA WIELKA - ZWOLENIANKA ZWOLEŃ, niedziela, godz. 11
GRYFIA MIRÓW - PLON GARBATKA-LETNISKO, niedziela, godz. 14
KRÓLEWSCY JEDLNIA - KS MAGNUSZEW, niedziela, godz. 14
MEGAWAT ŚWIERŻE GÓRNE - AKCJA JASTRZĘBIA, niedziela, godz. 15
ISKRA GÓZD - POLONIA IŁŻA, niedziela, godz. 15

A KLASA (grupa II)
STRAŻAK WIELOGÓRA - MŁODZIK 18 RADOM, sobota, godz. 13
KRASKA JASIENIEC - SKS POTWORÓW, sobota, godz. 15
WULKAN ZAKRZEW - CHOJNIAK WIENIAWA, sobota, godz. 15
GKS DROGOWIEC JEDLIŃSK - KS BŁOTNICA STARA, niedziela, godz. 15
ORONKA OROŃSKO - ORZEŁ GIELNIÓW, niedziela, godz. 15
MOGIELANKA MOGIELNICA - POWAŁA TACZÓW, niedziela, godz. 15
MKS WYŚMIERZYCE - ZODIAK SUCHA, niedziela, godz. 15

B KLASA (grupa I)
WISŁA CHOTCZA - RUSZCOVIA BORKOWICE, sobota, godz. 11
KP STANISŁAWICE - HUBAL CHLEWISKA, sobota, godz. 15
WISŁA SOLEC - KS JASTRZĄB, niedziela, godz. 11
LEGION SUSKOWOLA - WKS ZAJEZIERZE, niedziela, godz. 14
VIDEO CIEPIELÓW - KRĘPIANKA RZECZNIÓW, niedziela, godz. 14
KS MAKÓW - LZS ZALESICE, niedziela, godz. 15

B KLASA (grupa II)
JAGUAR WOLANÓW - KS II BŁOTNICA STARA, sobota, godz. 15.30
GKS BELSK DUŻY - KS STROMIEC, niedziela, godz. 14
KS WYSOKIN - ZORZA KLWÓW, niedziela, godz. 14
GPSZ GŁUCHÓW - KS LESZNOWOLA, niedziela, godz. 14
ISKRA ZBROSZA DUŻA - GKS CHYNÓW, niedziela, godz. 14
TĘCZA AUGUSTÓW - SADOWNIK BŁĘDÓW, niedziela, godz. 15

Poleć artykuł swoim znajomym


Chcesz znać wyniki jeszcze szybciej, a jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? KONIECZNIE ZRÓB TO TERAZ!

Data: 2018-10-11 09:25:18 | Kategoria: Piłka Nożna / Liga Okręgowa | Odwiedzin: 1397
 










W tej chwili nie prowadzimy sondażu. Zapraszamy wkrótce!
Radomiak Radom - Kotwica Kołobrzeg (skrót meczu)

dodano: 4.04.2016
Konferencja prasowa po meczu Radomiak - Kotwica

dodano: 4.04.2016
Minuta ciszy przed meczem Radomiak - Kotwica

dodano: 4.04.2016
Broń Radom - Polonia Warszawa (skrót meczu)

dodano: 1.04.2016


Podobnie jak w życiu "nie samym chlebem żyje człowiek" tak i my nie skupiamy się wyłącznie na sporcie. Teatr, kino, muzyka, rozrywka... także są nam bliskie. +wiecej

Mikołajki z reprezentantami Tang Soo Do Pionki 10-12-2018
 
Cerrad Czarni polegli w bełchatowskiej jaskini lwa 09-12-2018
 
Radomskie Smoki pokazały charakter! 09-12-2018
 
Uniwersytet Radom nareszcie wygrał u siebie 08-12-2018
 
Radomiaka Radom - młodzieżowcowy krok do przodu 08-12-2018
 
Kadra Radomki uszczupliła się po historycznym triumfie 08-12-2018
 
Martyna Kotwiła i Bożena Jadczak najlepsze na Mazowszu 08-12-2018
 
E.Leclerc Radomka Radom rozniosła MKS-em Kalisz 07-12-2018
 
Radomskie Smoki gotowe na starcie z Legią Warszawa 07-12-2018
 
Cerrad Czarni zamierzają wziąć rewanż na jednej z ikon polskiej siatkówki 07-12-2018
 
Radomianka wygrała Eilat Desert Marathon! 07-12-2018
 
Smutna informacja w środowisku sportowym 07-12-2018
 
E.Leclerc Radomka z Amerykanką w składzie na MKS Kalisz 06-12-2018
 
Dariusz Banasik: - Zdominowaliśmy ofensywnie tę ligę! 06-12-2018
 
KS Błotnica najlepszy w Centrum Cup 06-12-2018
 



Copyright 2008 - 2012 RadomSport.pl