|   On-line: 30



 
FUTBOLOWY WEEKENDOWY ROZKŁAD JAZDY
Według prognoz, przed nami jeden z najpiękniejszych weekendów Złotej Polskiej Jesieni. Będzie on także pełny piłkarskich emocji, dlatego sprawdźcie z kim i gdzie grają Wasi pupile i tradycyjnie zapraszamy na stadiony!

III LIGA
BROŃ RADOM - ZNICZ BIAŁA PISKA, sobota, godz. 17

IV LIGA
LKS PROMNA - RADOMIAK II RADOM, sobota, godz. 11
ENERGIA KOZIENICE - POGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI, sobota, godz. 12
OSKAR PRZYSUCHA - PERŁA ZŁOTOKŁOS, sobota, godz. 15
MAZUR KARCZEW - PILICA BIAŁOBRZEGI, sobota, godz. 15

I LIGA KOBIET
SPORTOWA CZWÓRKA RADOM - RESPEKT MYŚLENICE, niedziela, godz. 15.30

CAMPEON LIGA OKRĘGOWA
SZYDŁOWIANKA SZYDŁOWIEC - PROCH PIONKI, sobota, godz. 11
SKARYSZEWIANKA SKARYSZEW - PILICA NOWE MIASTO, sobota, godz. 11
KS POTWORÓW - CENTRUM RADOM, sobota, godz. 13
LEGION GŁOWACZÓW - MAZOWSZE GRÓJEC, sobota, godz. 14
ZAMŁYNIE RADOM - IŁŻANKA KAZANÓW, sobota, godz. 14
KS WARKA - GRYF POLICZNA, sobota, godz. 14
JODŁA JEDLNIA-LETNISKO - ZAWISZA SIENNO, niedziela, godz. 15
POWIŚLANKA LIPSKO - ORZEŁ WIERZBICA, niedziela, godz. 15

A KLASA (grupa I)
ZORZA KOWALA - ENERGIA II KOZIENICE, sobota, godz. 13
KS CHOMENTÓW - GRACJA TCZÓW, sobota, godz. 13
WKS RUDA WIELKA - ZWOLENIANKA ZWOLEŃ, niedziela, godz. 11
GRYFIA MIRÓW - PLON GARBATKA-LETNISKO, niedziela, godz. 14
KRÓLEWSCY JEDLNIA - KS MAGNUSZEW, niedziela, godz. 14
MEGAWAT ŚWIERŻE GÓRNE - AKCJA JASTRZĘBIA, niedziela, godz. 15
ISKRA GÓZD - POLONIA IŁŻA, niedziela, godz. 15

A KLASA (grupa II)
STRAŻAK WIELOGÓRA - MŁODZIK 18 RADOM, sobota, godz. 13
KRASKA JASIENIEC - SKS POTWORÓW, sobota, godz. 15
WULKAN ZAKRZEW - CHOJNIAK WIENIAWA, sobota, godz. 15
GKS DROGOWIEC JEDLIŃSK - KS BŁOTNICA STARA, niedziela, godz. 15
ORONKA OROŃSKO - ORZEŁ GIELNIÓW, niedziela, godz. 15
MOGIELANKA MOGIELNICA - POWAŁA TACZÓW, niedziela, godz. 15
MKS WYŚMIERZYCE - ZODIAK SUCHA, niedziela, godz. 15

B KLASA (grupa I)
WISŁA CHOTCZA - RUSZCOVIA BORKOWICE, sobota, godz. 11
KP STANISŁAWICE - HUBAL CHLEWISKA, sobota, godz. 15
WISŁA SOLEC - KS JASTRZĄB, niedziela, godz. 11
LEGION SUSKOWOLA - WKS ZAJEZIERZE, niedziela, godz. 14
VIDEO CIEPIELÓW - KRĘPIANKA RZECZNIÓW, niedziela, godz. 14
KS MAKÓW - LZS ZALESICE, niedziela, godz. 15

B KLASA (grupa II)
JAGUAR WOLANÓW - KS II BŁOTNICA STARA, sobota, godz. 15.30
GKS BELSK DUŻY - KS STROMIEC, niedziela, godz. 14
KS WYSOKIN - ZORZA KLWÓW, niedziela, godz. 14
GPSZ GŁUCHÓW - KS LESZNOWOLA, niedziela, godz. 14
ISKRA ZBROSZA DUŻA - GKS CHYNÓW, niedziela, godz. 14
TĘCZA AUGUSTÓW - SADOWNIK BŁĘDÓW, niedziela, godz. 15

Poleć artykuł swoim znajomym


Chcesz znać wyniki jeszcze szybciej, a jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? KONIECZNIE ZRÓB TO TERAZ!

Data: 2018-10-11 09:25:18 | Kategoria: Piłka Nożna / Liga Okręgowa | Odwiedzin: 1540
 












W tej chwili nie prowadzimy sondażu. Zapraszamy wkrótce!
Radomiak Radom - Kotwica Kołobrzeg (skrót meczu)

dodano: 4.04.2016
Konferencja prasowa po meczu Radomiak - Kotwica

dodano: 4.04.2016
Minuta ciszy przed meczem Radomiak - Kotwica

dodano: 4.04.2016
Broń Radom - Polonia Warszawa (skrót meczu)

dodano: 1.04.2016


Podobnie jak w życiu "nie samym chlebem żyje człowiek" tak i my nie skupiamy się wyłącznie na sporcie. Teatr, kino, muzyka, rozrywka... także są nam bliskie. +wiecej

W efektowny sposób, Broń Radom została w III lidze! 19-06-2019
 
Kottrans z brązowymi medalami EABL 19-06-2019
 
Ruszyła budowa boiska na radomskim Godowie 18-06-2019
 
Pełny terminarz spotkań Radomiaka w Fortuna 1. Lidze 18-06-2019
 
Menadżer reprezentacji Polski w sztabie HydroTrucku Radom! 18-06-2019
 
GKS Tychy pierwszym rywalem Radomiak w Fortuna 1. Lidze 18-06-2019
 
Doświadczona przyjmująca w szeregach radomskiego klubu 18-06-2019
 
Szydłowianka czeka na nowego trenera 18-06-2019
 
Kacper Wasilewski wypożyczony na zaplecze PlusLigi 18-06-2019
 
AS Radomiak organizuje międzynarodowy turniej 17-06-2019
 
Kapitan żegna się z Cerrad Czarnymi Radom 17-06-2019
 
Klasa B (gr. I): Radosne granie na zakończenie [WYNIKI I TABELA] 16-06-2019
 
Klasa B (gr. II): Sadownik Błędów w barażach o Klasę A [WYNIKI I TABELA] 16-06-2019
 
Mateusz Kaczor otarł się o podium na Memoriale Janusza Kusocińskiego 16-06-2019
 
Klasa A (gr. I): Królewscy Jedlnia już tylko się bawili [WYNIKI I TABELA] 16-06-2019
 



Copyright 2008 - 2012 RadomSport.pl